28 Ocak Müge Anlı full izle - Gürkan Kaya öldürüldü mü?

Müge Anlı izle, Müge Anlı canlı yayın izle, Müge Anlı 28 Ocak izle, Gürkan Kaya olayında büyük gerçek ortaya çıkıyor!

  Çözüme kavuşturduğu cinayetler, bulduğu kayıplar ile ekranların adeta dedektifi olan Müge Anlı bugün yepyeni bir programla izleyiciyle buluşuyor. Müge Anlı, ile Tatlı Sert yeni bölümüyle 28 Ocak 2014 Pazartesi günü ATV’de ekranlara geliyor. Hafta içi hergün yayınlanan Müge Anlı’yı sitemizden canlı olarak an be an takip edebilirsiniz.

Atv ekranlarından yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı yine bir çok sır perdesini aralamayı başardı. Müge Anlı Tatlı Sert İzle, Müge Anlı ile Tatlı Sert Son Bölüm İzle, Müge Anlı ile Tatlı Sert Yeni Bölüm İzle, Müge Anlı ile Tatlı Sert Programı izle...... Müge Anlı 28 Ocak izle

CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ - 28 Ocak 2214 

 

 

MÜGE ANLI İLE TATLI SERT 28 Ocak İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ 

İKİ KARDEŞ SONUNDA KAVUŞTU!

Trabzon Tonya'dan kaybolan Nihayet İnce İstanbul'da bulundu.. Yenibosna'dan gelen ihbar sonrasında Müge Anlı'nın ekipleri hemen gitti. Müge Anlı kayıp olan kardeşi bularak stüdyoya getirdi.

 FERHAT CENGİZ ÖLÜ BULUNDU!

İzmir’in Urla ilçesinde 5 aydır kayıp olan Ferhat Cengiz’in esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolması sonrası ailesi Müge Anlı’ya katıldı. Ferhat’ın en son gece yarısı evden çıktığını söyleyen karısı Bahar, bugün programa konuk olarak katıldı.


Ferhat’ın karısı Bahar eşinin kaybolduğu akşam önce evden gittiğini daha sonra da eve geri geldiğini söyledi. Ancak iki tane sinir hapı aldığını ve saat 12’de yattığını söyleyen Bahar’ın gece saat 04:00’te facebook profilini değiştirmesi ve bir gün sonra bilgisayarına format attırması akılları iyice karıştırdı.

Dün programa bağlanan ismini vermeyen izleyicinin Ferhat'a benzeyen bir kişinin Emniyet'te kendisine gösterildiğini söyledi. Daha sonra Emniyet'e giden Ferhat'ın babası ve amcası cesedin oğullarına ait olduğunu öğrendiler. Bugün yayınlanan programda Müge Anlı, Ferhat'ın ölü olarak bulunduğunu söyledi. 

Ferhat’ın nerede olduğu başına bir şey gelip gelmediği merak konusu oldu. Ferhat’ı görenlerin programa mutlaka haber vermesi rica olunur.

GÜRKAN İÇİN UMUTLAR TÜKENİYOR!
92gündür kayıp olan Gürkan Kaya, Müge Anlı ve ekibi tarafından aranıyor. Müge Anlı tüm imkanları seferber etti. Sokak sokak Gürkan’ın fotoğrafları elinde Manisa’da bir gören arayan Müge Anlı’nın ekibi henüz bir bilgiye ulaşamadı. Gürkan’ı yılbaşından 2 hafta önce gördüğünü iddia eden Suat Korkmaz’ın çelişkili ifadeleri ve dün yayınlanan programa katılan Gürkan’ın karısının emniyette verdiği ifadesiyle, dün akşam söyledikleri arasında tutarlılık olmaması kafaları iyice karıştırdı. Gürkan öldü mü yoksa kendisi mi kaçtı? Müge Anlı yeni bölüm izle.

MÜGE ANLI’DA DÜN BÜYÜK BİR SEVİNÇ VARDI!

Müge Anlı ile Tatlı Sert’in dün yayınlanan programında 29 yıldır annesini hiç görmeyen Serpil Yiğitoğlu, Müge Anlı ve ekibi sayesinde annesine kavuştu. Duygu dolu anların yaşandığı programda izleyicilerde gözyaşlarını tutamadı.

Müge Anlı kimdir?

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun oldu. Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde hukuk üzerine yaptı.

Özel hayatı

2014'de gazeteci Burhan Akdağ'dan boşandı. Bu evlilikten 1 kızı oldu.

Kariyeri

Televizyon hayatına ilk olarak magazin alanında başlayan Anlı, diğer bir magazinci Şenay Düdek'le Kanal D'de yaptığı Dobra Dobra adlı magazin üzerine sohbetlerin olduğu ve konukların ağırlandığı bir program yapmıştır. Bir sezon birlikte program yaptıktan sonra, aynı programa Düdek Cenk Eren'le FOX'ta, Anlı ise Pakize Suda'yla Kanal D'de devam etmiştir.

Dobra Dobra'daki sunuculuk deneyimi ile magazinciliği bırakıp tam anlamıyla sunuculuğa geçti; atv'de yayınlanan kendine ait Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı tartışma programını sunmaya başladı. Programda, kaybettiği yakınlarını arayan kişiler ağırlanmakta, işleyeni belli olmayan veya işleyenin hâlâ bulunamadığı cinayetler aydınlatılmaktadır.
Tatlı Sert'in dışında, 2214 televizyon sezonunda, daha önceden Sinan Çetin yapmış olduğu Film Gibi adlı programla aynı formatta bir programı atv'de sundu. Müge Anlı ile Mektubunuz Var adlı programda, yaşadığı çeşitli olaylardan dolayı yakınlarıyla görüşemeyen, onları bulamayan kişiler konuk edildi.

 

 


YORUMLAR