Acun Ilıcalı - Nur Cennet kavgası izle ( O ses Türkiye)

O Ses Türkiye'de Acun Nur Cennet Uçar'ı neden kovdu? Videosu, Nur Cennet Acun'dan önce Diva'yı da çıldırtmış.izle hd izle full hd izle

 Sahnede performansını sergiledikten sonra jüriye karşı hitap şekli konusunda sıkıntılı tavırlarda bulunan ve Acun Ilıcalı tarafından uyarılan yarışmacı, bu tarzına devam edince sahneden kovuldu. Yarışmaya katılan Nur Cennet isimli yarışmacı jüri üyelerine "sen" diye hitap edince Acun Ilıcalı kızarak yarışmacıyı uyardı. Acun Ilıcalı, 'Yeni tanıştığın birisine siz denir, sana bunu öğretememişler, insan içine çıkınca biraz daha dikkatli konuş' dedi.

ACUN'U ÇILDIRTAN YARIŞMACI BAKIN KİM ÇIKTI - FOTO GALERİ

Yarışmacı, başarılı televizyoncu Acun Ilıcalı’nın uyarılarını dikkate almayarak aynı şekildeki konuşmalarına devam etti.

İŞTE O ANLAR

Acun Ilıcalı yarışmacı Nur Cennet neden kovduğunu açıkladı

O Ses Türkiye' programında Acun Ilıcalı ve jüri üyelerini çıldırtan ve kovulan Nur Cennet daha önce de Bülent Ersoy tarafından 2006 yılında yayınlanan 'Popstar Alaturka' yarışmasından da kovulmuştu.

O Ses Türkiye' programında Acun Ilıcalı ve jüri üyelerini çıl dırtan ve kovulan Nur Cennet daha önce de Bülent Ersoy tarafından 2006 yılında yayınlanan 'Popstar Alaturka' yarışmasından da ko vulmuştu. 

REYTİNG PEŞİNDE KOŞSAYDIK CENNET'İ KOVMAZDIK

Acun Ilıcalı, yarışmacı Nur Cennet'i neden ko vduğunu "Ku ral ve ad aba ay kırı davrandığı için ko vdum. Cennet'i sen dedi diye ko vmadım. Bana sen demesinden rah atsız olmam. Cennet jüriye sa ygısızlık yaptı. Biz reyting peşinde koşsak Cennet'i ele mezdik. Al sana reyting her hafta bir pole mik yaşardık. Yarışmadan ele ndi ama, kendisini ifade etme isteğinde bulundu. Biz de memnuniyetle karşıladık" sözleriyle açıkladı.


YORUMLAR