28.03.2014 Beyaz Show konukları, 28 Mart 2014 Beyaz Show İZLE !!!

Beyaz Show izle, Beyaz Show canlı izle, Beyaz Show tek parça izle, Beyaz Show hd izle.

Beyaz Show yine şahane!

28 Mart 2014 Beyaz Show konukları

Ümit Besen, Kerem Bürsin, Hande Doğandemir ve Şebnem Burcuoğlu bu gece “Beyaz Show”da! Kanal D’nin sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı sevilen talk-show programı “Beyaz Show”a bu hafta; taverna müziğinin güçlü isimlerinden Ümit Besen, “Güneşi Beklerken” dizisinin başrol oyuncuları; Kerem Bürsin ve Hande Doğandemir ile “Kocan Kadar Konuş” kitabının yazarı Şebnem Burcuoğlu konuk oluyor. Sohbeti, eğlencesi, esprileri, skeçleri ve canlı yayın sürprizleriyle “Beyaz Show” bu gece de yine şahane!

Beyaz Show izle Beyaz Show 21 mart Kaçak dizisi oyuncuları geliyor. Simin Bıçakcıoğlu aynı şekilde Beyaz Show'a katılacaklardan. 21 Mart 2014 Beyaz Show konukları kimler yonca lodi şarkıları Berk Hakman Gürkan uygun vineları, beyaz show tekrarı ve diğer bilgiler sayfamızda. “Beyaz Show” yine şahane! Yonca Lodi, Gürkan Uygun, Berk Hakman ve Simin Bıçakçıoğlu bu hafta beyaz show’da.. Beyaz Show 21 mart cuma akşamı yine kırmaktan geçirecek.

Cuma gecelerinin vazgeçilmez talk-show programı …. Beyaz Show 21 mart Cuma günü saat 23:15′de yeni bölümüyle ekrana gelecek. Bu haftaki bölüme katılacan isimler sitemizden duyurulucaktır.Şuan için açıklanmamıştır…Beyaz Show’da Kimler Var? Kanal D’nin sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı sevilen talk- show programı “ Beyaz Show’a bu hafta kimler konuk olacak? Beyaz Show yeni bölüm… Beyaz Show’da Kimler Var? Yıllardır büyük zevkle izlenen, Cuma gecelerinin vazgeçilmez talk-show programı …. Beyaz Show 21 mart Cuma günü saat 23:15′de yeni bölümüyle ekrana gelecek.

Kanal D’nin sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı sevilen talk- show programı “Beyaz Show”a bu hafta; Yonca Lodi, GÜrkan Uygun, Berk Hakman ve Simin Bıçakçıoğlu konuk oluyor. Sohbeti, eğlencesi, esprileri, skeçleri ve canlı yayın sürprizleriyle “Beyaz Show” bu hafta da yine şahane! Sakın kaçırmayın!

 Simin Bıçakcıoğlu

Gürkan Uygun

Berk Hakman

YONCA LODİ:

Surata Kızgın ütü basma sahnesi - Kaçak Dizisi

BEYAZ SHOW TIKLA İZLE
BEYAZ SHOW KANAL D CANLI YAYIN İZLE

Bu haftaki bölüme katılacan isimler sitemizden duyurulucaktır.Şuan için açıklanmamıştır…Beyaz Show’da Kimler Var? Kanal D’nin sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı sevilen talk- show programı “ Beyaz Show’a bu hafta kimler konuk olacak? Beyaz Show yeni bölümü ile 21 mart 2014 Cuma akşamı Kanal D’de. 

Türkan Şoray‘dan Beyazıt Öztürk sürprizi

32 yıl sonra yönetmen koltuğuna oturmaya hazırlanan Türkan Şoray, Ata Demirer’in reddettiği rolü Beyazıt Öztürk’e verecek.

Türk sinemasının Sultan’ı Türkan Şoray, Erendüz Atasü’nün ‘Kadınlar da Vardır’ isimli hikayesini filme çekecek. Son olarak 1981 yılında ‘Yılanı Öldürseler’ isimli film için yönetmen koltuğuna oturan Şoray, 32 yıl sonra yeniden aynı heyecanı yaşayacak. Farklı yaşam tarzları olan kadınların hikayelerinin anlatıldığı film için oyuncu kadrosu oluşturmaya çalışan Şoray, erkek başrolü için Ata Demirer’e teklif götürdü. Ancak Demirer, ‘Eyvah Eyvah 3’ filminin çekimleri ve sonrasındaki programının yoğunluğu nedeniyle teklifi kabul etmedi.

beyaz show konukları 14 mart

Filmi için jön arayışına giren Türkan Şoray, rotasını ünlü şovmen Beyazıt Öztürk’e çevirdi. 1997 yılında ‘Nihavend Mucize’ isimli filmde birlikte kamera karşısına geçtiği Beyazıt Öztürk’ü filmde oynatmak isteyen Türkan Şoray, ilkbaharda çekimlere başlayacak. Filmin kadın oyuncuları arasında Nurgül Yeşilçay ile Bergüzar Korel de yer alıyor. Türkan Şoray’a hayranlığıyla bilinen Yeşilçay filmde taşralı, Bergüzar Korel ise modern şehir hayatı yaşayan bir kadını canlandıracak.

Yıllardır büyük zevkle izlenen, Cuma gecelerinin vazgeçilmez talk-show programı Beyaz Show’a geçen hafta Meltem Cumbul, Özge Ulusoy, Ayşe Şule Bilgiç, Ferhat Göçer, Kenichi Ebina ve Gökçe konuk olmuştu.

“Beyaz Show” yine şahaneydi!

 Meltem Cumbul, Özge Ulusoy, Ayşe Şule Bilgiç, Ferhat Göçer, Kenichi Ebina ve Gökçe geçen hafta“Beyaz Show”daydı! Kanal D’nin sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı sevilen talk- show programı “Beyaz Show”a bu hafta; “Kadın İşi Banka Soygunu” filminin başrol oyuncuları; Meltem Cumbul, Özge Ulusoy, Ayşe Şule Bilgiç, birbirinden güzel şarkılarıyla ve keyifli sohbetiyle Ferhat Göçer, Amerika yetenek sizsiniz birincisi Kenichi Ebina ve sevilen şarkılarıyla Gökçe konuk oldu. Sohbeti, eğlencesi, esprileri, skeçleri ve canlı yayın sürprizleriyle “Beyaz Show” yine şahaneydi.

Beyaz neden evlenmiyor? Arto'dan şok iddia!

Sivri dilli şarkıcı Arto, Beyazıt Öztürk'ün özel hayatıyla ilgili; çok konuşulacak çarpıcı sözler sarfetti.

Kanaltürk ekranlarında 2. Sayfa programına konuk olan sivri dilli sanatçı Arto, yine olay yaratacak açıklamalarda bulundu. Bu kez de Beyazıt Öztürk 'ü hedef alan Arto, Beyaz Show programını yerden yere vurdu.

Beyazıt Öztürk'ü; özel hayatı ve neden evlenmediği konusunda anlayamadığını söyleyen Arto, 'Her şeyde anasını öne sürüyor. İnsanların oğulları için tabii ki kaygıları vardır ancak ben Beyaz'da başka bir problem olduğunu düşünüyorum. Ne olduğunu bilemem ama yanında enteresan kadınlar olduğunu ve özel hayatında enteresan şeylere imza attığını duyuyorum. Böyle değişik kadınlar, değişik fantezileri olabilir' dedi.

Beyazıt Öztürk'ün hiçbir konuda muhalefet yapmadığını da ekleyen Arto, 'İnsanın hayata karşı hiç muhalefeti olmaz mı? Her şeye evet diyor. İnsanın bir duruşu olmalıdır. Korkma biraz daha konuş. İnsan hep aynı renk olamaz' ifadelerini kullandı.

Beyaz Show programını da topa tutan Arto, 'Beyaz yıllardır aynı şeyi yapıyor. İnsanın içi içine sığmadığı günler olmaz mı? Ben o programı izlerken artık sıkılıyorum' şeklinde konuştu.

***

Tolga Çevik'ten Beyaz Show'da büyük sürpriz:

Beyaz Show’un bu haftaki konukları kim? 21 Mart 2015,Beyaz Show’da bu hafta kimler var? 21 mart 2014,Beyaz Show’da kimler var? 21.03.2014,Beyaz Show’da kimler konuk olacak,Beyaz Show Saat Kaçta 21 mart 2014,Beyaz Show Saat Kaçta?


YORUMLAR