18 Eylül Pis Yedili 82. Bölüm fragmanı HD izle, Pis Yedili yeni bölüm fragmanı izle

Çarşamba akşamlarının en çok izlenen dizisi pis yedili yine mükemmel bir bölüm ile takipçileri ile buluşmaya hazırlanıyor.

Pis Yedili 82. Bölüm izle...

Her hafta dizide farklı bir konu işlenmekte.Pis yedili 82.bölüm'de orçun ve maceraları karşımızda olacak.

Pis Yedili 82. Bölüm İzle (Yeni Bölüm – 18 eylül Çarşamba Show TV).. Pis Yedili'nin eğlenceli karakterleri maceralarına bu akşam 82. Bölüm ile devam ediyorlar. 18 eylül Çarşamba yani bu akşam saat 20:45'te yayınlanacak Pis Yedili'nin 82.bölümü internetten izlemek isterseniz sayfa sonundaki Show Tv'nin canlı yayın bağlantısını kullanabilirsiniz. Pis Yedili yeni bölümde Esma Sultan ve Dizel evlendiklerinde nerede oturacaklarına dair zıtlaşıyorlar. Fatih ise ne kadar uğraşsa da Cimbom onu terslemektedir.

18 eylül Çarşamba yani bu akşam saat 20:45'te yayınlanacak Pis Yedili'nin 82.bölümü internetten izlemek isterseniz sayfa sonundaki Show Tv'nin canlı yayın bağlantısını kullanabilirsiniz. Pis Yedili yeni bölümde Esma Sultan ve Dizel evlendiklerinde nerede oturacaklarına dair zıtlaşıyorlar. Fatih ise ne kadar uğraşsa da Cimbom onu terslemektedir. Bunun üzerine Cimbom'a sonunda hatasını anladığını ve yüzüğü geri mek için hem de veda etmek için onunla buluşmak istediğini söyler ama işin aslı başkadır… İşte Pis Yedili 82. bölüm fragmanı…

 

Pis Yedili 82. Bölüm Fragmanı:

 

 

PİS YEDİLİ KAMERA SETTEN KARELER:

Pis Yedili, heyecan dolu yeni bölümüyle 18 Eylül Çarşamba akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

Pis Yedili'de Trafo'dan Karadır Kaşların türküsü - VİDEO İZLE 

Pis Yedili’de Orço Yetenek Sizsiniz’e katıldı - VİDEO İZLE

 Paşa gitti Rüzgar geldi!..  Gani Müjde ile Kadir Doğulu mahkemelik oldu!

 Gani Müjde, “Pis Yedili”den ayrılan Kadir Doğulu’nun başka bir dizide oynamasını engellemek için mahkemeye başvurdu. Tükenmez Kalem Medya Reklam şirketinin sahibi Gani Müjde, başrolünde oynadığı “Pis Yedili” dizisinden ayrılan Kadir Doğulu’ya (Abdülkadir Doğulu), sözleşmeye uymadığı gerekçesiyle ödemesi gereken 1 milyon liralık cezai şart parasından şimdilik 100 bin lira ödemesi için dava açtı.


YORUMLAR