Acun Ilıcalı yarışmacıyı neden kovduğunu açıkladı

O Ses Türkiye programına katılan yarışmacı Nur Cenet,jüri ile polemiğe girdikten sonra Acun Ilıcalı tarafından programdan kovulmuştu.

GazeteA24.com » magazin » Acun Ilıcalı yarışmacıyı neden kovduğunu açıkladı

  Acun, yarışmacı Nur Cennet'i O Ses Türkiye programından neden kovduğunu da açıkladı. "Kural ve adaba aykırı davrandığı için kovdum. Cennet'i sen dedi diye kovmadım. Bana sen demesinden rahatsız olmam. Cennet jüriye saygısızlık yaptı" diyen Ilıcalı, "Biz reyting peşinde koşsak Cennet'i elemezdik. Al sana reyting her hafta bir polemik yaşardık. Yarışmadan elendi ama, kendisini ifade etme isteğinde bulundu. Biz de memnuniyetle karşıladık" şeklinde konuştu.

 

 

 Sahnede performansını sergiledikten sonra jüriye karşı hitap şekli konusunda sıkıntılı tavırlarda bulunan ve Acun Ilıcalı tarafından uyarılan yarışmacı, bu tarzına devam edince sahneden kovuldu. Yarışmaya katılan Nur Cennet isimli yarışmacı jüri üyelerine "sen" diye hitap edince Acun Ilıcalı kızarak yarışmacıyı uyardı. Acun Ilıcalı, 'Yeni tanıştığın birisine siz denir, sana bunu öğretememişler, insan içine çıkınca biraz daha dikkatli konuş' dedi.

ACUN'U ÇILDIRTAN YARIŞMACI BAKIN KİM ÇIKTI - FOTO GALERİ

Yarışmacı, başarılı televizyoncu Acun Ilıcalı’nın uyarılarını dikkate almayarak aynı şekildeki konuşmalarına devam etti.

İŞTE O ANLAR

Acun Ilıcalı yarışmacı Nur Cennet neden kovduğunu açıkladı

O Ses Türkiye' programında Acun Ilıcalı ve jüri üyelerini çıldırtan ve kovulan Nur Cennet daha önce de Bülent Ersoy tarafından 2006 yılında yayınlanan 'Popstar Alaturka' yarışmasından da kovulmuştu.

O Ses Türkiye' programında Acun Ilıcalı ve jüri üyelerini çıl dırtan ve kovulan Nur Cennet daha önce de Bülent Ersoy tarafından 2006 yılında yayınlanan 'Popstar Alaturka' yarışmasından da ko vulmuştu. 

REYTİNG PEŞİNDE KOŞSAYDIK CENNET'İ KOVMAZDIK

Acun Ilıcalı, yarışmacı Nur Cennet'i neden ko vduğunu "Ku ral ve ad aba ay kırı davrandığı için ko vdum. Cennet'i sen dedi diye ko vmadım. Bana sen demesinden rah atsız olmam. Cennet jüriye sa ygısızlık yaptı. Biz reyting peşinde koşsak Cennet'i ele mezdik. Al sana reyting her hafta bir pole mik yaşardık. Yarışmadan ele ndi ama, kendisini ifade etme isteğinde bulundu. Biz de memnuniyetle karşıladık" sözleriyle açıkladı.


YORUMLAR
A24 en çok okunan haberler