529. Bölüm Beni Affet izle- Star TV izle

Evlerini satılığa çıkartan Kemal, karşısında beklenmedik bir alıcı bulur. Berat eski evine talip olmuştur. Beni Affet 529.Bölüm

Beni Affet izle. Türk dizi tarihinin en uzun soluklu dizilerinden biri olan Beni Affet, Twitter ve Facebook gibi sosyal medya platformlarına bolca konu oluyor.

Beni Affet canlı izle. Türkiye'de genellikle 2-3 sezon diziler tutan ama zaman geçtikçe izleyicinin dikkatinden kaçan diziler olmuştu.

28 MART 2014- BENİ AFFET NELER OLACAK 529. BÖLÜM

Sabiha ninesinin evini bularak ailesiyle ilgili ipucuna ulaşmaya çalışan Feride, aradığı cevaplara bir türlü ulaşamazken, imdadına tanıdık bir isim yetişir. Cüneyt’in halası Ziynet Feride için yeni bir umut ışığı olurken, Cüneyt’i öfkelendiren bir durum başına iş açar.

Evlerini satılığa çıkartan Kemal, karşısında beklenmedik bir alıcı bulur. Berat eski evine talip olmuştur. Sevgi kızı ve damadına kendini affettirmek için uğraşırken, ortalık yine karışır. Kemal Sevgi’yi affedecek midir? Öte yandan Şebnem sabırsızlık içinde kocası Şahin’in yolunu gözlerken, Cesur yine suları bulandırma derdindedir.

Ancak Beni Affet yeni bölüm sırrı herkesi öyle bir etkisi altına almış ki, 527. bölüme kadar geldi. Star TV'de 17:15'te yeni bölümleriyle sevenleriyle buluşan dizinin bu akşam ki bölümünde yine heyecan dorukta.

 Kemal, Umut ve Şahin’le birlikte ameliyat için yurtdışına gitme hazırlığı içindedir.. Beni Affet yeni bölümü izlemek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

529. bölüm Beni Affet dizisi yeni bölüm- Canlı Yayın (1700P HD)

Beni Affet dizisinde sular durulmuyor. Kemal ile Bahar büyük bir aşkla evlenip hayatlarını iyi şekilde devam edeceğini sandı. Ancak yaşanan olaylar onları boşanmaya kadar getirdi. Bahar işlemediği bir suç yüzünden cezaevine girmiş ve uzun zaman içerde kalmıştı. Kocası Kemal ise herşeyi bir yana bırakıp karısı Bahar'ı kurtarmak için elinden geleni yapmaktaydı. Hayat onları öyle bir noktaya getirdi ki çiftin bebekleri bile olacaktı. Ancak yaşanan bazı olaylar sonrasında Kemal eşinden boşanmaya karar verdi.

Tam da bu sırada Bahar'ın hamile olduğu ortaya çıktı. Ama Kemal kararından vazgeçmedi ve Bahar'dan boşandı. Bu arada Bahar bu kadar yaşanan olumsuzluğa fazla dayanamadı ve bebeğini düşürdü. 

İkinci bebeklerini kucaklarına alamadan kaybeden Bahar ve Kemal’in acısını tüm aile paylaşır. Ancak Bahar, bebeklerinin gerçekte nasıl düştüğünü kocası Kemal’den saklamaktadır. Paçaları tutuşan Şebnem ise konuyu kapatmak için kendince bir yol bulurken, gün yüzüne çıkmak için bekleyen sırlar, yine saklı kalmayacaktır.

Ailesinin hayatta olabileceğini öğrendiği günden beri onları bulmayı kafasına koyan Feride, ailesini Cüneyt ve Dilek ile birlikte aramaya devam eder. Kendisine yardım edebilecek bir kişinin numarasına ulaşan Feride’nin işi bu sefer rast gidecek midir? Öte yandan Osman’ı korkudan titretecek sürpriz bir isim çıkagelir.

Star Tv Yayın Akışı Akşam ve Gündüz Kuşağı Listesi 27 Mart 2014

05:20 Yaşam Soframız Bölüm Tekrarı

06:10 20 Dakika Yerli Dizi - Tekrar

06:45 Bugün Güncel - Yeni Bölüm
Seda Akgül her sabah saat 06.45"i gösterdiğinde geceden güne kalanlar ve yeni günün manşetleriyle evlerinize, kahvaltı sofralarınıza konuk olacak...
Hayat, Star"da Bugün"le akmaya başlayacak ve hayata dair herşey Seda Akgül"ün pozitif enerjisi ile sizlerle buluşacak... pirsushaber Haberler okunacak, gazeteler seyirciyle birlikte yorumlanacak... Hayatı kolaylaştıran bilgiler, gün içinde dikkat edilmesi gerekenler, sanal alemin gözdeleri, yerine göre nostaljik klipler ve konuklarıyla Seda Akgül, sabah saatlerinin alışkanlığını değiştirecek...

09:00 Beni Affet Yerli Dizi - Bölüm Tekrarı

10:00 Melek Kadın - Yeni Bölüm
Gastronomi , sağlık, doğal yaşam, maneviyat, moda, sohbet, eğlence, sağlıklı yemekler ve uzman konuklar, kısacası hayata dair her şey her gün Melek"le ekranlarınıza gelecek.
Yemek kültürü yazarı, ekranların sevilen ve deneyimli ismi Sahrap Soysal yeme - içme kültürümüze ait deneyimleri, birbirinden farklı ve lezzetli yemek tarifleri ile her gün ekranlarda olacak.
Melek bu sezon çok önemli bir ismi daha sizlerle buluşturacak. İlahiyat Profesörü Prof. Dr. Mustafa Karataş maneviyat konularında sohbet etmek için her Cuma melek stüdyosunda olacak.

Uzman diyetisyen Selahattin Dönmez, astrolog Şenay Yangel, güzellik ve cilt uzmanı Şems Arslan, beslenme danışmanı Dr. Yasemin Bradley, Prof. Dr. Üstün Dökmen, diyetisyen Taylan Kümeli, açıklamaları ile gündem oluşturan Prof. Dr. Canan Karatay, iç hastalıkları uzmanı Dr. Gürkan Kubilay ve alanında uzman bir çok isim gündem yaratacak konu ve açıklamalarıyla yeni sezonda Melek'te....
Usta tiyatrocu Melek Baykal'ın sunumuyla Melek hafta içi her gün canlı yayınla 10:00 - 12:00 saatleri arasında Star TV"de olacak.

12:00 En Güzel Bölüm Magazin - Yeni Bölüm
Dizi dünyasından son haberlerin ekran geldiği En Güzel Bölüm, Burcu Esmersoy"un neşeli sunumuyla hafta içi her gün Star"da.
Ekranların beğenilen dizilerinin en çok konuşulan sahneleri, reality şovların perde arkası, ekran yüzlerinin özel açıklamaları, setlerden görüntüler, oyuncularla röportajlar, dizi dünyasından son haberler Star"da "En Güzel Bölüm' de.pirsushaber

12:30 Aşkın Bedeli Yerli Dizi - Yeni Bölüm
Sedef"le ettiği kavganın etkisiyle baskılarını arttıran Burmalı Asiye"nin ve Taner"in yaptıkları; Yaman ve Gülnara"yı çok üzmektedir. Sedef"in yaşadıklarını Poyraz"a anlatmak için Yaman"ı ikna etmeye çalışan Gülnara başarılı olabilecek midir?

Veda ve Ender"le tartışan Cem"i yola getirmek için konuşan Poyraz, Cem üzerindeki etkisini kullanarak onu şirkete çalışmaya gönderir. Bir yandan Cem"le uğraşan Poyraz, bir yandan da Nil meselesiyle uğraşmaktadır. Kendini Poyraz"a affettirmeye çalışan Nil başarılı olabilecek midir?

Dicle"nin Hayriye"den tokat yediğini öğrenen Ferhat, hesap sormak için annesini görmeye gider. Ferhat ve Hayriye büyük bir kavga ederler. Oğluyla ettiği kavgaya dayanamayan Hayriye, ölümün kıyısına gelmiştir. Ferhat"ı büyük bir acı beklemektedir.

Cem hakkında araştırma yapan Betül, sonuca bir adım daha yaklaşmıştır. Dicle, Cem meselesini Betül"e anlatarak para almak derdindedir. İşler karışacak gibi görünmektedir.

14:30 Soframız Yaşam - Bölüm Tekrar
Türkiye"nin dört bir köşesini gezip, evlere konuk olan Soframız, yeni sunucusu Yeliz Güler ile yöresel yemekleri tanımaya, tatmaya ve izleyenlerle buluşturmaya devam ediyor.
Hünerli ev hanımları Soframız"da…
Yeliz Güler Türkiye"yi gezip, her gün bir başka hünerli ev hanımına konuk oluyor, birlikte yemek hazırlıyor ve lezzetli yemeklerin sırlarını öğreniyor…

15:30 Küçük Kadınlar Yerli Dizi - Tekrar

16:45 En Güzel Bölüm Magazin - Tekrar

17:15 Beni Affet Yerli Dizi - Yeni Bölüm
Kaybettikleri bebekleri hakkında gerçekleri öğrenerek gözleri dönen Kemal, Sevgi"nin karşısına dikilerek öfke saçar. Vicdan azabından mahvolan Sevgi"nin ise söyleyecek sözü yoktur. Bahar kocasını sakinleştirmeye çalışırken, Kemal"in son sözleri Sevgi"yi büyük bir yıkıma götürür.

Cüneyt Tunç"un şirketi kimin yardımıyla satın aldığını öğrenir. Osman"ın ablası Ziynet"in gelişiyle Kozan ailesinde büyük bir telaş baş gösterirken Osman, ablasının ailede yaşanan gerçekleri öğrenmesinden korkmaktadır. Tüm aile büyük bir oyun içerisindeyken içi içini kemiren Cüneyt, bu oyunu daha fazla sürdürmek istemez.

19:00 Star TV Ana Haber Bülteni Canlı Yayın
Türkiye'den ve dünyadan önemli gelişmeler, Ana Haber'de ekranlara taşınıyor. Deneyimli spiker Nazlı Öztarhan'ın sunduğu Ana Haber'de gündemdeki olayların analizi yapılıyor.Nazlı Çelik ile Star Ana Haber 1 Ocak'tan itibaren hafta içi her gün 19.00'da Star'da!

20:00 Yerli Dizi Aramızda Kalsın Yeni Bölüm
Civan büyük sırrının Yadigar tarafından duyulup duyulmadığının paniğini yaşarken, Görkem birbirine deli gibi aşık bu çiftin ilişkisini hayranlıkla izlemektedir.

Arife ise, genetik kodunun tesiri altında kalarak çok önemli bir karar verir. Ne yapıp edip Mahir"in kayıp annesini bulacak, ana oğulu bir araya getirecektir.

Hüsne, Defne ve annesi ile bir araya gelir ve yine yapacağını yapar: Defne"yi, Ali"ye isteyecekleri haberini verir. Böylece Ceylan"ın umutları bir kez daha yerle bir olur…

Evin en küçüğü olmanın yükünü daha fazla taşıyamayan Yunus ise büyümek için okula gitmesini gerektiğine karar vermiş ve bu konuda Bahattin"i razı etmiştir.

Ailesine Yadigar ile olan ilişkisini açıklamaya hazırlanan Civan"ı büyük bir sürpriz beklemektedir. Yelda"dan gelen haber, bütün planları değiştirecektir…

22:45 Yerli Dizi Kardeş Payı - Yeni Bölüm
Cesetler nereden çıktı? Ali ve Metin"in başı yine dertte!
Ve olaylar karışır… Metin, Ali, Feyyza ve Eda içinde kimyasal maddeler ve iki cesetin olduğu bir kamyonla polise yakalanmıştır. Ve bütün bunlar yetmezmiş gibi bu kamyon da Hilmi"ye aittir. 17 bin dolar borçlarının olduğu Hilmi"ye… Bu cesetler nereden çıktı? Kim bizimkileri ihbar etti? Hilmi bütün bu olanlardan sonra Metin ve Ali"ye ne yapacak? Metin ve Ali bu beladan nasıl bir planla kurtulacak? Bütün mahallelinin ister istemez dahil olduğu bu plan ne?

527. bölümde neler oluyor

Kaybettikleri bebekleri hakkında gerçekleri öğrenerek gözleri dönen Kemal, Sevgi’nin karşısına dikilerek öfke saçar. Vicdan azabından mahvolan Sevgi’nin ise söyleyecek sözü yoktur. Bahar kocasını sakinleştirmeye çalışırken, Kemal’in son sözleri Sevgi’yi büyük bir yıkıma götürür.

Cüneyt Tunç’un şirketi kimin yardımıyla satın aldığını öğrenir. Osman’ın ablası Ziynet’in gelişiyle Kozan ailesinde büyük bir telaş baş gösterirken Osman, ablasının ailede yaşanan gerçekleri öğrenmesinden korkmaktadır. Tüm aile büyük bir oyun içerisindeyken içi içini kemiren Cüneyt, bu oyunu daha fazla sürdürmek istemez.

BAHAR BEBEĞİNİ Mİ KAYBEDECEK?

Şebnem’in hırsının kurbanı olan Bahar, bebeğiyle ilgili büyük bir sorun yaşar. Bebeklerinin yaşaması için bin bir mücadele veren Kemal, Şahin’in tedavisiyle uğraşırken, Bahar farkında bile olmadığı bu acımasız oyunun içinde doğmamış bebeğini koruyabilecek midir? Cesur ise Şahin’in nerede olduğunu öğrenir.

Kozan Şirketine sahip olmak için elinden geleni ardına koymaya Tunç, adımlarını sağlam atar. Osman ve Cüneyt, Tunç’un ne işler çevirdiğini çözmeye çalışırken, artık onlar için çok geç olacaktır. Bu sırada geçmişe dair Zühre’yi sıkıştıran Feride ve Dilek, istedikleri cevapları bulamazlar. Feride’nin aklına yeni bir fikir gelir


524. bölümde neler olacak?
Şirketi alma amacı taşıyan Tunç, bu konuda büyük bir adım atarak önemli bir isimle masaya oturur. Ancak Eylül’ün gözü Tunç’un üzerindedir. Osman ve Cüneyt şirketleri için çare ararken, Feride’de yeniden ailesini aramaya koyulur. Halasıyla birlikte Zühre’yi ziyarete gelen Feride’nin Zühre’yi tedirgin edecek soruları vardır.

Karısı Bahar’a babasını kurtaracağına dair söz veren Kemal, Şahin’in iyileşmesi için uğraşırken, beklenmedik bir sorunla karşılaşır


523. Bölüm özeti
Şahin’in hastalığına çare bulan Kemal, Umut ve Şahin’le birlikte ameliyat için yurtdışına gitme hazırlığı içindedir. Bahar’da kocasına yardımcı olmak isterken, Kemal’e hala inanmayan Sevgi, Şahin’den beklemediği bir tepki görür. Kocasının peşinden giden Sevgi, Şebnem’in kollarındaki Şahin’i görecek midir?

Kozan ailesi üyeleri şirketlerinin satılmasını engellemek için çabalarken, şirket ortaklarından biri olan Tunç ise yüklü miktarda borcu olan şirketin satılmasından yanadır. Çünkü Tunç’un şirketle ilgili önemli planları vardır.


Beni Affet canlı dizisi 517. bölüm tekrar izle (HD Kalite) 516. bölüm Beni Affet dizisi yeni bölüm- Canlı Yayın (1700P HD) 515. bölümde şok olaylar!

521. Bölümde neler olacak?

Sevgi ve Kader’in önünde Şahin’i ifşa etme niyetinde olan Şebnem’in planı son anda suya düşer. Karısı Şebnem’in her şeyi öğrendiğini anlayan Şahin ise durumu kurtarma çabasındadır. Şebnem derdini anlatan Şahin’e inanacak mıdır? Şahin’in hastalığı için çare aramaya giden Kemal’den ise iyi haberler gelir.

Tunç’a karşı gövde gösterisi yapan Cüneyt, Feride’yi asla elde edemeyeceğinin sinyallerini verirken, Eylül’ün geçmişte çevirdiği kirli oyunları da anlatır. Öte yandan şirketle ilgili Tunç’a gelen haber nedir? Tunç’un Feride’ye aşık olduğunu öğrenen Yıldız’ın aklına ise sürpriz bir fikir gelir.

520. bölüm özeti

Beni affet oyuncularından Şahin’in hastalığı için yeni bir yöntem olduğunu öğrenenKemal, hem bebeğini hem de karısının babası Şahin’i kurtarmak için yola çıkar. Bahar Kemal’den iyi haberler alırken, annesi Sevgi’nin bu konudaki tavrı nettir. Öte yandan Şahin’in foyasını ortaya dökmek için Sevgi ve Kader’i evine çağıran Şebnem, amacına ulaşabilecek midir?

Feride Cüneyt’le arasını açmaya çalışan Tunç’la sonunda yüzleşir. Feride Dilek’le birlikte Tunç’a hesap sorarken, Tunç iddiaları reddeder. Tunç’un bebeğini taşıyan Eylül ise Zühre’ye Tunç’un Feride’ye aşık olduğunu söyler.

BENİ AFFET 513. BÖLÜM ÖZETİ
Tunç’un uygulamaya soktuğu plandan bihaber olan Feride köşeye sıkışırken, yardıma gelen Tunç saman altından su yürütmektedir. Tunç’un amacı Feride ve Cüneyt’in arasını açmaktır.Babasının gerçek kimliğinden habersiz olan Bahar, cezaevinden arkadaşı olan İnci’yle buluşarak dertleşir. Kocasından vazgeçmemekte kararlı olan Bahar, Kemal’le aralarındaki sorunları çözmek ister. Ancak Bahar, Kemal’in beklenmedik hamlesiyle şaşkına dönecektir

BENİ AFFET 512. BÖLÜMDE NELER OLACAK
Ailesini bulma yolunda aralanan kapıyı bir türlü açamayan Feride, halası Dilek’i bulmak için çabalar. Cüneyt’te Feride’ye destek olurken, olanları öğrenen Kemal, kendi sorunlarını bir nebze de olsa bırakıp abisi ve Feride’ye yardıma gelir. Feride’nin ailesinin peşinde olduğunu Eylül’e anlatan Tunç, bu bilgiyi ne amaçla kullanmayı planlar?
Babasını pençesine alan korkunç hastalıktan kurtarmak isteyen Bahar’ın evliliği sonlanmanın eşiğine gelmiştir. Ne yapacağını şaşıran Bahar üzüntüden kahrolurken, oğlunun Bahar’dan boşanacağını öğrenen Osman, Bahar’ı ziyarete gelir.

BENİ AFFET 510. BÖLÜM ÖZETİ
Cüneyt, Dilek’e dair kötü bir haber alır. Beni Affet son bölüm izle neler oldu. Evliliği bitme sinyalleri veren Bahar, bir yandan babasını düşünürken, çok sevdiği kocası Kemal’i kaybetmemek için çabalar. Ancak Kemal’in Bahar’a tanıdığı süre dolmuştur. Bahar evliliğinden vazgeçtiğini düşündüğü Kemal’i geri kazanabilecek midir? Şahin’in ne işler çevirdiğini öğrenmek isteyen Cesur ise sonunda Şahin’in gizli hayatına tanık olur. Cüneyt, Dilek’e dair kötü bir haber alır. Duyduklarına inanamayan Feride teşhis için Cüneyt’le hastaneye gider. Feride’nin ailesini bulma umudu Dilek’le birlikte yok mu olacaktır? Öte yandan Feride’yi takip eden Tunç, onu beklenmedik birisiyle görür. Beni Affet oyuncuları evlendi!

BENİ AFFET 508. BÖLÜMDE OLANLAR
Kemal, Bahar’a son sözünü söylüyor. Girdikleri çıkmaz sokaktan bir türlü kurtulamayan Bahar ve Kemal, sorunlarını çözmek yolunda ilerlerken, iki taraf da geri adım atmamakta kararlıdır. Bebeğinin doğmasını her şeyden çok isteyen Kemal, yine Şahin’i suçlarken, ortalık karışır. Kemal’in Bahar’a son sözü ne olacaktır? Öte yandan Şahin’in İzmir’de olmadığını öğrenen Cesur, gerçekleri öğrenmek isteyerek Kader’in karşısına çıkar. Feride ve Cüneyt, Tunç yüzünden kavga eder. Feride Dilek’i bulmak için kendi başına hareket etmeye karar vererek Ferman’dan yardım ister. Feride’nin Dilek’i bulmak için planı nedir? Rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan Eylül ise bebeğinin sağlığından şüphe eder...

BENİ AFFET 507. BÖLÜMDE NE OLDU?
Cüneyt bu konuda temkinli davranırken, uzun bir aradan sonra ilk kez şirkete gelen Tunç Feride’yle karşılaşır. İkiliyi gören Cüneyt’i öfkelendirecek manzara nedir? Karısının eve dönmemesine kızan Kemal, Bahar’la konuşmak ister. Bahar ise babasının yaptıklarından habersiz, ailesi ve kocası arasında sıkışıp kalmıştır. Şahin’in oyunlarının ardı arkası kesilmezken, birbirini deli gibi seven karı koca sorunlarını halledebilecek midir? Öte yandan Şahin’i alt etmeye ant içmiş olan Cesur, Şahin’in büyük bir yalanını öğrenir. Nusret Şenay; Ulviye Karaca; Mert Altınışık; Gaye Turgut; Murat Danacı; Şeyma Korkmaz; Özgün Çoban gibi başarılı oyuncuların başlıca rollerinde yer aldığı dizi hafta içi 17.15’te ekranda.

Beni Affet 529. Bölüm İzle, Beni Affet son bölüm izle, Beni Affet 529. bölüm, Beni Affet , Beni Affet son bölüm youtube, Beni Affet son bölüm full izle, Beni Affet yeni bölüm izle 524, Beni Affet yeni bölüm izle Star TV, Beni Affet izle 524, Beni Affet izle 524. bölüm, Beni Affet son bölüm. .Beni Affet dizisinde yaşanan gelişmeleri gazetea24.com'dan öğrenin. Beni Affet yeni bölüm fragmanı izle, Beni Affet fragman, Beni Affet son bölüm fragmanı, Beni Affet en son bölümü. Beni Affet canlı izle Star TV, Star TV canlı yayın Beni Affet dizisi, Star TV izle. Star TV dizi izle.

 DİZİNİN KARDEŞLERİ EVLENDİ
'Beni Affet' dizisinin başrol oyuncusu Gaye Turgut ile abisini canlandıran Deniz Evin, önceki akşam evlendi. Baltalimanı Polis Evi'nde yaklaşık 300 davetlinin katıldığı muhteşem düğün ile dünyaevine çiftin, mutlulukları gözlerinden okunuyordu. Muhteşem boğaz manzarası karşısında evlenen çift, düğün yerine antika bir Chevrolet marka üstü araçla gelirlerken, damadın abisi olan 'Fetih 1453' filminin Fatih Sultan Mehmed'i Devrim Evin'in de gecede kardeşini evlendirdiği için oldukça mutlu ve heyacanlı olduğu görüldü. Düğün nikah işlemleri ve imzaların atılmasının ardından gelinle damadın romantik romantik danslarıyla başlarken daha sonra Ankaralı olan çiftin, karşılıklı misket havası oynamasıyla devam etti. Çift, düğün öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlarken, üstü açık düğün aracı ile trafikte ilerlerken, kendilerini gören hayranlarının dizide canlandırdıkları abi kardeş rolünü hatırlatarak (Siz kardeşiniz, evlenemezsiniz) diyerek bağırdıklarını söylediler.

 Beni Affet 528. Bölüm İzle, Beni Affet son bölüm izle, Beni Affet 528. bölüm, Beni Affet , Beni Affet son bölüm youtube, Beni Affet son bölüm full izle, Beni Affet yeni bölüm izle 528, Beni Affet yeni bölüm izle Star TV, Beni Affet izle 528, Beni Affet izle 528. bölüm, Beni Affet son bölüm. .Beni Affet dizisinde yaşanan gelişmeleri gazetea24.com'dan öğrenin. Beni Affet yeni bölüm fragmanı izle, Beni Affet fragman, Beni Affet son bölüm fragmanı, Beni Affet en son bölümü. Beni Affet canlı izle Star TV, Star TV canlı yayın Beni Affet dizisi, Star TV izle. Star TV dizi izle.


YORUMLAR