ABD'deki patlamayı hangi örgüt üstlendi? ABD'de neden patlama gerçekleşti? ABD'deki patlama'da kaç kişi öldü? ABD'deki patlamayı kim üstlendi?

ABD'deki patlamada kaç kişi öldü? ABD'de neden patlama gerçekleşti?ABD'deki patlamadan son dakika görüntüler.. Patlama anı videosu izle

 ABD’nin Boston kentinde düzenlenen maratonda, bitiş çizgisine yakın bölgede iki patlama meydana geldiği, olayda yaralananlar olduğu bildirildi.ABD’nin Boston kentindeki maratonun bitiş çizgisi yakınlarında meydana gelen iki ayrı patlamada yaralananların, sporcular için kurulmuş sağlık çadırlarına taşındığı belirtildi. Patlamaların, maratonun tamamlanmasından yaklaşık 3 saat sonra meydana geldiği belirtilirken, yaralananların sayısına ilişkin bilgi verilmedi. Yetkililer, birkaç saniye arayla meydana gelen kuvvetli patlamaların nedenini araştırıyor.

TERÖR SALDIRISI İHTİMALİ YÜKSEK

Patlama bölgesindeki incelemelerini sürdüren polis kaynaklarına göre kesin olan bir diğer bilgi de, olay yerine yakın bir bölgedeki bir otel yakınında patlamamış bir bomba bulunduğu. Bu bomba, patlamaların bir terör saldırısı olma ihtimalini güçlendiriyor.

Maratonda patlama

 


YORUMLAR