16 Nisan 2014 Çarşamba
   02.09.2013 16:59:47

Esra Erol'da Evlen Benimle - 2 Eylül 2013 Fox Tv izle

Esra Erol'da Evlen Benimle 2 eylül 2013 - izle, Esra Erol'da Evlen Benimle,Esra Erol'da Evlen Benimle 2 Eylül 2013 canlı izlemek için tıklayınız

 Atv'den Fox Tv'ye geçen Esra Erol'da Evlen benimle bu sezona bomba gibi geliyor. Esra Erol'da Evlen Benimle bugün saat 16:30'da sitemizde canlı olarak yayınlanacak. 

 Esra Erol ile Evlen Benimle Yeni Sezonda yeni kanalda! 

Ekranların en sevilen yüzlerinden, yıllardır mutlu evliliklere aracı olan, sıcaklığı, neşesi ve doğallığıyla gönüllere taht kuran Esra Erol, Eylül'den itibaren FOX'ta!Yeni sezonu FOX ekranında karşılayacak olan Esra Erol, farklı ve yepyeni projelerle izleyicisiyle buluşacak; yine çok sevilen, çok izlenen programlara imza atacak. Esra Erol Pazartesi'den itibaren hafta içi her gün 16.30'da FOX'ta!

 Evlenmek, hayata yeniden başlamak veya ikinci baharını yaşamak isteyenler Esra Erol'da Evlen Benimle'de buluşuyor.

Programa katılan adaylar; özel yaşamları, meslekleri ve evlenmek istedikleri kişilerde bulunması gereken özellikler hakkında bilgi veriyorlar. Birbiriyle anlaşan ve evlenmeye karar veren çiftlerin nikahları canlı yayında kıyılıyor.

2 Eylül 2013 - Fox tv canlı izle

Esra Erol'a tweet'ler yağmur gibi geliyor...İşte bazı örnekler:

AYNEN AYNEN ‏@dostacilisoyler 22h
Esra Erol'daki inanilmaz mantik hatasi: KIMSE EVLENMIYOR

Hakan Hatipoglu ‏@HakanHatipoglu 27 May
Esra Erol'da adam "eşim öldü" diyor, öldü dediği bayan telefonla canlı yayına bağlanıyor... Adam; " O benim için öldü Esra Hanım."

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!