Bugünün Saraylısı 10.Bölüm fragmanı İZLE - yayınlandı (11 Ocak 2014)

Bugünün Saraylısı 10.Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bugünün Saraylısı 10.Bölüm fragmanı.

Atv ekranlarının yeni dizisi Bugünün Saraylısı bu akşam 9.Bölüm ile izleyenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yayın hayatına yeni başlayan dizinin başrollerinde Selçuk Yöntem, Nazan Kesal, Cansu Tosun, Ali Ersan Duru'nun oynadığı dizinin yönetmenliğini ise ünlü yönetmen Kudret Sabancı yapıyor. Kayseri'de sıradan bir yaşamı olan kahya kızı Ayşen'i İstanbul'da bekleyen çok farklı bir hayatın anlatıldığı dizi 9.Bölümü ile bu akşam saat 20:00'da Atv ekranlarında.

Bugünün Saraylısı, Bugünün Saraylısı hd, Bugünün Saraylısı tek parça, Bugünün Saraylısı full tek parça, Bugünün Saraylısı full hd, Bugünün Saraylısı 10.Bölüm, Bugünün Saraylısı 10.Bölüm hd, Bugünün Saraylısı 10.Bölüm tek parça, Bugünün Saraylısı 10.Bölüm full hd, Bugünün Saraylısı 10.Bölüm full tek parça, Bugünün Saraylısı 10.Bölüm indirmeden, Bugünün Saraylısı 10.Bölüm Atv canlı.

Bugünün Saraylısı'nda bu hafta neler yaşanacak? Bugünün Saraylısı dizisinin izleyenlerini 9.Bölümde ne gibi sürprizler bekliyor olacak? Bugünün Saraylısı 9.Bölümde Ata, Ayşen'e kızı olduğunu söyleyecek mi? İşte merakla beklenen dizi Bugünün Saraylısı dizisinin 9.Bölüm özet ve fragmanı.

BUGÜNÜN SARAYLISI 9.BÖLÜM

Yaşar’ın ani ölümünün ardından Ayşen ve Ata için hiçbir şey aynı olmayacaktır. Asuman’ın günlüklerinin eline geçmesiyle, Ayşen’in kendi kızı olduğundan emin olan Ata, gerçekle yüzleşince alt üst olur. Mektuptaki acı dolu satırlar Ata’nın elini kolunu bağlar.

Katiboğlu ailesinin yalıya yerleşmesiyle, yalıda yeni bir hayat başlar. Ayşen, Katiboğlu ailesinin varlığıyla mutlu olsa da ilk aşk acısı peşini bırakmaz. Ayşen, Neslihan’ın tahrikleri ve Feride’nin telkinleriyle köşesine çekilmek yerine sosyal hayata karışmaya başlar.

Nevbahar’ın ağzından kaçırdığı sır Ayşen’i de altüst eder. Büyük kıyamet ise Rezzan ve Neslihan işbirliği ile eski aşkın magazine düşmesi sayesinde kopar. Büyük dedikodu dalga dalga yayılırken Ata ilk şokun ardından, Ayşen’e babası olduğu gerçeğini söylemeye hazırdır.

BUGÜNÜN SARAYLISI 9.BÖLÜM FRAGMANI


YORUMLAR