23 nisan Müge Anlı ile Tatlı Sert izle, Hasan Ünlü cinayetinde şok gelişme

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bir cinayet çözüme kavuştu..Levent Akay'ın öldürüldüğü ortaya çıktı. Feruzan canlı yayında telefonda kızının sesini duyunca kendinden geçti. Tatlı Sert İzle

          Müge Anlı bir cinayet vakasını daha çözüme kavuştu.

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bir cinayet daha çözüldü.

Müge Anlı, stüdyodaki aileye Levent Akay'ın öldürüldüğünü söyledi. Anlı, Nurcan ve sevgilisi Resul'un, Levent'i öldürüp, iki gün evde bekletip ardından kuyuya attıklarını itiraf ettiklerini acılı aileye bildirdi.

Bunun üzerine gözyaşlarına boğulan acılı anne, Müge Anlı'ya sarılıp ağladı. Acılı annenin ağıtları stüdyoda bulunanları da gözyaşlarına boğdu.

Kelimeleri boğazından düğümlenen Anlı ise acılı anneyi teselli etmekte zorlandı, çareyi araya gitmekte buldu.

23 Nisan 2013 Salı günü yayınlanan programı izle:

LEVENT AKAY'IN ÖLDÜRÜLDÜĞÜNÜ ÖĞRENEN ANNE GÖZYAŞLARINA BOĞULDU! - VİDEO- TIKLA İZLE

FİRUZAN KZININ SESİNİ DUYUNCA KENDİNİ YERLERE ATTI - VİDEO - TIKLA İZLE

ATV ekranlarında yayınlanan’Müge Anlı İle Tatlı Sert’programında canlı yayında telefondaki sesi duyan Feruzan isimli konuk kendini yere atarak bağırmaya başladı.


EMRE 1,5 YIL SONRA ANNESİNE KAVUŞTU!

İzmir'de 17 ay önce mahkemenin verdiği görüş gününde, öz babası Adnan Beşer tarafından kaçırılan 6 yaşındaki Emre Beşer, Balıkesir Polisine gelen bir ihbarın ardından, Gönen ilçesinde bulundu. İhbar sonrası çocuğunu parka getiren baba Adnan Beşer, gözaltına alındı. Çocuğunun bulunduğu haberi ile büyük sevinç yaşayan anne Billur Salihreisoğlu, kardeşi ile birlikte Gönen'e giderek oğluna kavuştu. Billur Salihreisoğlu, "Dünyalar benim oldu. Balıkesir polisi arayıp 'oğlunuz bulundu' dediği an sanki kalbim duracaktı' diye konuştu. Yeni Asır Gazetesi, 22 Haziran 2102 günü yaşanan olayı "Aliye Gerçek Oldu" başlığı ile manşetten duyurmuştu.

BOŞANMA 2010'DA GERÇEKLEŞTİ!

Ortaklar Kauçuk firmasının sahiplerinden ve Yarımada Lions Kulüp eski Başkanı EBSO Meclis üyesi sanayici işadamı Yakup Özdanon'un kızı Billur Salihreisoğlu ve eşi Adnan Beşer 2010 yılının Ekim ayında şiddetli geçimsizlik nedeniyle boşanmak için dava açtı. İzmir 7. Aile Mahkemesi'nde görülen davada çiftin boşanmalarına ve çocukları Emre Beşer'in velayetinin de anneye verilmesine karar verildi. Ancak karar gereği her ayın 1. ve 3. haftası, hafta sonları, bayramlarda 1 gün ve Temmuz ayının tamamında küçük Emre'nin babası ile birlikte kalması mahkeme kararı ile kabul edildi. Mahkemede karara itiraz etmeyen anne Billur Salihreisoğlu, boşandığı eşinin çocuğu almaya icra memurları ve sosyal hizmetler görevlisi ile birlikte gelmesini istedi. Mahkeme, annenin bu isteğini kabul etti. 

Billur Salihreisoğlu, mahkeme kararıyla velayeti kendisine verilen 6 yaşındaki oğlunu, 17 ay önce bir cumartesi günü boşandığı eşi Adnan Beşer'e görevlilerle birlikte teslim etti. Ancak Salihreisoğlu, oğlunu babasına verdiğinin ertesi günü, eski eşi Beşer'den gelen telefonla yıkıldı. Kendisini telefonla arayan Beşer, Salihreisoğlu'na, bir daha oğlunun yüzünü ve büyüdüğünü göremeyeceğini söyledi.

 

'NASIL BİR BABA BU!'

Özdanon, adeta bir dedektif gibi gece gündüz demeden işini gücünü bırakıp torunun bulunması için seferber olmuştu. Torunun bulunması ile yaşadığı büyük sevincin kelimelere sığmayacağını belirten Özdanon, "Balıkkesir polisine bir ihbar gelmişti. Kızım Billur, ATV'de yayınlanan Müge Anlı'nın programına çıkmıştı. Bu yayının ardından, bir kişi telefonla arayarak, baba ve çocuğunun hafta sonları Balıkkesir Gönen Şehir parkına geldiğini ihbar etmiş. Balıkesir polisinden sivil ekipler sabahın erken saatlerden itibaren aile görünümü ile parkta pusu kurarak baba Adnan Beşer ve Emre Beşer'i bekliyordu. Saat 15.00 sıralarında parka çocukla birlikte geldiğinde yakalandı. Çocuğun adını değiştirip Yiğit olarak herkese tanıtmış ve 17 aydır çocuğunu okula bile göndermemiş. Nasıl bir baba bu? Hasta ruhlu bir adam" diye konuştu.

BABA HAKKINDA ÜÇ AYRI YAKALAMA KARARI VAR!

Gönen İlçe Emniyet Müdürlüğü yetkilileri ise Emre Beşer'in velayeti annede olduğu için çocuğun, Billur Salihreisoğlu'na teslim edileceğini söyledi. Yetkililer, hakkında iki nafaka, bir çocuk kaçırma iddiası ile üç ayrı yakalama kararı bulunan baba Adnan Beşer ile ilgili, savcılığın talimatına göre hareket edileceğini belirtti.

 


YORUMLAR