Fatih 3.bölüm izle, Fatih son bölüm izle, Fatih tek parça izle, Fatih online izle, Fatih HD izle, Fatih Full HD izle, Fatih dizisi tek part izle, Fatih tek parça izle

Fatih 3.Bölüm Full Tek Part 1080p izle / Fatih 3. bölüm İzle Fatih 3. yeni bölümde sefer hazırlıkları var.. Fatih 4.bölüm fragmanı izlemek için tıklayınız.

 Kanal D izle, Fatih dizisi izle, Fatih 3.Bölüm hd izle, Fatih 3.Bölüm son bölüm, Fatih 3.Bölüm 21 Ekim 2013 / Kamera Arkası Fotoğrafları

Kenan Erçetingöz'le ‏@Yuz_Yuze
Fatih Dizisi tam bir hayal kırıklığı oldu, Pırıl pırıl ışıkta tarih dizisi çekilir mi? rating 2.10!! Fatih Sultan Mehmet'e yazık oldu!

 Fatih 3. bölüm fragmanı İzle Fatih 3. yeni bölümde Fatih, sefer hazırlığında. Fatih 3. yeni bölümde neler olacak? Fatih yeni bölümde sefer hazırlıkları başladı. Fatih 3. yeni bölüm fragmanı izle.Fatih yeni bölümde olaylar kaldığı yerden devam ediyor.Fatih 3. bölüm özet.Fatih 3. yeni bölüm ile bu akşam saat 20.00 da Kanal D ekranlarında olacak. Kanal D'nin başrollerini Mehmet Akif Alakurt, Seda Akman ve Gamze Özçelik paylaştıkları, yılın en büyük yapımı olmaya aday yeni dizisi "Fatih", bugün saat 20.00'de ilk bölümü ile ekrana gelecek.

Fatih 3.Bölüm izle...

Yapımını Medyapım'ın, yapımcılığını Fatih Aksoy üstlendiği "Fatih"in yönetmenliğini Merve Girgin yapıyor, senaryosunu ise, Funda Çetin-Pınar Uysal kaleme alıyor. Fatih'in ilk bölümünün konusu şöyle; Yıl 1470. Kostantiniyye'nin fethinden 17 yıl sonra... Fatih Sultan Mehmet, Karamanoğulları'nı dize getiren sadrazamının başarısını tebrik ederken, Papalık'tan gelen mektupla Hıristiyan olmaya davet edilir. Bu cüretkar teklif, Fatih'in sefer kararı almasına neden olur.

 

Fatih Dizisi totalde 2.10 rating % 5 izlenme oranı ile büyük hayal kırıklığı yaşadı. Yüksek bütçeli Fatih dizisi reyting sıralamasında 25. oldu.

 

Fatih 3. yeni bölümde neler olacak?

Fatih, sefer hazırlığında Fatih, oğullarına, sefer öncesi öğütlerde bulunurken, Eflak Beyi’nden gelen sandığı açtırdığında gördüğü şeyle şoke oluyor. Fatih, tedbirli olması sayesinde mutlak bir ölümden kurtulur. Bu ciddi tehdidin üstüne, Fatih’in bir süredir üzerinde çalıştığı kanunname açıklanır. Haseki sultanlar için mesele artık sadece ileride kendi evlatlarının tahta geçmesi değil, hayatta kalmasıdır.

Fatih’ten sonrası için daha fazla kaygılanmaya ve plan kurmaya başlarlar. Kazıklı Voyvoda Vlad ise, ilk iş olarak Eflak’a dönerek, Fatih’in çok sevdiği Radu’yu bertaraf edip tahta oturur. Tüm bu olan biten arasında, şehzade Mustafa, Züleyha’yı kaçırtarak saraya getirtir. Mahmud Paşa’ya az kalsın yakalanacak olan Züleyha, sırra kadem basar.

Mustafa, kapı kapı Züleyha’yı aratmaya başlar. Seçilmişi bulmak için Kostantiniyye’ye gelen gizemli dervişlerin sırları yavaş yavaş açığa çıkmaya başlar. Geçmişinden ve taşıdığı büyük sırdan habersiz Dilyar, Mir Kasım’la yüz yüze gelir. Fatih, oğullarına, sefer öncesi öğütlerde bulunurken, Eflak beyinden gelen sandığı açtırdığında gördüğü şeyle şoke olur.

Fatih 2.Bölüm özeti...

Fatih"in, Rum Mehmet Paşa"dan boşalan sadaret makamına en güçlü aday Mahmud Paşa"yı değil, İshak Paşa'yı getirmesi, yankılara neden olur. Bayezid gözlerinin önünde gerçekleşen olayın hala etkisindeyken, haseki sultanlar, kendi evlatları adına tahtı garantilemek için, yeni sadrazamla ayrı ayrı ittifak kurmayı denerler. İshak Paşa safını seçmiştir. Sultana bir şey olursa, Şehzade Bayezid"in tahta geçmesi için her şeyi yapacağına dair Gülbahar"a söz verir. Kadınlar arasındaki iktidar rekabeti artar.

Şehzade Mustafa , Mahmud Paşa"nın zevcesi olduğunu bilmediği Züleyha"ya gönlünü iyice kaptırırken, Şehzade Bayezid"in kızkardeşi Gevher Sultan ise asla tahmin edemeyeceği birinden hoşlanmaya başlar. Fatih"in oda hizmetine alınan dilsiz Dilyar ise büyük ve gizemli bir sırrın varisi olduğundan habersizdir. Onu bulmak için Kostantiniyye"ye gelen Hurufi dervişleri, adım adım ona yaklaşmaktadır. Mistik güçlerinin kaynağını bilmeyen ve Fatih"e kara sevdayla bağlı Dilyar ise, kendisini dilsiz bırakan çocukluğundaki meşum vakayı hatırlamaya başlar. Çiçek Hatun ise Dilyar"dan hiç hoşlanmamakta ve onu geri göndermenin yollarını aramaktadır.

Onbir yıl sonra Fatih"in zehirlenerek ölmesine neden olacak kişinin parmağındaki yüzüğü çalan Baltacı onu satar. Meşum yüzük, saraydan birine hediye olarak gelecektir. Eflak Beyi Radu"nun ziyareti, Macar Kralı'nın esiri olan Kazıklı Voyvoda namlı ağabeyi Vlad Tepeş"i gündeme getirir. Fatih"in sefer kararını öğrenen Papalık ve Venedik ise, bir yandan onu oyalayacak tehlikeli düşmanı Vlad"ı serbest bırakırken, diğer yandan yeni bir suikast planı uygularlar. Sarayın içinde zehirlenmekten kurtulan Fatih"i, dışarıda öldürmeyi denerler. Suikastçının attığı ok hedefini şaşmaz ve Fatih bağrından vurulur.


YORUMLAR