Muhteşem Yüzyıl 106.Bölüm izle,Muhteşem Yüzyıl son bölüm izle,Muhteşem Yüzyıl 106.Bölüm tek parça izle,Muhteşem Yüzyıl 106.Bölüm fragmanı izle

Muhteşem Yüzyıl 106. bölüm 1080p Tek Parça izle, Muhteşem Yüzyıl 106. bölüm full hd izle, Muhteşem Yüzyıl 106. bölüm HD izle.. 2 ekim 2013

 Muhteşem Yüzyıl yeni sezona muhteşem bir başlangıç yaptı.. Meryem'siz izlenmez gibi geliyordu ama izlendi hem de çok izlendi. Reytingleri alt üst etti. Muhteşem Yüzyıl 106.bölüm ile Star Tv ekranlarında olacak.

MUHTEŞEM YÜZYIL 105. YENİ BÖLÜM

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Hürrem değişti, yaşlandı, sakinleşti. Meryem Uzerli'inin gidişinden sonra büyük olay oldu yeni Hürrem. Yeni Hürrem Vahide Gördüm oldu. İster istemez yadırgandı çünkü kolay değildi Meryem Uzerli'nin boşluğunu doldurmak. Ne haddimize üstelik büyük usta Vahide Gördüm'e laf etmek. Hangi sanatçı olursa olsun bir başkasının boşluğunu doldurmak çok zordur.

Muhteşem Yüzyıl 105. Bölüm 2. Fragman / 25 Eylül Çarşamba  - TIKLA İZLE

Sarayda artık taht kavgasına sahne olur.Kanuni Sultan Süleyman tahta hangi şehzadeyi tahta çıkaracağını Hürrem Sultan a danışır Hürrem Sultan ın cevabı elbette bellidir tahta kendi oğlunun çıkmasını istemektedir.Şimdi ki konu Saruhan sancağına hangi şehzade nin çıkacağı konusudur bu yüzden çekişmeler yaşanmaktadır.Şehzade Mustafa saruhan sancağına çıkması gereken en önemli kişidir ancak Hürrem Sultan ve yanındakiler bunu engellemek için her yola başvururlar hatta ölüme bile. 

Muhteşem Yüzyıl'da Kanuni Sultan Süleyman tüm tahminleri alt üst ederek tahtının yeni varisini açıklıyor... Açıkladığı ismi duyanlar şoke oluyor... Ve sonunda yine Hürrem Sultan'ın istediği oluyor... İşte Muhteşem Yüzyıl'ın 104. bölümünde bunlar yaşandı...


Muhteşem Yüzyıl'da Kanuni Sultan Süleyman tüm tahminleri alt üst ederek tahtının yeni varisini açıklıyor... Açıkladığı ismi duyanlar şoke oluyor... Ve sonunda yine Hürrem Sultan'ın istediği oluyor... İşte Muhteşem Yüzyıl'ın 104. bölümünde bunlar yaşandı...

Aradan geçen onca yıla rağmen Hürrem Sultan, intikam ateşiyle yanmaya devam etti. Hürrem, Vezir'i Azam olan Rüstem Paşa’yla birlikte kanlı bir savaşa hazırlanmaya başladı. Taht sancağına şehzadelerinden birini göndermeye karar veren Süleyman ise oğullarını payitahta çağırdı.

Saraya hediye sunulan Venedik’li bir cariye ise güzelliğiyle dikkatleri üzerine çekti. Bu kadın yalnızca kendisinin değil hanedanın kaderini de değiştirecek...

Cihangir’in kılıç kuşanma töreni için tüm şehzadeler payitahtta toplandı. Seneler sonra bir araya gelen kardeşlerin arasında sert rüzgarlar esti. Özellikle de Selim ve Bayezıt arasında.

Mustafa’nın yeniçeri tarafından coşkuyla karşılanması sarayda büyük yankı uyandırdı. Rüstem'se bunu şehzadenin aleyhinde kullanmaktan çekinmedi.

Mehmet’in ölümünden sonra boş kalan taht sancağına kimin gideceği merakla beklendi. Hürrem, oğullarından birinin taht sancağına seçilmesi için elinden geleni yaptı.

Süleyman tüm tahminleri alt üst ederek, tahtın yeni varisini açıkladı. Süleyman, tahtın varisi olarak Şehzade Selim'i Manisa'ya gönderdi.

MUHTEŞEM YÜZYIL'DA NELER OLACAK?

Aradan geçen onca zamana rağmen Hürrem, intikam ateşiyle yanıyor. Rüstem Paşa'yla birlikte kanlı bir savaşa hazırlanıyor. Taht sancağına şehzadelerinden birini göndermeye karar veren Süleyman ise oğullarını payitahta çağırıyor. Hanedanın kaderini belirleyecek bu seçim için nefesler tutuluyor. Saraya gelen yeni bir cariye ise haremi birbirine katıyor. Beyazıt ve Selim arasındaki rekabet yıllar geçtikçe keskinleşirken, Mustafa’nın gücü artıyor. Oğulları arasında seçim yapmaya çalışan Süleyman herkesi şok eden bir karar veriyor.

MUHTEŞEM YÜZYIL'DA YENİ TRANSFERLER

Muhteşem Yüzyıl geçtiğimiz sezon dizinin sevilen oyuncusu Meryem Uzerli'yle yollarını ayırdıktan sonra kısa süreli bir deprem yaşamış ancak daha sonra Uzerli'nin hayat verdiği Hürrem Sultan rolü için anlaşma sağlanan dizinin yeni ismi Vahide Gördüm'ün kadroya dahil olmasıyla bu sorun halledilmeye çalışdı. Sezon finali bölümünde görüntüsü ekrana gelen Gördüm, her ne kadar izleyicilerden tepki alsada bu tepkinin yeni sezonda beğeniye dönüşmesi bekleniyor. Sezon tatili boyunca rolü için büyük çaba sarf eden ve kampa giren Vahide gördüm'ün Hürrem Sultan performansı dizinin en merak edilen ana başlıklarından birisi. Vahide Gördüm'ün yanı sıra yeni sezonda birçok ismi bir araya getiren Muhteşem Yüzyıl yeni sezonda yeni kadrosuyla adından sıkça bahsettirecek. Bu sezonu final sezonu olarak açıklayan ve 4. sezonuyla ekranlara tamamen veda edecek olan Muhteşem Yüzyıl yıldız karmasıyla göz dolduracak. Dizinin 4. sezonunda kadroya dahil edilen diğer isimler de en az Vahide Gördüm kadar dikkat çekiyor.Peki bundan sonra ne olacak?

Muhteşem Yüzyıl bu yılın en çok transfer yapan dizisi seçildi.Muhteşem Yüzyıl yepyeni kadrolarla gelecek.Merakla beklenen dizi için takipçiler şimdiden ekran başına dökülmüştür...

Peki kim bu yeni transferler?


Muheteşem Yüzyıl yeni sezonda kadrosuna birçok yıldızı dahil etti.Diziye yeni sezonda Öyle Bir Geçer Zaman Ki 'nin Mete'si Aras Bulut İynemli ( Şehzade Beyazıd ) ,en son Kuzey Güney adlı dizide Zeynep'e hayat veren Merve Boluğur ( Nurbanu Sultan ), Fatmagül'ün Suçu Ne dizisinin Selim'i Engin Öztürk ( II. Selim ) , Meltem Cumbul ( Fatma Sultan ) , Berrak Tüzünataç ( Mihrünnisa ) , Goncagül Sunar ve Sarp Akkaya gibi isimler dahil olacak. Muhteşem Yüzyılın yeni sezon da yeni bölümleri ve yeni kadrosuyla ses getirmesi bekleniyor. Yeni ve son sezonun ilk bölümü olan 104. bölümüyle Muhteşem Yüzyıl 18 Eylül 2013 Çarşamba akşamı STAR TV ekranlarında.
Muhteşem Yüzyıl yeni sezon 104.bölüm bu akşam Star TV ekranında olacak.Bizden ayrılmayın...

 İdam edilen Pargalı, ilk sahneyle birlikte dış ses olarak geri döndü. Diğer bir sahnede ise Şehzade Cihangir'in yemin töreninde söylemesi gereken sözleri unutması oldu. Kanuni'nin sözleri hatırlatması üzerine kriz sona erdi.

Son sahnede ise Kanuni'nin varisinin belli oldu. Taht sancağına şehzadelerinden birini göndermeye karar veren Süleyman, oğullarını payitahta çağırdı. Şehzade Selim'i Saruhan'a göndererek varisi ilan etti. 

"İktidar senin cennetindir Süleyman, ve dahi cehennemin.." Muhteşem Yüzyıl 4. Sezon 2. Fragmanı 

 

Muhteşem Yüzyıl 104.bölüm tek parça full izle Muhteşem Yüzyıl Hd İzle... Muhteşem Yüzyıl izle.Muhteşem Yüzyıl yeni bölüm fragmanları izle.Muhteşem Yüzyıl en yeni bölümleri ve fragmanları hepsi sitemizde olacaktır.İşte Muhteşem Yüzyıl 104.bölüm fragmanı... Çarşamba gecelerinin vazgeçilmez dizisi Muhteşem Yüzyıl sezon tatilinin ardından ekranlara son kez merhaba demeye hazırlanıyor.18 Eylül 2013 Çarşamba akşamı seyircisiyle buluşan Muhteşem Yüzyıl'büyük ilgi gördü.


YORUMLAR