19 Nisan 2014 Cumartesi
   12.02.2013 11:48:15

2 Şubat ehliyet sınav sonuçları -MEB ehliyet sonuçları 2013,MEB MTSK 2 Şubat ehliyet sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

2 Şubat Sürücü sınavı sonuçları, Ehliyet sınavı sonuçları, Milli Eğitim Bakanlığı sürücü sınavı kontrol sistemi,meb gov tr sürcü sınavı sonuçları!

 Merakla beklenen sürücü sınavı sonuçları bugün açıklanıyor, ehliyet alma heyecanıyla sınav sonuçlarını bekleyen adaylar bugün sonuçların açıklanmasıyla hayallerine bir adım daha yaklaşmaya çok yakınlar. 2 Şubat ehliyet sınavı sonuçlarının açıklanmasına saatler kaldı. 2 şubat ehliyet sınavı sonuçları milli eğitim bakanlığı sitesinden açıklanacak.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen 2 Şubat Ehliyet sınavının sonuçlarının 12 Şubat 2013'te (Bugün) açıklanması bekleniyor. Sınava giren binlerce kişi de kazanıp kazanmadrıklarını öğrenecek. Bu sınavda Trafik, Motor ve İlk yardım bilgisinden minumum 70 alan kişiler, direksiyon sınavına girmeye hak kazanacaklar. 
Gözler milli Eğitim Bakanlığı'na çevrildi sonuçlar bekleniyor. Öte yandan milli Eğitim Bakanlığı, 2 Şubat Ehliyet Sınavı soru ve cevaplarını ise yayınlamıştı.

 SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDIĞINDA BU LİNKTEN ÖĞRENEBİLİRSİNİZ! 

02 Şubat 2013 Tarihli Motorlu Taşıtlar Sürücü Adayları Sınavı Soruları ve Cevap Anahtarı

A1-A2 Sınıfı Soruları ve Cevap Anahtarı

B Sınıfı Soruları ve Cevap Anahtarı

C-D-E Sınıfı Soruları ve Cevap Anahtarı

F-G Sınıfı Soruları ve Cevap Anahtarı

H Sınıfı Soruları ve Cevap Anahtarı 

2 Şubat 2013 tarihli Ehliyet sınavında başarılı olan adaylar için 2013 Şubat ve Mart aylarında direksiyon sınavı yapılacaktır. Bu sınavda başarılı olabilmeniz için dikkat etmeniz gereken belli başlı noktalar vardır. Uyguladığınız sürece geçmemeniz süpriz olur:

 

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!

abuzer kılıç
12.02.2013 16:11
sonuçlar ne zaman açıklancak
mehme yıldız
12.02.2013 14:47
nesaman acıklanacak sınaf sncları