Müge Anlı ile Tatlı Sert izle, dünkü bölümde neler yaşandı?, 19 Nisan Cuma 2013, ATV, Müge Anlı'nın programında bir mucize daha yaşandı (VİDEO)

Erdal Ailesi bundan 32 yıl önce kaybettikleri ve öldü sandıkları kardeşlerine Müge Anlı ulaştı.. 19 Nisan Cuma, Müge Anlı ile Tatlı Sert seyret,Müge Anlı ile Tatlı Sert full hd izle,Müge Anlı

 Müslüm Erdal 32 yıldır görmediği kardeşi Ali Erddal'ı buldu! Erdal Ailesi 32 yıldır sesini bile duyamadıkları kardeşlerinin ölmediğini anlayınca sevinç göz yaşları döktüler. İtalya'dan telefonla bağlanan kardeş Türkiye'ye gelmek istediğini söyledi.

Müge Anlı Levent Akay'ı arıyor...Bugünkü programda Bahar babası Çetin Unudulmazbaş'ı arıyor, Levent Akay cinayete kurban mı gitti?, Nurcan'ın kızkardeşi Döne Hanım herkesi şok eden açıklamalar yaptı!, Bu bilgiler Akay'ın kaçırıldığını mı öldürüldüğünü mü gösteriyor?....

Müge Anlı, Billur Hanım'ın kaçırılan oğlu Emre'yi bulabilecek mi? Kayıp Levent Akay hakkında en son gelişmeler neler?, Nurcan'ın sevgili Resul Bey şoke eden itirafları neler?

Cinayetler, tecavüzler, adam kaçırma olayları ve miras davaları gibi olaylar bu programda bütün açıklığıyla tartışılıyor ve bir çözüme kavuşturulmaya çalışılıyor. Sorunlarına bir çözüm bulamayan insanlar Müge Anlı'ya başvuruyor. Programda alanlarında uzman bir hukukçu ve psikiyatrist yer alıyor.

19 Nisan 2013 Cuma günü yayınlanan programı izle:

MÜGE ANLI'YA TWİTTER'DA YAPILAN YORUMLARI SİZİN İÇİN TOPLADIK:

buse cambazgil ‏@busecambazgil 
Hayalimdeki sevgilinin robot resmini çizdirip Müge Anlı'ya kayboldu sevgilim mi desem acaba. Ancak böyle bulurum gibi geliyor.

Nazan Esra Ayanoğlu ‏@nazanesra 
Müge Anlı o aslan yelesi saç modeli ile ekrandan sıçrayıp beni parça pinçik edecekmiş gibi geliyo...

Abdurrahman Efendi ‏@Sagirzade 
Müge Anlı'yı açtım. Açar açmaz duyduğum ilk cümle : Öldürülmediyse yaşıyor. Harika tespitlerle dolu keyifli bi program daha

Burak Türk ‏@burakturk61

Otobüste uyuyo numarası yapıyım dedim. öküz gibi uyumuşum rüyamda Müge Anlı'dan dayak yedim. Dersimi aldım, ayaktaki teyzeye verdim yerimi.

Aleyna Keleş ‏@komikderler 

Sevdiğinizi serbest bırakın dönerse sizindir , dönmezse zaten ben bulurum panik yok. -müge anlı

mawime ‏@mawimme 
Müge Anlı'daki kayıp kız Nezen'in (13) hayati tam bir acıların çocuğu vakası! Küçük kızı resmen ailesi batağa sürüklemiş!

MÜGE ANLI KORUMALARI EŞLİĞİNDE ALIŞVERİŞ YAPTI!

Atv'de hazırlayıp sunduğu program ile pekçok cinayeti çözen, kayıbı ailesine kavuşturan müge anlı bir alışveriş merkezinde polis korumalar ile görüntülenince akıllarda soru işaretleri oluştu.

“Tatlı Sert” programının sunucusu müge anlı, geçtiğimiz gün Akmerkez’de görüntülendi.

Mağazaları dolaşan Anlı’ya polis korumaları da eşlik etti.

Görüntülenmekten rahatsız olan sunucu, “Beni neden çekiyorsunuz? İzin aldınız mı?” diye tepki gösterdi.

müge anlı, Homer Simpson’lı tişörtüyle dikkat çekti.

 Öldü sandıkları kardeşi 32 yıl sonra İtalya'da bulundu!

 ATV ekranların'da yayınlanan Müge Anlı ile tatlı sert proğramın'da duygu dolu anlar yaşandı. Erdal Ailesi'nin 32 yıl önce kaybettikleri kardeşleri İtalya'dan çıktı.. Müge Anlı aracılığıyla 32 yıl sonra kavuşacak olan kardeşler mutluluk gözyaşları döktüler.. Stüdyo'da duygu dolu anlar yaşandı.. Müge Anlı 32 yıllık kardeş hasretine son verdi..

Müge Anlı ile Tatlı Sert Proğramın'da duygu yüklü dakikalar yaşandı. Erdal Ailesi bundan 32 yıl önce kaybettikleri ve öldü sandıkları kardeşlerine Müge Anlı aracılığıyla İtalya'da ulaştı. Erdal Ailesi aldıkları haber karşısında şok yaşarken Stüdyo'da duygu dolu anlar yaşadı. Müge Anlı bir olayı daha mutlulukla kapattı.

Erdal Ailesi 32 yıldır sesini bile duyamadıkları kardeşlerinin ölmediğini anlayınca sevinç göz yaşları döktüler. İtalya'dan telefonla bağlanan kardeş Türkiye'ye gelmek istediğini söyledi. Abisiyle konuşan kız kardeş canlı yayın esnasın da göz yaşlarına hakim olamadı ve abisine seslenerek Türkiye ye gelmesini taleb etti. Abi ise bu teklifi kırmayarak Türkiye ye gelmek istediğini açıkladı. Müge Anlı'da olanlar karşısında duygulandı ve bir olayı daha mutlu şekilde sonlandırdıklarının sevincini yaşadı..
MÜGE ANLI BASINA 
Genç kızlara neler oluyor?

Ergenlik dönemi çalkantılı zamanlardır. Bu dönemde genç kızlar, sakin geçen bir çocukluk döneminin aksine, patlayan bir bombaya dönüşebilirler. Müge Anlı'nın sunduğu gündüz kuşağı programında bu dönemdeki genç kızların aileleri ile nasıl bir iletişimsizlik içinde olduklarını ve evden kaçıp bir erkeğin peşinden gittiklerini görüyoruz. Yağmurdan kaçarken doluya tutuluyorlar ama o yaşta, o dönemde bunun farkında olmaları mümkün değil. Sonra sakinleşecek ve yaptıklarının yanlış olduğunu anlayacaklar ama yaşananları değiştiremeyecekler. 
Bu dönemin daha sorunsuz geçmesi mümkün. Ama burada görev anne-babaya, aileye düşüyor. Onların bu dönemdeki gençleri anlaması ve nasıl davranılacağını bilmesi ve bu çocuklara anlayışlı davranması gerekiyor. Tabii bunun için bilinçli bir anne-baba olmak gerek. Olamadıklarını bu programa katılıp, kızlarını arayan anne ve babaları izlerken görüyoruz. (YENİ ASIR: Seda Kaya Güler)

18 Nisan 2013 Perşembe günü yayınlanan programı izle:17 Nisan 2013 Çarşamba günü yayınlanan programı izle:
16 Nisan 2013 Salı günü yayınlanan programı izle:

 
 

  


YORUMLAR