AK Parti Samsun Mitingi Canlı İzle - Başbakan Erdoğan'ın samsun konuşması izle- AKP Samsung Mitingi Canlı Yayın İzle, Milli İradeye Saygı Mitingi video

Samsun Mitingi Canlı Yayın izle 22.06.2013, AK Parti Samsun Mitingi Hangi Kanallar Canlı verdi? Samsun'da Milli İradeye Saygı mitingi Başbakan Erdoğan seyret

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Milli İrade mitingleri çerçevesinde Samsun'da konuşuyor.

Erdoğan (Karadeniz yağmacılara söyleyeceğini söyledi. Vandallara diyeceğini söyledi. Karadeniz türküsü ne diyor. Karardı karadeniz doldu da taşamıyor. Karadeniz haftalardır doldu doldu ama taşmadı. Karadeniz doldu ama taşkınlık yapmadı. Karadeniz siyasette söyleyeceğini sandıktasöyledi. İnşallah yine sandıkta söyleyecek. Biz Samsun'dan haykıracak söyleyeceğimizi tüm Türkiye'ye dünyaya samsundan duyuracağız.

Karadeniz insanı vandallara gereken cevabı verdi. Doldu ama taşkınlık yapmadı. Kılıçdaroğlu gibi olaylara Karadeniz'in tulumuna gayda diyerek cevap vermedi.

Vodafone İş Ortağım, M2M teknolojisi ile %20’ ye varan yakıt tasarrufu sağlanıyor.
Bunlar İstanbul'daki coşkuyu görünce oyunları bozuldu.

İşte şimdi Samsun ben buradayım diyor. Samsun bu oyunu bozuyor ve bu tuzağı alt üst ediyor. Ben Ankara mitinginde bir şeyler söyledim. Biz itidalle bekleriz. Ellerimizi açıp dua ederiz. Onlar milyonlarca tweet atsınlar bizim bir tek besmelemiz oyunu bozar. Onlar yakıp yaksınlar bizim bir tek La Havle'miz hesaplarını alt üst eder.

İşte bu milletin sabrı her şeye galip geldi.

Bazı sözde sanatçılar, bazı parlemento neler dediler. Ağaç dediler ama yakılan polis araçlarından, sivil araçlarından, esnafın dükkanlarının yağmalanmasından bahsetmediler. Kalkıyorlar utanmadan konuşuyorlar. Derdi ağaç olanlar ağaçları yıkarlar mıydı? Siz bunu kime karşı yapıyorsunuz? Tayyip Erdoğan hükümeti 2 milyar ağaç dikti.


YORUMLAR