24 Nisan 2013 Müge Anlı ile Tatlı Sert izle - ATV, Müge Anlı İle Tatlı Sert programı FULL seyret, Cinayetler ve tecavüzler çözüme kavuşuyor...VİDEO + FOTOGALERİ

24.04.2013,Müge Anlı İle Tatlı Sert hd izle,Müge Anlı İle Tatlı Sert seyret,Müge Anlı İle Tatlı Sert full hd izle,Müge Anlı yeni bölüm hd izle, son bölüm hd izle, yeni bölüm full hd izle,tek parça izle,

 Çözülemeyen dosyalar, kayıplar, cinayetler ve anlaşmazlıklar...Cinayetler, tecavüzler, adam kaçırma olayları ve miras davaları gibi olaylar bu programda bütün açıklığıyla tartışılıyor ve bir çözüme kavuşturulmaya çalışılıyor. Sorunlarına bir çözüm bulamayan insanlar Müge Anlı'ya başvuruyor. Programda alanlarında uzman bir hukukçu ve psikiyatrist yer alıyor.

TVARŞİVİ.COM DÜZELDİĞİNDE LİNK KURULACAKTIR!

24 Nisan 2013 Çarşamba günü yayınlanan programı izle:


LEVENT AKAY'IN ÖLDÜRÜLDÜĞÜNÜ ÖĞRENEN ANNE GÖZYAŞLARINA BOĞULDU! - VİDEO- TIKLA İZLE

FİRUZAN KZININ SESİNİ DUYUNCA KENDİNİ YERLERE ATTI - VİDEO - TIKLA İZLE

Müge Anlı'dan yardım istemiş!

Kocasını öldürttüğü sevgilisiyle Suriye'ye kaçmak isterken yakalanan kadının bir süre önce eşinin bulunabilmesi için TV programına katıldığı ortaya çıktı.

Gaziantep’te, geçen yıl Mart ayında kaybolduktan sonra kendisinden haber alınamayan 1 çocuk babası 27 yaşındaki Bülent Akay’ın, eşi ve eşinin sevgilisi tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı. Tabancayla başına ateş edildikten sonra cesedi kuyuya atılan Akay’ı öldürdüğü iddia edilen eşi ile eşinin sevgilisi ve kendilerine yardımcı olan arkadaşları ile Suriye’ye kaçmak isterken polis tarafından yakalandı. Talihsiz adamın eşinin bir süre önce televizyondaki bir programa katılarak eşinin bulunmasını istediği ortaya çıktı.

İddialara göre; İşsiz Bülent Akay, geçen yıl 15 Mart’ta ortadan kayboldu. Akay’dan bir süre haber alamayan ve telefonlarına ulaşamayan yakınları polise kayıp başvurusunda bulundu. İhbarın ardından başlatılan çalışmalardan sonuç alamayan polis, evliliğinde sorunlar bulunan Nurcan Akay’ın eşi Bülent Akay’ın kaybolmasından önce ve daha sonra 27 yaşındaki Resul Kurtaran ile gönül ilişkisi yaşadığını saptadı. Bunun üzerine polisler Nurcan Akay ile Resul Kurtaran’ı izlemeye aldı.

CİNAYET ŞÜPHESİ ARTTI!

Kaybolan Bülent Akay’ın eşi Nurcan’ın bir süre sonra Resul Kurtaran ile birlikte yaşamaya başlaması polislerin dikkatini çekti. Genç kadının rahatlığı ve geçmişten bu yana süren gönül ilişkisinin, kaybolan Bülent Akay’ın öldürülmüş olma ihtimalini gündeme getirmesi üzerine polis, Nurcan Akay ile Resul Kurtaran’ın telefonlarını da dinlemeye aldı. Polis, bu gelişmenin ardından Nurcan Akay ile Resul Kurtaran’ın ifadesine başvurdu ama bir sonuca ulaşamadı. Polisler, sık sık telefonla konuşan ikilinin, güvenlik güçlerinin takibi ve sorgulamalarından dolayı yurt dışına gitmek istediklerini belirledi.

 

SURİYE’YE GİDECEKLERDİ!

Polis, bu gelişme sonrası savcılık kararı ile operasyon için düğmeye bastı. Suriye sınırındaki Kilis’te bir eve yapılan baskında Nurcay Akay, Resul Kurtaran ve kendilerine cinayette yardımcı olduğu öne sürülen Ali Baran gözaltına alındı. Polise yakalanmamak için, yasa dışı yollardan iç karışıklığın sürdüğü Suriye’ye geçmeye hazırlık yaptıkları ileri sürülen 3 şüpheli gözaltına alınarak sorgulanmak üzere Gaziantep’e getirildi.

‘UYURKEN BAŞINA ATEŞ ETTİ'

Asayiş Şube Müdürlüğü’nde sorgulanan Nurcan Akay, eşini sevgilisi olan Resul Kurtaran’ın öldürdüğünü söyledi. Evliliğinde sorunlar yaşadığı dönemde tanıştığı Resul Kurtaran’ın öldürdüğü eşinin cesedini 2 gün evde sakladıklarını itiraf eden Nurcan Akay polisteki ifadesinde şunları anlattı:

“Teyzemin oğlu olan Bülent ile 2008 yılında evlendik. Daha sonra Bülent’in çalışmamasından dolayı sorunlar yaşamaya başladık. Sık sık kavga ediyorduk ve birkaç kez evi terk ettim ama yakınlarımızın araya girmesiyle yeniden döndüm. 2010 yılında eşimle sorunlar yaşadığımız dönemde Resul ile tanıştık ve gönül ilişkisi yaşamaya başladık. Resul ile birlikte yaşamak istiyorduk ve Bülent’i öldürmeyi kararlaştırdık. Olay günü Bülent eve alkollü geldi ve hemen yatağa geçip uyudu. Gece yarısı daha önce verdiğim anahtarla kapıyı açan Resul eve geldi. Yatak odasında uyuyan Bülent’in başına tabancayla ateş ederek öldürdü. Sonra Bülent’in cesedini banyoya taşıdık ve 2 gün boyunca burada sakladık. 2 gün sonra Resul gece yarısı arkadaşı olan Ali Baran ile eve geldi ve cesedi dışarı çıkarıp Ali’nin otomobili ile götürdük. Cesedi Kilis yolundaki boş bir arazide bulunan kuyuya attık. Son zamanlarda Resul ile birlikte yaşamaya başladık. Polisin olayı çözmeye başladığına dair kuşkularımız artınca yurt dışına gitmek istiyorduk ama yakalandık.”

TV EKRANINDA YARDIM İSTEMİŞ

Nurcan Akay’ın geçtiğimiz günlerde ATV’de yayımlanan Müge Anlı’nın programına katılıp kayıp kocasının bulunması için yardım istediği ortaya çıktı.


YORUMLAR