25 nisan 2013 süper loto sonuçları, süper lotoda kazanan rakamlar hangileri? Kazanan numalar içintıklayınız

Süper Loto sonuçları belli oluyor, süper lotoda en şanslı numaralar hangileri?, süper loto devretti mi?

 

 • 19
 •  
 • 23
 •  
 • 27
 •  
 • 39
 •  
 • 44
 •  
 • 46

 

Milli piyango idaresinin organize ettiği tüm şans oyunlarını site yönetimi olarak güncel olarak takip etmekteyiz. Ve sonuçları en çabuk ve doğru bir şekilde aktarmaya gayret ediyoruz. İşte 25 Nisan 2013 milli piyango idaresinin tertiplediği Süper Loto sonuçlarını en hızlı online Milliyet.com.tr web internet adresinden ulaşabilirsiniz.

Milli piyango idaresince yapılan Süper Loto çekilişi bu akşam çekilecek. Süper Loto çekilişi her hafta perşembe akşamları yapılıyor. Süper Loto oyununu oynayanlar Sonuçları merakla bekliyorlar. Şans oyunu her hafta pazar sabahından cumartesi akşamı 21: 00 e kadar şans oyunu bayilerden oynanabilir.25 Nisan 2013 perşembe Süper Loto sonuçları bu akşam canlı olarak trt ekranlarından yapılacak.

Çekiliş sonrası ikramiye kazanan kişiler ikramiyelerini loto bayileri, mpi şubelerinden ve mpi genel müdürlüğünden alacaklar.Milli piyango idaresi şans oyunlarını site yönetimi olarak güncel olarak takip etmekte canlı olarak siz değerli okuyucularımıza olaştırma gayreti içindeyiz. MPİ şans oyunları kazandıran şanslı numaralar açıklandığı zaman eş zamanlı olarak habergazete.com sitesinden hemen yayınlanmaktadır.

Oyunun Özellikleri
İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca " oyun " olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.

İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.

Süper Loto oyununda büyük ikramiye bilen olmadığı sürece diğer haftalara devredecektir.

Süper Loto oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,

(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
(6) bilenlere ise, ikramiyeleri MPİ Genel Müdürlüğümüz tarafından ödenecektir.

 


 

18 Nisan 2013 Süper Loto Çekiliş Sonuçları belli oldu (MPi) , Milli Piyango Süper Loto 18 Nisan Sonuçları, MPİ Süper Loto neticeleri, süper loto sonuçlar, Süper Loto 18.04.2013 Çekiliş listesi, süper loto çekildi mi? Talihlilerin merakla beklediği Milli Piyango 'Süper Loto Oyunu'nun 18 Nisan 2013 (287. hafta) sonuçları belli oldu, Süper Loto ikramite dağılımı ve sonuçları şöyle belirlendi...

Milli Piyango İdaresi'nden yapılan açıklamaya göre; Süper Loto Oyunu'nun 287.hafta kazandıran numaraları 5, 12, 26, 32, 51 ve 53 olarak belirlendi.

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü'nce düzenlenen Süper Loto çekilişinde, 6 bilen bir kişi 1 milyon 134 bin 33 lira 55 kuruş ikramiye kazandı.
Milli Piyango İdaresi'nden yapılan açıklamaya göre, bu haftaki çekilişte 5 bilen 72 kişi 4 bin 901 lira 45'er kuruş, 4 bilen 4 bin 115 kişi 92 lira 55'er kuruş, 3 bilen 85 bin 267 kişi 7 lira 65'er kuruş ikramiye alacak.

Büyük ikramiyeyi kazanan talihlinin kuponunu Mardin merkezdeki bayiden yatırdığı bu haftaki çekilişte, 2 milyon 520 bin 73 lira 79 kuruş ikramiye dağıtıldı.

Hasılattan Türkiye'nin tanıtımı,Çocuk Esirgeme Kurumu,Olimpiyat Oyunları,Savunma Sanayi ile Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) için 1 milyon 512 bin 44 lira 27 kuruş, KDV olarak 1 milyon 2 bin 22 lira 2 kuruş,Şans Oyunları Vergisi olarak 560 bin 16 lira 40 kuruş kamuya aktarılmış oldu...  


YORUMLAR