20 Dakika 12. Bölüm izle 19 Mart 2013, STAR, tek parça izle

19.03.2013,20 Dakika 12. Bölüm hd izle,20 Dakika 12. Bölüm seyret,20 Dakika 12. Bölüm full hd izle, yeni bölüm hd izle, son bölüm hd izle, yeni bölüm full hd izle,tek parça izle, full bölüm izle

 Ali şimdi her zamankinden daha karanlık. Çünkü yolun sonu neredeyse geldi ama bu yola taş koymak isteyen biri daha var. Her şeyi bildiğini iddia eden bir şantajcı, Öğretmen Ali'yi yolundan döndürmeye yetecek mi?

Ali bugün kimsenin yardımını istemiyor. Fakat Melek'in artık yardıma ihtiyacı var. Ali ve Kuzgun'la ilgili şüphelerinden kurtulmak için Özgür'ü dışarıdaki ajanı yapacak. Özgür bu şüphelere katılmıyor. Ama onun içini rahatlatmak için şimdi casusçuluk oynamak zorunda...

12. Bölüm Fragmanı 19 Mart Salı


 

20 Dakika Geçen hafta neler oldu? Kuzgun şüphelerinin peşinde Melek'le yüzleşti. Melek'in kim olduğu Kuzgun'un gözünden kaçmayacak. Artık bu kadınla ilgili bir şey biliyor. Fakat Melek'le ilgili bir şeyler bilen biri daha var. Özgür. Sonunda bildiklerini Ali'ye anlatacak. Ali de şimdi karısına yeni bir şüpheyle bakıyor. Böyle yaşayamaz. Bugün Melek'ten gerçekleri duymak zorunda.

Mirel artık istemese de Melek'e yardım edecek. Ali ve Melek'i buluşturmak için görevini büyük tehlikeye atacak. Ama Melek'e şimdi Mirel'in cesur yardımından çok daha fazlası lazım.

Fakat Melek'le ilgili bir şeyler bilen biri daha vardır. Melek'in yardımcısı Özgür sonunda bildiklerini Ali'ye anlatmaya karar verir. Ali karısına yeni bir şüpheyle bakmaya başlar. Melek'ten gerçekleri duymak zorundadır.

Bugüne kadar bir faturayı bile yatırmayı becerememiş tarih öğretmeni Ali, eşinin masumiyetini ispatlama peşinde bir yola çıkar. Yol çok uzundur. Fakat Ali'nin sadece 20 dakikası vardır.

YAPIM: AY YAPIM
YÖNETMEN: Ali Bilgin
SENARYO: Kerem Deren – Pınar Bulut
MÜZİK: Toygar Işıklı
İDARİ YAPIMCI: Ali Demir

20 Dakika Dizi Oyuncusu ‘Bülent Emin Yarar’ Kimdir?

Kendisini bir çok diziden tanıdığımız ‘Bülent Emin Yarar‘ yeni dizisi ‘20 Dakika‘ oyuncu ekibine katıldı. Çok sevilen bir oyuncu olan Bülent Emin Yarar, usta oyunculuğunu artık yeni dizisi 20 Dakika’da gösterecektir. Bir çok sinema’da oynayan ve akıllarda kalmayı başaran oyuncumuza yeni dizisinde başarılar dileriz.

Bülent Emin Yarar Biyografisi:
Bülent Emin Yarar veya Bülent Yarar, (d. 1961, Ankara) Türk tiyatro, sinema ve televizyon oyuncusu, tiyatro yönetmeni. Süper Baba’daki avukat rolü ve Reha Erdem filmlerindeki rolleriyle tanınır.
Ankara’da doğan Yarar, küçüklüğünden itibaren ailesiyle birlikte sıkça tiyatro izledi. Ancak liseyi bitirene kadar, tiyatroyla seyirci olmak dışında ilgilenmedi. Babasının keman çalmasının da etkisiyle müziğe meraklı olan Yarar, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Şan Bölümü’ne girdi. Opera öğrenimi sırasında Devlet Tiyatrosu’nda figüran olarak sahneye çıkmaya başladı. Rol aldığı ilk oyun İstanbul Efendisi ’dir.

Çevresinin ısrarıyla aynı üniversitenin tiyatro bölümüne geçti ve 1989′da buradan mezun oldu.Aynı yıl Diyarbakır Devlet Tiyatrosu’nda çalışmaya başladı. 1994-1995 sezonunda İstanbul Devlet Tiyatrosu’na geçti.
İstanbul’la döndükten sonra, Tiyatro Ti’de Ada ve Getto adlı oyunları yönetti. 1998′de Tiyatro Stüdyosu yapımı Balkon (Jean Genet) oyununda,1999′da Cyrano de Bergerac oyununda başrol oynadı. Oyun Atölyesi’nde Ermişler ya da Günahkarlar oyununda, Haluk Bilginer ve Şenay Gürler’le başrolleri paylaştı. Semaver Kumpanya’da Işıl Kasapoğlu’yla birlikte Mem ile Zin adlı oyunu yönetti.İstanbul Devlet Tiyatrosu’nda Çayhane ve Müfettiş (Gogol) oyunlarında, Dostlar Tiyatrosu’nda Oyun Sonuoyununda başrol oynadı. Atilla Birkiye yönetimindeki İş Sanat Şiir

Dinletileri’nde şiir okuyuculuğu yaptı. Fox Tv’de yayınlanan Arka Sıradakiler dizisinde Kemal Hoca karakterini canlandırmaktadır.
Yarar, tiyatro oyuncusu Bennu Yıldırımlar’la 1995′ten bu yana evlidir ve çiftin 1999 doğumlu Ada isminde bir kızları vardır.

Rol aldığı bazı oyunlar
Rumuz Goncagül, Oktay Arayıcı Diyarbakır Devlet Tiyatrosu
Mem û Zîn, Cuma Boynukara Diyarbakır Devlet Tiyatrosu
Misafir, Bilgesu Erenus Diyarbakır Devlet Tiyatrosu
Cengiz Hanın Bisikleti, Refik Erduran Diyarbakır Devlet Tiyatrosu
Macbeth, Shakespeare Yön: Işıl Kasapoğlu, Diyarbakır Devlet Tiyatrosu
Miletos Güzeli (Terentius’un Andros Güzeli oyunundan Coşkun Irmak tarafından uyarlanıp yazılmıştır.) Yön: Coşkun Irmak, Diyarbakır Devlet Tiyatrosu.
Getto (J. Sobol) Yön.: Murat Karasu, Tiyatro Ti
Yeşil Papağan Limited, Mehmet Baydur
Kıyamet Sularında, Civan Canova İstanbul Devlet Tiyatrosu
Kadınlardan Konuşalım, Dario Fo - Fraca Rame, Yön.:Tijen Par İstanbul Devlet Tiyatrosu
Cyrano de Bergerac, Edmond Rostand Yön.: Işıl Kasapoğlu, İstanbul Devlet Tiyatrosu
Balkon, J. Genet Yön: Başar Sabuncu, Tiyatro Stüdyosu
Ermişler ya da Günahkarlar, A. Horowitz Yön.: Işıl Kasapoğlu, Oyun Atölyesi
Şapka Tuncer Cücenoğlu, Yön.: Işıl Kasapoğlu], İstanbul Devlet Tiyatrosu
Efrasiyab’ın Hikayeleri, İhsan Oktay Anar Yön.: Işıl Kasapoğlu, İstanbul Devlet Tiyatrosu. [1]
Dolu Düşün Boş Konuş, Steven Berkoff, Yön.:Haluk Bilginer, Oyun Atölyesi
Müfettiş Nikolay Gogol, Yön.: Müge Gürman,İstanbul Devlet Tiyatrosu
Çayhane, Vern Sneider Yön.: Şakir Gürzumar, İstanbul Devlet Tiyatrosu
Diktatör, Enzo Cormann Yön.:Işıl Kasapoğlu,Semaver Kumpanya
Oyun Sonu, Samuel Beckett Yön: Pierre Chabert, Dostlar Tiyatrosu.
Kuzey Işığı Paul Pourveur Yön.: Şaban Ol, Tiyatro Rast
Profesyonel (oyun) : Dušan Kovačević Yön.:Işıl Kasapoğlu, İstanbul Devlet Tiyatrosu

Yönettiği bazı oyunlar

Van Gogh (oyun)
Ada(oyun)
Getto (oyun)
Mem û Zîn (oyu)
Filmografisi
Celal Tan ve Ailesinin Aşırı Acıklı Hikayesi (2011)
Öğretmen Kemal (2010)
Beş Şehir (2009) – Tevfik
Güneşin Oğlu (2008) – Kurban Murat
Arka Sıradakiler (2007) – Kemal Güngör
Zincirbozan (2007) - Bülent Ecevit
Beş Vakit (2006) – İmam
Korkuyorum Anne (2006) – Kasap
Kız Babası (TV) (2006) – Cevahir Kılıç
Dişi Kuş (TV) (2004) – Reşat Nuri
Çamur (2002) – Halil
Kaç Para Kaç (1999)
Süper Baba (TV) (1996-97) – Avukat
Hoşçakal (1989)

 

 

 


YORUMLAR