Muhteşem Yüzyıl 111. Bölüm (13 Kasım 2013) fragmanı (özeti) ve Kamera arkası fotoğrafları

Balkanların ve ortadoğunun en çok izlenen türk dizisi Muhteşem Yüzyıl yine herkesin konuşacağı bir bölümle ekranlara geliyor. 13.11.2013, 111. Bölüm izle

Muhteşem Yüzyıl Aşk-ı Derun111. Bölüm fragmanı izle..13 Kasım 2013 Çarşamba, 13.11.13 , Muhteşem Yüzyıl 111. Bölüm fragmanı  full izle. Muhteşem Yüzyıl 111. Bölüm fragmanı seyret. Muhteşem Yüzyıl son bölüm izle tıkla dizi izle... Muhteşem Yüzyıl 111. Bölüm fragmanı izle, Muhteşem Yüzyıl fragmanı tek parça izle, Muhteşem Yüzyıl son bölüm fragmanı  izle, fenomen dizi Muhteşem Yüzyıl yeni bölümü ile tıkla dizi izle Star Tv dizi izle.

Muhteşem Yüzyıl 110. bölümde neler olmuştu?
Muhteşem Yüzyıl son fragmanında Sultan Süleyman ile Şehzade Mustafa karşı karşıya.Muhteşem Yüzyıl 110.Bölüm'de Mustafanın cezası kesiliyor! Yeniçeri ayaklanmasından dolayı Süleyman, Mustafa'nın cezasını kesiyor. Muhteşem Yüzyıl 110. Bölüm'de ,Mustafa'nın sağ kolu olan yeniçeri sorumlusunun kellesini uçurmak için saraya çağırmıştır.Kelle uçurma sahnesinde sesler Mustafa'nın payi tahta geçmesi için yükselmektedir.

Muhteşem Yüzyıl 110.Bölüm'de son olarak Hürrem'i tehtid eden Mustafa, Hürrem'in ölümünün bir gün kendi ellerinden olacağını ifade eder .Yeniçerilerin çalkalanmasından dolayı Süleyman iyice çıkmaza girmiştir. Hürem ile Rüstem paşanın planları artık Mustafa'yı yok etmek için yapılacaktır çünkü Mustafa'nın sonu yaklaşmıştır. Süleyman Damat İbrahim paşanın kellesini uçurduktan sonra bir hayli rahatsız, Mustafa'nın kararını nasıl verecek şimdiden merak konusu olmuştur.

Muhteşem Yüzyıl tüm heyecanı ile devam ediyor.

Berrak Tüzünataç Muhteşem Yüzyıl’da-FOTO GALERİ

ŞEHZADE MUSTAFA'NIN MELEKLERİ - FOTO GALERİ

MUHTEŞEM YÜZYIL 111.BÖLÜM FRAGMAN 13 KASIM 2013:

Süleyman’ın korkuları gün yüzüne çıkmaya başlıyor!   

MUHTEŞEM YÜZYIL 109.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Hürrem Süleyman Özel Klip:

Hürrem'in Yeni Ninnisi Özel Klip:

Bir imparatorluğun kaderine yön veren bir aşkın hikayesi... Muhteşem Yüzyıl Osmanlı'nın en parlak döneminde sarayın kapalı kapıları arkasında dönen oyun ve entrikalara ışık tutuyor. Dizide, Osmanlı'nın en geniş sınırlara ulaştığı sırada Kırım'dan cariye olmak için yola çıkan bir genç kızın -Moskof Cariye Hürrem'in- oğlunu tahta oturtmak için verdiği mücadele ve yaptıklarıyla bir imparatorluğun kaderine yön verişi ele alınıyor. Gerçek bir tarihi uyarlama olan dizide izleyiciler, sarayın ve Osmanlı'nın göz kamaştıran zenginliğinin içinde bir kadının ihtiraslı aşkına, hırslarına ve entrikalarına şahit olacak...

Kanuni’nin çaresizliği
Şehzade Mustafa’nın çıkartmış olduğu isyan her geçen gün daha da ileri seviyeye tırmanmaktadır. Bu durum Kanuni Sultan Süleyman’ı çaresizliğe itmiştir. Tek çare şehzade Mustafa’nın kellesini alarak Yeniçerilere göz dağı vermek ve isyanı bastırmaktır. Bakalım Muhteşem Yüzyıl 110. Bölümde (06.11.2013)’de Kanuni Sultan Süleyman, Şehzade Mustafa için nasıl bir karar verdi, bu karara Hürrem Sultan ve Rüstem Paşa’nın tepkisi nasıl oldu?

Muhteşem Yüzyıl son bölüm özeti

Kanuni sutan Süleyman’ın aklındaki korkular başına gelmeye başlamıştır. Payi tahtın 2. İdarecisi gibi hareket eden Hürrem Sultan, yeni doğacak şehzadeyi öldürmeye çalışacaktır. Yıldırım Bayezid Manisa’ya giderken Selim’e yakalanacaktır ve ne diyeceğini bilemeyecektir. Zindanda kalan Nurbanu Sultan’ın herkesi şaşırtacak büyük bir sürprizi vardır. Sarayda iyice işler birbirine girer. Bakalım Muhteşem Yüzyıl 110. Bölümde (6 kasım 2013) neler yaşandı?


YORUMLAR