25 ocak aöf sonuçları - 26 ocak aöf sonuçları - ne zaman?

25 ocak aöf sonuçları - 26 ocak aöf sonuçları - ne zaman? E-sorgulama AÖF sonuçları işte burada. AÖF sonuçları açıklandı mı? aöf sonuçları ne zaman açıklanacak?

25 ocak aöf sonuçları - 26 ocak aöf sonuçları - ne zaman? E-sorgulama AÖF sonuçları işte burada. AÖF sonuçları açıklandı mı? aöf sonuçları ne zaman açıklanacak? 

AÖF SONUÇLARI İÇİN TIKLA

Açıköğretim sınav sonuçları açıklandı sorgu (ogrenci.anadolu.edu.tr) AÖF sonuçları 2014. AÖF öğrencileri 25-26 Ocak AÖF sınav sonuçları için merakla bekliyorlar. AÖF Final sınav sonuçları AÖF ile eş zamanlı olarak burada. İşte Açıköğretim 25-26 Ocak sınav sonuçları öğrenme adresi (ogrenci.anadolu.edu.tr) AÖF sonuçları öğren

25-26 Ocak AÖF sonuçları sorgula AÇIKLANDI - AÖF sınav sonuçları öğren.AÖF sınav sonuçları neden açıklanmıyor ? AÖF sonuçları açıklanır açıklanmaz burada olacaktır. AÖF sınav sonuçları TC Kimlik no ile sorgula. İşte 25-26 Ocak AÖF sonuçları ne zaman açıklanacak ? AÖF sınav sonuçları neden açıklanmıyor ? AÖF sonuçları

Açıköğretim AÖF Sınav Sonuçları Açıklandı! (2014 AÖF sonuçları e öğrenme).Açıköğretim AÖF 25-26 Ocak Sınav Sonuçları Açıklandı! (AÖF sonuçları TC Kimlik no ile sorgu).Açıköğretim AÖF 25-26 Ocak Sınav Sonuçları Açıklandı! 2014-2014 AÖF Sınav Sonuçlarını TC No İle Sorgula! Aöf Sınavları Ne Zaman ve Aöf Sınav Sonuçları. Aöf sınav sonuçları öğrenme, 14 ralaık aöf Final sınav sonuçları öğrenme puan hesaplama, aöf sınav soruları, aöf sınav tarihleri, aöf sınav sonuçları sorgulama, aöf sınav sonuçları 2014, aöf sınav sonuçları ne zaman açıklanacak, aöf sınav sonuçları 2014 ne zaman açıklanacak?

Merakla beklenen AÖF sonuçları açıklanır açıklanmaz ana sayfamızdan duyurulacaktır. Lütfen ana sayfamızı sayfa imlerine ekleyerek sürekli olarak kontrol edebilirsiniz.

AÖF SINAV SONUÇLARINA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ

aöf sınav sonuçları, 25-26 Ocak 2014 AÖF Final sınav sonuçları sorgulama, e-sorgula aöf güz dönemi Final sonuçları, 2014-2014 aöf sonuuçları öğren. AÖF sınav sonuçlarını buradan öğren. 

Anadolu Üniversitesi'nin temeli, 1958 yılında kurulan Eskişehir İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi'ne dayanır. 1982 yılında YÖK Kanunu ile birlikte EİTİA, Anadolu Üniversitesi'ne dönüşmüştürBugüne kadar Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sistemine yöneltilen en büyük eleştirilerden biri olan eşzamanlı danışmanlık hizmetlerinin yetersizliği ile ilgili sorunlara çözüm getirmek amacıyla tasarlanan e-seminer himzmeti, öğrenenleri öğreticilerle buluşturmayı amaçlamaktadır.

25-26 Ocak 2014 tarihinde yapılan sınav sonuçları AÖF  e- öğrenme için bekleyiş devam ediyor. AÖf soru ve cevapları, AÖF not sistemi, AÖF ortalama hesaplama, 2014 AÖF AÖF soru ve cevaplarına buradan ulaşabilirsiniz. AÖF sınav puanı hesaplama. AÖF sınav cevaplarınızı karşılaştırın puanınızı hesaplayın. AÖF soru ve cevaplarınızı artık buradan öğrenebilirsiniz. 24 Aralık 2014 tarihinde AÖF sonuçları açıklanacak mı? AÖF sonuçlarını öğrenciler sabırsızlıkla bekliyor.

2014 Güzde Dönemi AÖF sonuçları için öğrenciler Anadolu Üniversitesi internet sitesini takip ediyorlar. AÖF kayıt döneminden sonra Final döneminde de gözler Anadolu Üniversitesi'nde. Sonuçlar açıklanınca aşağıdaki linkten sınav sonucunuzu öğrenebilirsiniz. AÖF soru ve cevapaları açıklandı. Sınavınızın nasıl geçtiğini merak ediyorsanız aşağıdaki linkten doğru ve yanlışlarınızı kontrol edebilirsiniz. Sınav sonucunuzu hesaplamada aşağıdaki yönergeleri takip edebilirsiniz.

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Sınavları geçtiğimiz hafta yapıldı. AÖF bürolarından kitapalarını alan öğrenciler sınav hazırlıklarını gerçekleştirerek sınavlarına girdiler.Sınavdan çıkan öğrenciler meraklı bekleyiş içerisinde girdiler. Sınav soru ve cevapları açıklandığından çğrencilerin merakı bir nebze olsun giderildi. Bunun yanında öğrenciler çalışırken AÖF çıkmış sınav sorularını da dikkate aldıklarını söylüyorlar. ancak AÖF sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağı konusunda şuana kadar herhangi bir bilgi paylaşımı olmadı. Genel olarak sınav tarihinden 20 gün sonra açıklanan AÖF sonuçlarının 5 Ocak tarihinde açıklanması konuşuluyor. Ancak geççtiğimiz sene sınav sonuçlarının erken açıklanmış olması bu sene de yılbaşından önce sonuçların açıklanabileceği umudunu doğuruyor. 

AÇIKÖĞRETİM E-ÖĞRENME PORTALI

Anadolu Üniversitesi'nin temeli, 1958 yılında kurulan Eskişehir İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi'ne dayanır. 1982 yılında YÖK Kanunu ile birlikte EİTİA, Anadolu Üniversitesi'ne dönüşmüştür
Bugüne kadar Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sistemine yöneltilen en büyük eleştirilerden biri olan eşzamanlı danışmanlık hizmetlerinin yetersizliği ile ilgili sorunlara çözüm getirmek amacıyla tasarlanan e-seminer himzmeti, öğrenenleri öğreticilerle buluşturmayı amaçlamaktadır.
2012-13 öğretim yılının bahar döneminde ilk defa uygulanan e-seminerler haftanın belirli gün ve saatlerinde 45 dk’lık süre ile gerekleştirilmektedir. Eşzamanlı olarak katılamayan öğrenenler için hazırlanan tüm e-seminerler kaydedilerek bir öğretim dönemi boyunca Açıköğretim e-Öğrenme Portalı’nda yayınlanmaktadır.

İşletme, İktisat ve Açıköğretim Fakülteleri kapsamında sunulan programlara kayıtlı uzaktan öğrenenlerin bireysel ders çalışma süreçlerini ve faaliyetlerini desteklemek amacıyla hazırlanmış bir öğrenme yönetim sistemi olan Açıköğretim e-Öğrenme Portalı’nın kuruluş öyküsü 1999 yılına dayanmaktadır. Öğrencilerin sınavlara hazırlık süreçlerini destekleyici çevrimiçi deneme sınavları uygulaması (e-sınav) ile temelleri atılan Açıköğretim e-Öğrenme Portalı, öğrenenlerin bireysel öğrenme ihtiyaçlarına odaklanmış yenilikçi e-öğrenme uygulamalarıyla (e-kitap, e-televizyon, e-alıştırma, e-ders, e-danışmanlık ve e-sesli kitap) zenginleştirilmiştir.
2010-11 öğretim yılına gelindiğinde yararlanan kullanıcı sayısı ve sunduğu e-öğrenme hizmetleri açısından Açıköğretim e-Öğrenme Portalı Türkiye’nin en büyük eğitim portalı olarak değerlendiriliyordu.

Her yıl ayrı bir tartışmaya sebep olan AÖF'nin yeni kuralları hem öğrencileri hem de trafiği felç etti.14 -26 Ocak Güz Dönemi Ara-Final sınavları bugün itibariyle sona erdi.

Ders geçme notlarının değişmesine ve Bütlerinin kaldırılmasına isyan eden öğrenciler bugünde dersleri bölerek saat farkı koyan üstelik bir çok dersi farklı okullarda sınava tabii tutan AÖF'ye isyan ettiler.

Büyükşehirlerde sınavlara gitmek isteyen öğrenciler trafiğin sıkışması sonucu sınava bir çoğu yetişemedi bir çoğuda son anda sınava girerek sınavlarını yapmak zorunda kaldılar.

Bu yıl sistemde değişiklik yapan AÖF belli derslerin saatlerini öğleden önceye diğerlerini ise öğleden sonraya aldı. Sürekli okul değiştirmek ve trafik çilesi çekmek ise öğrencilere düştü. Yeni gelen sistemle öğrenciler bir okuldan başka okula gitmek için sürekli vasıta değiştirmek zorunda kaldılar.Araçları olanlar ise trafikte çile çekerek sınav merkezlerine ulaşmaya çalıştılar.

Öğrenciler madem aynı gün farklı 2 sınava gireceğiz neden okul değiştiriyoruz. Bir okul seçilir ve hem gündüz hem de öğlen aynı okulda sınava girebiliriz diye veryansında bulundular.AÖF soru ve cavapalrının yanı sıra 25 ocak aöf Final sınav sonuçları ve 26 Ocak pazar aöf Final sınav sonuçlarının da ne zaman açıklanacağı merak konusu. Aöf sınav sonuçları öğrenmek için heyecanlanan öğrencilerin gözü Eskişehir Üniversitesinde. Aöf sınav sonuçları hesaplamak ve Aöf sınav sorularını öğrenmek için bizi takip etmeye devam edin. Aöf sınav tarihlerinde gerçekleştirielen Aöf Final sınavlarına ilişkin sonuçları; aöf sınav sonuçları sorgulama ile devam ediyor. Aöf sınav sonuçları 2014 ile ilgili aöf sınav sonuçları ne zaman açıklanacak sorularına ilişkin her türlü bilgi Aöf Sınav soru ve cavapları, Aöf Sınav soruları indir. Aöf Sınav Sonuçları, Aöf Sınav Soruları yayınlandı mı. Aöf Bütünleme Sınav Tarihleri, Aöf Kayıt Tarihleri, Aöf Bahar Dönemi Sınav sonuçları.


YORUMLAR