14 Şubat için ne hediye alabilirim? 14 Şubat sevgililer gününe özel hediyeler için tıklayınız...

14 Şubat Sevgililer Günü için, şimdiden, sevgililer günü hediyenizi ve sevgililer gününde sevgiliniz ile yapacaklarınızın planlamanınızı, şayet bir yerlerde rezervasyon yaptıracaksanız, henüz vaktiniz varken h

 Nihayet, 14 Şubat sevgililer günü de geldi çattı. 14 Şubat Sevgililer Günü için, şimdiden, sevgililer günü hediyenizi ve sevgililer gününde sevgiliniz ile yapacaklarınızın planlamanınızı, şayet bir yerlerde rezervasyon yaptıracaksanız, henüz vaktiniz varken hazırlıklarınızı şimdiden yapmaya başlayın derim. Çünkü 14 Şubata kadar, nasıl olsa zaman daha var dersiniz, evdeki hesap çarşıya uymaz, derken zaman su gibi akıp geçer ve 14 Şubat günü sudan çıkmış balık gibi kendinizi hissedersiniz. Keşke sadece hissetmekle kalsanız:) Kadınlar o saatten sonra artık boş durmazlar ki, yandınız!:) "El alem, sevgilisi için filanca yerde rezervasyon yapmış, hediyeler almış, yemeğe çıkarmış, sen bunun yarısını bile bana yapmadın, yazıklar olsun!" diye sevgilinize mahcup duruma düşersiniz.:) Umarım böyle bir hataya düşmezsiniz! Yoksa inanın, karınız veya bayan sevgilinizin yıllar yılı dilinden düşmezsiniz. Artık ağzınızla kuş tutsanız, eşinize veya sevgilinize yaranamazsınız. Siz artık sevgiliniz için, umursamaz birisiniz ve sevgilinize değer vermeyen, onu önemsemeyen birisiniz. Neyse lafı fazla uzatmadan, bence Sevgililer gününü önemseyin.:)

14 Şubat sevgililer günü hediyeleri için, henüz hediye önerilerime geçmeden önce, kısaca sevgililer gününün tarihçesi hakkında bilgi vermek istiyorum. Bildiğiniz üzere her yılın 14 Şubatı sevgililer günü olarak kutlanıyor. Peki hiç düşündünüz mü sevgililer günü nereden çıktı, nereden geliyor diye. Sevgililer gününün başlangıcı Eski Romalı amcalara kadar uzanıyor. Roma’da 14 Şubat günü bütün Roma halkı için önemli bir gündü. Çünkü imparator topraklarında bu günde, Roma tanrı ve tanrıçalarının kraliçesi olan Juno’ya duyulan saygı ve sevgiden ötürü tatil yapılırdı. Amcam Juno ayrıca, Roma halkı tarafından kadınlık ve evlilik tanrıçası olarak da biliniyordu.

İmparator 2. Claudius, Roma’yı kendi katı kuralları ile zalimce yöneten bir hükümdardı. İmparator, savaş zamanlarında ordusu için, kendisi için savaşacak asker bulmakta o kadar zorlanıyordu ki Ona göre bu durumun en büyük sebebi Romalı erkeklerin eşlerini ve ailelerini bırakmak istememeleriydi. İşte bu yüzden, Roma’daki tüm nişan ve evlilikleri kaldırdı.

Aziz Valentine de, Claudius’un hükümdarlığı zamanında Roma’da yaşayan bir papazdı. Kendisi gibi papaz olan Aziz Marius ile birlikte Claudius’un yasağına rağmen gizlice çiftleri evlendirmeye devam etti. Ancak İmparator bu durumu bir süre sonra öğrendi. Aziz Valentine, insanları evlendirmeye devam ettiği için tutuklandı ve yaptıklarının cezası olarak sopa ile dövülerek öldürüldü.

Milattan sonra 270 yılının 14 Şubat’ ında Aziz Valentine Hıristiyan şehitliğine gömüldü.O gün bugündür her yılın 14 Şubat’ı “Sevgililer Günü” olarak kutlanmaya devam ediyor... Sevgililer gününün kısaca hikayesi böyle.

Küçük bir yorum; Aslına bakarsanız benim yorumum şöyle; bence, hediye almayı mecbur koşan, bütün ilan edilmiş kutlama günleri için, her zaman tarihsel bir dayanak aranır, hepsi bu! :)))) Aslında böyle yapmakla da anlatmak istenen, veya söylenmek istenen ; "bak yüzyıllardır sevgililer günü kutlanıyor, herkes sevgilisine hediye almış, sen nasıl almasın veya ne bekliyorsun bugün gidip sevgiline bir şeyler alsana!..." şeklinde bir dayatma yaratmak için:)))) Benim felsefem her zaman şudur; Hediye almak için illa bir günün ilan edilmiş olması veya o günün gelmesinin beklenmesi gerekmiyor...

14 Şubat sevgililer günü hediye önerilerimi sürekli güncellemeye çalışacağım, yani ilk bakışta beğenmediğiniz hediyeler olabilir, pahalı bulduğunuz hediyeler olabilir, veya nasıl olsa baktım, burada bana göre bir şey yok, bir daha da bakmam diye düşünmeyin. tüm özel günler ve özel kişiler için sürekli olarak yeni hediyeler bulup eklemeye çalışacağım...
14 Şubat Sevgililer Günü Hediye Tavsiyeleri


Sevgiliye Özel 14 Şubat Hediyesi & Kırmızı Kalp Şemsiye

Bayan sevgiliniz için, 14 Şubat Sevgililer günü hediyesi olarak size çok güzel bir hediye önerim olacak! Sevgililer günü malum, 14 Şubat günü ve tam İstanbul için kışın sonlarına yakın bir tarih, 14 Şubat tarihinden sonra yavaş yavaş bahar kendini hissettirmeye başlayacak, bu tarihler arasında yağacak yağmur ve karlardan sevgilinizi korumak için hem aşkınızı anlatan bir hediyeniz olacak; hem de sevgiliniz olumsuz hava koşullarından korunmuş olacak. Keza yaz dönemi yakıcı ve kavurucu sıcaklardan da korunmuş olacak. Nasıl mı? Bu kıpkırmızı kalp şeklindeki harika şemsiye ile. 14 Şubat sevgililer günü için bayan sevgilisine özel bir hediye arayanlara şiddetle tavsiye ederim. Kesinlikle çok iyi bir 14 Şubat hediyesi olacaktır.

 

Sevgiliye Özel, 14 Şubat Sevgililer Günü Hediyesi & Özel Yonca Kalpler Pırlanta Kolye

14 Şubat Sevgililer gününde kız arkadaşınıza yani biricik sevgilinize, tasarımı tescilli olan, yonca şeklinde 4 adet kalbin bir araya gelerek oluşturduğu bu şık kolyeyi hediye edebilirsiniz. Göz alıcı şık pırlanta kolyenin şöyle bir avantajı daha var; özel bağlantı noktalarından isterseniz yanyana 4 adet kalp şeklinde kolyeyi sıralayabileceğiniz gibi, hepsini bir araya getirip yonca şeklini almasını da sağlayabilirsiniz. 14 Şubat sevgililer gününün en güzel hediyesi olacak ve sevgiliniz eminim bu kolyeye bayılacaktır. Hem tasarımı hem de 14 şubat sevgililer günü için taşıdığı anlam açısından kesinlikle bu hediyeyi bayan sevgiliniz için tavsiye ediyorum.

 

14 Şubat Sevgililer Günü Hediyesi & Sevgiliye Özel isim ve Mesaj Yazılı Muck Sihirli Kupa

14 Şubat sevgililer günü erkek sevgiliniz için, sürpriz sayılabilecek güzel ve uygun fiyatlı bir diğer hediye de, Sizin ve sevgilinizin isimlerinin yazılı olduğu ve kendi mesajınızdan oluşan sihirli kupa! Sihirli kupa diye tanımlamamızın sebebi, bu kupa içerisine sevgiliniz sıcak bir içecek koyduğunda, bardak üzerinde hem sevgilinizin ve sizin isminiz belirecek hem de, öpücük şeklinde güzel bir bayan dudağı belirecek. Erkek sevgiliniz için şöyle romantik ve güzel bir mesaj eklediniz mi bu hediyenin tadından yenmez o zaman.

 

14 Şubat Sevgililer Günü Hediyesi Bayan için & Kişiye Özel Aşk Oyunu Sihirli Kupa

Aslında çay veya kahve kupasının hediye olarak cinsiyetlere göre ayırıp, erkek veya bayan için önerilmesinin bir esprisi yok ama, bayanların aşk oyunlarından daha çok hoşlandıklarını düşündüğüm için, 14 Şubat sevgililer gününde bayan sevgiliniz ile bir aşk oyunu oynayabilirsiniz. Nasıl mı? Görmüş olduğunuz sihirli kupalarla. Bu özel kupa üzerine, sevgilinizin ve sizin isminiz ve sevgiliniz için, içinizden gelen o çok özel mesajınız yer alacak ve kupa içerisine sıcak su doldurulduğunda, siyah olan porselen kupa, mesajınız ve isimleriniz ile belirmiş olacak. Bayan sevgiliniz için inanılmaz güzel bir sevgililer günü sürprizi olacaktır.


14 Şubat Sevgililer Günü Hediyesi & Love Fotoğraf Çerçevesi

Sevgilimiz veya sevdiklerimizle yaşadığımız anların bir hayalden veya rüyadan ibaret olmadığının en büyük ispatı fotoğraflardır. Teknolojinin insanoğluna bence en büyük armağanlarından biridir fotoğraflar. Düşünsenize, fotoğraflar olmadan geçmişe dair bir şeyi hatırlamak istediğinizde, yaşanılan şeyler yarım yamalak, eksik gedik akıllarımıza gelirdi. Siz de şayet, en güzel anlarınızı fotoğraflarla, ölümsüzleştirdiyseniz, bu fotoğraflarını evinizin veya ofisinizin en güzel yerinde sergilemek ve bakmak istiyorsanız bunun için size muhteşem bir resim çerçevesi öneriyorum. Love Resim Çerçevesi! Bu ürünü 14 Şubat için sevgilinize anlamlı ve güzel bir sevgililer Günü hediyesi olarak alabilirsiniz... "Vatana millete hayırlı uğurlu olsun." der ve kurdelayı keserim:)))


14 Şubat Sevgililer Günü Hediyeleri & Kalpli Duvar Saati

Aşkın sevginin sembolü bildiğiniz gibi kalptir. Aşk veya sevgi kalpte yaşanır yoksa beyinde mi yaşanır? Bunun tartışması yılları yılı yapıldı ve sanırım hala net bir cevabı yok. Amacım benim burada bu soruya yanıt aramak değil elbette:))) Ama şu bir gerçek ki, aşkın sembolü, yeryüzünde kalp olarak ifade edilir. Şimdi aşk veya sevgi gibi, güzel ve içten duygularınızı hediye yolu ile sevgilinize ifade etmenin en etkili yolu; içerisinde simgesel olan kalp şekli ile hayat bulmuş hediyeler bakmaktır. Sevgililer Gününde, sevgilinize güzel bir hediye bakıyorsanız, bu 3D Kalp şeklindeki duvar saati bence isabetli bir hediye olacaktır.


14 Şubat Hediyesi & Sihirli Çay Kahve Kupası

Bir hediye, ancak bu kadar özel ve ilginç olabilir. Bu sözü söyledikten sonra hemen, neden özel ve ilginç olduğunu izah edeyim. Şimdi güzel ve sizin için anlamı olan bir fotoğrafınızı verdiğim linkte "Resim Ekle" kısmından ekliyorsunuz, buraya kadar her şey normal, asıl işin can alıcı noktası; bu bardak size geldiğinde siyah bir kupa olarak geliyor ve ne zaman ki içerisine sıcak içecek koyarsanız, o siyah renk yerini sizin fotoğrafınıza bırakıyor. Harika bir fikir bence. Sürpriz Sevgililer Günü hediyesi arıyorsanız kesinlikle kaçırmayın derim. Bardağa Sevgilinizle birlikte çektirdiğiniz bir fotoğraf ekletip bu ürünü Sevgililer Gününde hediye edin, o zaman görün bakalım etkisini, neler oluyor:)))


Sevgiliye En Güzel Hediyeler & Seni Seviyorum Kupası

14 Şubat Sevgililer günü için, sevgilinize hem romantik, hem de esprili bir hediye vermeye ne dersiniz? Bence harika bir fikir! Sevgiliniz, sevgililer günü için almış olduğunuz bu şık ve sevimli porselen kupalara bayılacak. Kupalardan birinde, ki bu hediyeyi siz alacağınıza göre, bu sözü size ait olacak;, "Seni seviyorum" yazarken, diğer kupada sevgilinizin size cavabı; "Biliyorum:)" Sevgililer günü geçtikten sonra da, sevgiliniz ile alın çay kahve kupalarınızı ve gittiğiniz her yerde, her ortamda Seni seviyorum porselen kupalardan çayınızı yudumlayın. 14 Şubat Sevgililer Günü için , sevgilinize alınabilecek romantik ve güzel bir hediye.

 

14 Şubat Hediyesi & İsim yazılı Sevgiliye Özel Yıldız Ödülü

14 Şubat Sevgililer günün yıldızı kim? Pek tabi ki sizin sevgiliniz! Gelin bu 14 Şubat'ta sevgilinizin kendini bir Holywood yıldızı gibi hissetmesini sağlayın. Nasıl mı? Bu kişiye özel yıldız ödülü ile! Sevgilinizin isminin ve sizin isminizin yazılı olduğu bu özel kristal ödüle, bir de sizin için anlam ifade eden o değerli ilk buluşmanızın veya nişan tarihinizin ya da evlilik yıl dönümünüzün tarihini ekletin. Sevgililer günü için alınabilecek en güzel hediye diyebilirim. Özellikle evli çiftler için bu hediyeyi öneriyorum. 14 Şubat hediyeniz, erkek sevgilinizin, ya da eşinizin en değerli masaüstü, aynı zamanda dekoratif eşyası olacaktır.

 

Sevgililer Günü için Erkek Sevgiliye Hediye & Beğen Kol Düğmesi

Biliyorsunuz erkeklerin en fazla giydiği kıyafetlerin başında gömlek geliyor. Şimdi önereceğim hediye gömlek kol düğmesi ve oldukça şık kol düğmeleri. Facebook beğen simgesi şeklinde kol düğmeleri eminim erkek arkadaşınızın oldukça hoşuna gidecektir... Sevgiliniz için orijinal ve farklı bir hediye arıyorsanız iyi bir hediye tercihi olur...


14 Şubat Sevgililer Günü Hediyeleri & Ledli Mantar Çiçeği

Avatar filminden hatırlayacağınız üzere, karanlık orman içerisinde rengarenk ışıklar saçan çiçekler vardı. Şimdi o çiçekler filmlerden çıkıp evinize kadar geldi. Mantar çiçeğinin muhteşem görüntüsü ve gece LED ışıkları ile ortamı aydınlatan gece lambası özelliği, bu ürünü de sevgiliye, sevgililer gününde alınabilecek hediyeler arasına eklememe yetti açıkçası:) Bu ürün ile sevgilinize, sevgililer günü için bence çok güzel bir hediye vermiş olacaksınız. Hem sevgilinizin evinde dekoratif bir etki yaratacak, hem de gece uyurken yatak odası, bu özel çiçeğin led ışıkları ile aydınlanmış olacak. Bence iyi bir tercih olabilir, aklınızda bulunsun.


14 Şubat Sevgililer Günü Hediyeleri & Panda Terlikler

Soğuk kış günlerine yaklaştığımız şu günlerde, yazın olduğu gibi sık sık dışarı çıkamayacağız, bunun anlamı eve daha çok kapanacak olmamızdır. Hazır Sevgililer Günü de yaklaşıyor, sevgilinize alacağınız Sevgililer Günü hediyenizi belirleyemediyseniz size sevimli bir o kadar uygun fiyatlı bir hediye önerim olacak; Şık ve zarif bu panda terlikler. Ev içerisinde kullanımı çok rahat bu terliklerle, uzun yıllar akıllardan silinmeyecek ve her giyildiğinde hatırlana bileceğiniz bir hediyeniz olacak.


14 Şubat Sevgililer Günü Hediyeleri & Sihirli Şişe

Şimdi ben sizlere bu şişenin zincir üzerinde dengede durduğunu söylesem, bana inanır mısınız? Yani orjinal hediye bu değilse artık hangi hediye orjinal denilebilir, ona siz karar verin. Bu bir şişe tutucu. Bence orjinal bir ev hediyesi olarak düşünülebilir bir ürün... Zincir Şişe Tutucu nikel kaplamadır ve zincirleriyle fizik kurallarına ters bir görüntü oluşturuyor. Hemen hemen bütün şişelere uygun olan, bu göz alıcı sihirli zincir, şişelerinizi adeta havada asılı duruyor gibi gösterecek. Sevdiklerinizi bu sihirli hediyeyle havalara uçurabilirsiniz! Bu şişe tutucusu, Sevgililer Gününde en çok bahsedilen şey olacak.


Romantik 14 Şubat Sevgililer Günü Hediyeleri & Yıldız Işıklandırmalı Lamba

Açık ve bulutsuz bir gecede, hiç sırt üstü uzanıp yıldızlara baktınız mı? Eğer bu dediğimi yaptıysanız böyle bir manzaranın ne kadar hayret verici olduğunu siz de düşünmüşsünüzdür. Böyle bir manzara karşısında, insan ne kadar da rahatlıyor ve kendini özgür hissediyor değil mi? Hiçbir engele takılmadan gözünüzün görebileceği en küçük yıldıza bakıyorsunuz. Bunun yanında bu manzara karşısında, yaşadığımız gezegenin aslında ne kadar küçük bir yer olduğunu insan düşünüyor, ışığı size ulaşan yıldızda hayat var mıdır acaba, evrenin bir sonu var mıdır acaba? İnsan İnsanoğlunun bilinmeyeni çok fazla olan evrene karşı merakı yıllar yılı hep devam ediyor. bakmaktan keyif aldığınız yıldızlı geceler artık evinizin içerisinde! Evinizde bol yıldızlı, romantik ve masalsı güzel bir atmosfer yaratmak istiyorsanız görmüş olduğunuz bu yıldız ışıklı projektör lamba, evinize inanılmaz bir atmosfer katacak. Çocuk odalarına da gidebilecek harika ve dinlendirici bir gece lambası olarak da düşünebilirsiniz... Yıldızların altında uyumak, onlar için oldukça keyifli olacaktır...


Sevgililer Günü Hediyeleri & Bay ve Bayan Kitap Tutucu

Evinde ve Çalışma ofisinde her konuda şıklık ve dekoratif unsurlar arayanlara önerebileceğim güzel ve ilginç bir bay ve bayan kitap tutucu. Hem kitaplarım düzenli görünsün, hem de kitaplığım şık dursun diyorsanız bu ürün sizin için de uygun olur. Kitap okumayı seven, evinde ve ofisinde, çok sayıda kitabı bulunan kişilere, alabileceğiniz güzel ve anlamlı bir 14 Şubat sevgililer günü hediyesi.


En Güzel Sevgililer Günü Hediyeleri & Kelebek Pano

Doğadaki en güzel canlılardan biri kelebekler. Kelebekler, çiçekler ile birlikte Dünya'nın en güzel varlıkları. Gördüğünüz bu çerçeve içerisindeki 9 Adet kelebekler aslında bizlere bir şeyler hatırlatmak için varlar. Evet! Bu ürün bir hatırlatıcı ve not asabileceğiniz bir pano! Ev ve iş yerindeki panoların ne kadar cansız ve ruhsuz olduğunu, sizi bilmem ama ben biliyorum. Hem dekoratif bir ürün, hem de hatırlatıcı bir duvar panosu arıyorsanız , oldukça ilginç ve güzel bir ürün. Aslında bir nevi Tablo! Sevgiliniz için değişik ve sıra dışı 14 Şubat Sevgililer Günü hediyeleri bakıyorsanız, tavsiye edeceğim hediyelerden biri.


Sevgililer Günü Hediyeleri & Cam Tablet Duvar Saati

Bilgisayarlar ve cep telefonlarının hayatımızdaki ne denli önemli bir yere sahip olduğunu bilmeyenimiz yoktur. Kullandığımız akıllı, dokunmatik cep telefonları da bir nevi bilgisayar şeklinde artık. Hayatımızda bilgisayarlar ve bilgisayarlara ait simgeler bu kadar çok girince, tasarımcılar da boş durmayıp, günlük hayatta kullandığımız her şeye, trafik işaretleri kadar meşhur bu simgeleri yerleştirir oldular. Gördüğünüz duvar saati, bilgisayarlar ve cep telefonlarından aşina olduğumuz simgelerden oluşuyor. Oldukça şık tasarlanmış cam tablet bu ürünü, Erkek sevgiliniz için 14 Şubat Sevgililer günü hediyesi olarak düşünebilirsiniz. Dekoratif ve şık bir duvar saati.


Sevgililer Günü Hediyeleri & Resim Çerçeveli Duvar Saati

Bir duvar saati hayal edin ki, üzerinde en güzel anlarınızdan oluşan, en çok değer verdiğiniz ve hayatta sizin için önceliği olan kişilerden oluşan 12 adet fotoğraf olsun, ve saati öğrenmek için ne zaman gözünüz o duvar saatine ilişirse o sevdiklerinizi hatırlaya bilesiniz. Bu şekilde bir duvar saati, bence hem kullanım açısından, hem de üzerindeki özel ve kıymetli kişilere ait fotoğrafları taşıması açısından kesinlikle özel bir saat olacaktır. 14 Şubat Sevgililer günü için sevgilinize özel bir hediye olarak tavsiye ederim.


14 Şubat Sevgililer Günü Hediyesi & Kalp Şeklinde Su Küresi

Size sevginizi veya aşkınızı şekille anlatın desem, sanırım bir çoğunuz benim de düşündüğüm gibi kalp şekli çizer. Bilmiyorum siz başka nasıl simgeler veya şekiller hayal edebilirsiniz. Çiçek veya elinde ok olan klişe bir melek şeklinde bir figür veya şekil mi çizilir? Neyse konumuza dönecek olursak, sevgilinizle birlikte en güzel fotoğraf karesini kalpten bir küre içerisine koysak ve içerisinde su koysak ve yine bu suyun her çalkalanışında, fotoğrafın üzerine küçük küçük yağan karlar gibi kırmızı kalpler serpiştirsek nasıl olur? Çok romantik ve özel bir ürün olur değil mi? Efendim gördüğünüz bu ürün böyle bir ürün işte:)))) Küreyi hafif salladığınızda, fotoğrafların üzerine kalpler yağacak. Sevgilinize uygun fiyatlı ve özel bir hediye arıyorsanız, tavsiye ederim.


Erkek için Sevgililer Günü Hediyesi & Led Işıklı Lastik Saat

Bazı insanlar için, otomobil sevgisi bir tutkudur. Otomobillere ait haberler, otomobil fuarları, antika otomobiller kısacası otomobillere ait ne varsa, hepsine kulak kesilirler, satın almak veya sahip olmak isterler. Şimdi önereceğim hediye, otomobil sevgisi olanlara yönelik şık bir otomobil lastiği şeklinde duvar saati. Bu duvar saati aynı zamanda Led ışıklara sahip. Yani karanlıkta bile kendisini çok güzel belli eden ve sergileyen bir duvar saati. Sevgililer Günü için orijinal, alımlı, gösterişli bir hediye arayanlar için önerebileceğim en iyi hediyelerden biri. Bu ürünü ister Ofis hediyesi, ister bir ev için dekoratif bir hediye, ya da bayanlar tarafından otomobil meraklıları erkeklere Sevgililer Günü hediyesi olarak düşünülebilir. Kesinlikle 14 Şubat hediyesi olarak iyi bir tercih olacaktır.


Sevgiliye Özel Hediye & Sıcak Kalpler Sevimli Ayıcık

14 Şubat Sevgililer gününde hediyeniz, hem şirin olsun, hem sıcak olsun, hem de güzel koksun! Tüm bu özellikler yukarıda gördüğünüz sevimli ayıcıklarda... Detaylarına bakmak istiyorsanız aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz... Sürekli aynı hediyeleri almaktan sıkıldıysanız bence sevgililer günü için ideal bir hediye. Kullanım için, ürünle beraber gelen kırmızı kalbi mikrodalga fırında, ürün üzerinde yer alan talimatlara uygun olarak ısıtın. Kalbi, ayıcıkların göbeğinde yer alan iç keseye yerleştirin... şimdi kucaklayabilirsiniz! Kahverengi ve krem rengi olmak üzere 2 farklı model seçeneği ile sizlere sunuluyor... Isıtırken Dikkat!


Sevgiliye Romantik Hediye & Mesajlı Kalp Kutusu

Erotik Kalp kutusu, ilişkisine heyecan arayan sevgili olan çiftlere yönelik unutulmayacak romantik anlar yaşatmak için, 100’den fazla görevle karşınızda. İlişkilerindeki heyecanlarını yitirmiş olan ve hep aynı şeyleri deneyen kısacası rutinleşmiş ilişkilere tutku ve yenilik getirecek olan bu oyunu, oynamak çok kolay. Tek yapılması gereken Erotik Kalp kutusundan özel cımbızını alıp, kutunun içinden görevinizi seçmek. “5 dakikalığına sevgilinizin emrinde olun ve o sizden ne isterse itaatkar bir şekilde yerine getirin” gibi masum mesajların yanı sıra sadece siz ve sevgilinizin arasında kalacak çok daha özel görevler de içeren Erotik Kalp kutusu ile, bu heyecana kalpler dayanmayacak! Erotik Kalp kutusunda birbirinden farklı 100’den fazla mesaj bulunmaktadır ve kutunun içerisine mesaj kağıtları özel olarak yerleştirilmiştir. Kağıtları almak için özel cımbız paketin içerisinde bulunmaktadır. Kağıtların üzerinde yazan görevler hem İngilizce yazılmış, hem de Türkçe mesajlar içermektedir. Sevgililer günü için eşinize veya sevgilinize sürpriz ve romantik bir sevgililer günü hediyesi arıyorsanız, erotik kalpli mesaj kutusu ilginizi çekebilir.


14 Şubat Sevgiliye Hediye & Kahve Fincanı Duvar Saati

Sevgilinize, Sevgililer Günü için veya onun doğduğu gün olan, yaş gününde ilginç ve değişik bir hediye düşünüyorsanız, size önerebileceğim en iyi hediyelerden biri, görmüş olduğunuz şık ve içinde kahve varmış gibi duran duvar saati. Beyaz, kırmızı, yeşil, siyah gibi renkleri bulunan kahve fincanı duvar saati, sevgilinizin odasına veya evine alabileceğiniz harika dekoratif ürünlerden biri. Gerçekten üzerindeki fincanda kahve varmış gibi duran bu fincan duvar saati görenleri hayrete düşürecek. Sevgililer Günü için kırmızı gül ile birlikte verebileceğiniz en iyi hediyelerden biri...


14 Şubat Sevgililer Günü için Romantik Hediye & Kişiye Özel Büyük Boy Oscar

Sevgililer Gününde, sevgilinizin kendini holywood yıldızları gibi hissetmesini Kişiye özel oscar heykelciği ile sağlayabilirsiniz. Bütün kadınlar, özellikle eşleri ya da sevgilileri tarafından takdir görmekten, övülmekten inanılmaz derecede haz duyarlar. Bildiğiniz gibi Oscar heykeli, amerikan film yıldızlarına, bir takvim yılı içerisinde oynadıkları filmlerde gösterdikleri performansa göre verilen bir ödüldür. Siz de Sevgilinize veya eşinize Kişiye özel Oscar heykelciği hediye ederek, onun belli bir alanda (Örneğin; En iyi Eş, En iyi Sevgili, En iyi Anne, En iyi Hayat Arkadaşı gibi) en iyi olduğu alanı belirtip, sevgilinizin kendisi ile gurur duymasını, kendisini mutlu hissetmesini sağlayabilirsiniz.


Bayan Sevgili için 14 Şubat Hediyesi & Nostaljik Dikiş Makinesi Müzik Kutusu

Günümüzde evlerdeki bilgisayarlar, Plazma televizyonlar veya CD çalarlar ne ifade ediyorsa veya ne kadar gerekli şeylerse, eskiden dikiş makineleri de, evlerin vazgeçilmezleri ve en çok kullanılan araçlarıydı. Ayak pedalı ile çalışan bu eski dikiş makineleri ile el emeği göz nuru dikiş nakışlar ve işlemeler yapılırdı. Eski tip dikiş makineleri günümüzde belki çok nadir, Anadolu'nun muhtelif yerlerinde vardır ama, büyük şehirlerde olduğunu pek tahmin etmiyorum. Neyse, nostalji olsun diye ve çekmecesini çektiğinizde size müzik keyfi yaşatacak bir dikiş makinesi müzik kutusuna sahip olmak ister misiniz? Belki de bu ürünü sevgilinize sevgililer günü için hediye edersiniz kim bilir. Ben bu ürünün, masa üstü dekoratif bir süs eşyası şeklinde, bayan sevgili için çok güzel bir sevgililer günü hediyesi olabileceğini düşünüyorum.

 

14 Şubat’a sayılı günler kala, ilişkilerinde iletişim eksikliği yaşayan çiftlere, sorunlarını çözmenin, ilişkilerini daha mutlu hale getirmenin tüyolarını veren Chopra Center Üniversitesi Eğitmenlerinden Ebru Şinik, “düzenli meditasyon sayesinde dingin farkındalığa ulaşarak, ilişki sorunlarına çözüm bulmak mümkün” diyor.

Chopra Center Üniversitesi Meditasyon Eğitmenlerinden Ebru Şinik, aralarında iletişim problemleri olan, ya da ayrılma eşiğinde bulunan ve 14 Şubat’ı yalnız geçirmek istemeyen çiftler için meditasyon öneriyor. “Her çift iletişim problemleri yaşayabilir, önemli olan bunları fark edebilmek, sorunlara tahammül edememek yerine, müdahale etmektir. Zamanında müdahale edilmeyen iletişim problemleri çiftler arasında kemikleşmiş anlaşmazlıklar oluşturur ya da ayrılıkla sonuçlanabilir. Çiftler arası kriz yönetimini için en gerekli olan şey sakinlik ve olgunluktur. Kişinin gerçekten ne istediğini anlaması, ilişki sürecinde doğru karar alması için en etkili yöntemlerden biride kendisine zaman ayırıp meditasyon yapmasıdır” diyen Şinik, özellikle “14 Şubat Sevgililer Günü” gibi özel tarihler öncesi çiftlerin birbirlerine karşı önyargılı tutum ve istekleri, mutlu bir günü yaşanmadan engelleyebileceğini belirtiyor.

“Dinlemeye Ne Gerek Var?”

Meditasyon sayesinde, günlük hayatta etrafımızdaki kişilere artan farkındalık, şüphesiz en yakınımızda olan partnerimizi de olumlu yönde etkileyecektir diyen Şinik, meditasyon yaparak, ilişkide alışkanlık edinilmiş endişeli hal ve egonun yarattığı korkulardan kurtulmanın mümkün olduğunu, meditasyonun egoyu kontrol altında tutacağını ve partnerinize karşı daha az yargılayıcı olup onun gerçekten ne demek istediği ile ilgilenmeye yardımcı olacağına değindi. “Meditasyon yaparak ruhunun derinliklerini keşfeden kişi, artık hayatta ne istediğini daha iyi kavrayacaktır, zihin dingin olduğunda, hayatınızla ilgili önemli olaylarda, bilinçli secimler yapar ve kendiniz ve ilişkiniz için doğru kararları daha rahat verirsiniz” diyen Ebru Şinik düzenli meditasyonun kişinin duygu ve düşüncelerini g ünlük hayatta partneriyle açıkça paylaşarak, aradaki iletişim mesafesini kapatacağını belirtiyor.

“Dinlememe ne gerek var, ne diyeceğini biliyorum” davranışı, çiftler arası iletişim problemi çözümün önündeki en büyük engel olduğunun altını çizen Şinik düzenli meditasyon yaparak gelişen odaklanma kabiliyeti ile çiftlerin birbirine karşı konsantrasyonun artacağını, karşılıklı olarak dinleme yetisini geliştireceğini söylüyor. “Hepimizin içinde yer alan Mutlak Huzur Alanımızı keşfin, içsel sessizliğimizi ve bütünsel zindeliğimizi (benden, zihin, ruh sağlığı bütünlüğü) deneyimlemenin en doğrudan yolu meditasyondur.” diyen Ebru Şinik partnerimizle olan sağlıklı iletişime giden yolun önce kişinin içsel yolculuğundan geçtiğini hatırlatıyor. 


YORUMLAR