20 Dakika Final Bölümü tek parça izle.. 20 dakika 25.bölüm tek parça buradan izleyebilirsiniz..

20 Dakika yeni bölüm tek parça izle, Yirmi Dakika 25.Bölüm HD izle 20 dakika son bölüm tek parça HD olarak izle, 20 Dakika 25. Bölüm izle + Kamera Arkası fotoğrafları

Tuba Büyüküstün ve İlker Aksum'lu 20 Dakika yeni bölüm tek parça oalrak aşağıdan izleyebilirsiniz.. 

Meşhur Twitter fenomenlerinden PuCCaa, Twitter'dan "20 dakika azcik paraya kiysaymis figuran tutsaymis, 10 kisiyle bahar senligi mi olur.." diyerek 20 dakika finaline inceden bir dokundurmada bulundu. Genel itibariyle final bölümü beğenilen dizi Kuzey Güney gibi mutlu sonla bitti.

20 dakika final bölümü, sezon,27.06.2013,20 dakika 25.bölüm izle,20 dakika sezon finali,yirmi dakika son bölüm izle,20 dakika tek parça izle,20 dakika hd yayın izle,20 dakika star tv izle,20 dakika hd yayın,ilker aksum,tuba büyüküstün,star tv,27.06.201

Oyuncular :
Tuğba Büyüküstün, İlker Aksum, İpek Bilgin, Bülent Emin Yarar, Cihat Tamer, Ayten Uncuoğlu, Fırat Çelik

Melek (Tuba Büyüküstün) kardeşinin intikamını almak için kimliğini herkezden saklamıştır hiçbirşey göründüğü gibi değildir.

Melek hayatındaki herşeyi anlatı ve cinayetle ilgili hiçbirşey gizli kalmadı. Başkan ve Ozan komiser duydukları karşısında şok oldu. Melek için hastaneyi birbirine katan Ali polisleri geçip gerçekle yüzleştiğinde hayatının şokunu yaşadı.

Başladığı günden beri özenti bir dizi olduğu ve 5 -6 bölüm sonra kaldırılacağı iddia edilen, sosyal medyada ve twitter'da üstüne çok gidilen 20 Dakika, kendini ispatladı ve , istediği yükselişi yakaladı. Sezon başında Fatmagül'ün Suçu Ne dizisyle tanınann Engin Çağlar'ın başrol oynayacağı açıklanmıştı ama onun yerine son anda Kötü Yol dizisinde Reşat karakterini oynayan ve dizinin bitmesiyle boşa çıkan  23 Mayıs 1971 doğumlu İlker Aksum geldi.  

20 dakika Kamera Arkası Fotoğrafları

20 Dakika / Neredesin Sen (Klip) 

Sözleri Neşet Ertaş'a ait, 68'kuşağının en popüler şarkılarından biri olan gönlüm hep seni arıyor, ''Neredesin Sen'' adlı parça, son günlerin en çok izlenen dizisi 20 Dakika'nın en güzel sahneleri eşliğinde seyirciyle buluştu.

 


YORUMLAR