14-15 Aralık 2013 Ara Sınav AÖF soruları ve cevapları

Açıköğretim sınavı soruları ve cevapları, 14-15 Aralık 2013 Ara Sınav AÖF soruları ve cevapları

AÖF Sınav soruları açıklanıyor. Açıköğretim Fakültesi AÖF ara sınav 14 ve 15 Aralık 2013 tarihlerinde yapıldı. AÖF ara sınav soruları ve cevapları öğrenciler tarafından büyük bir merak konusu olmuş durumda. 14-15 Aralık 2013 Ara Sınav AÖF soruları ve cevapları ile ilgili bilgiler şöyle:


 
15 Aralık 2013 AÖF Vize Soruları ve Cevapları İndir, 15 Aralık 2013 AÖF Vize Soruları ve Cevapları, 15 Aralık 2013 AÖF Vize Soruları ve Cevap Anahtarı hakkındaki bilgiler.

AÖF soru ve cevapları sınavların bitiminden sonra 3-4 gün içinde AÖF'nin sitesine yükleniyor. AÖF yönetimi daha önceki sınavlarının soru ve cevaplarını bu sürede sitesine koymuştu. AÖF sınav sonuçlarının ise 15-20 gün veya en geç 1 ay içerisinde açıklanması bekleniyor. AÖF soru ve cevapları açıklanır açıklanmaz gazetea24.com'dan ulaşabilirsiniz... 
2013- 2014 Açıköğretim Sınav Tarihleri
Güz Dönemi Ara Sınavı 14 – 15 Aralık 2013
Güz Dönemi Dönem Sonu Sınavı 25 – 26 Ocak 2014
Bahar Dönemi Ara Sınavı 19 – 20 Nisan 2014 ( Sonradan değiştirildi)
Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı 07 – 08 Haziran 2014

 

 
 
Aöf sınav sonuçları öğrenme,aöf sınav sonuçları hesaplama,aöf sınav soruları,aöf sınav tarihleri,aöf sınav sonuçları sorgulama,aöf sınav sonuçları 2013,aöf sınav sonuçları ne zaman açıklanacak,aöf sınav sonuçları 2013 ne zaman

 
Açık Öğretim Fakültesi’ne Kayıt Nasıl Yapılır
Açık Öğretim Sistemine göre öğretim yapan Anadolu Üniversitesi İşletme ve İktisat Fakülteleri ile Önlisans programlarına yerleştirilmiş olan öğrencilerin kayıt işlemleri her yıl fakülte tarafından yayınlanan kayıt kılavuzunda belirtilir.
 
Öğrencilere her yıl kayıt kılavuz ile birlikte kayıt belgeleri de gönderilir. Gönderilen kayıt belgeleri ve aşağıdaki evraklarla birlikte kayıt yaptıracağı AÖF Bürosuna teslim etmelidir.
 
- 1 Adet Nüfus cüzdanı fotokopisi 
- Noter onaylı diploma sureti / Diplomasını almamış olanlar için okullarından alacakları yeni tarihli mezuniyet belgesinin noter tasdikli sureti
 - 6 adet fotoğraf 
- Askerlik durum belgesinin aslı (Askerlik şubelerinden alınır) 
- Askerliğini  yapmış olanlar için terhis belgesinin fotokopisi 
- Askerlik hizmetinden muaf olan erkek öğrenciler askerlik şubelerinden alacakları resmi belge 
- Subay ve astsubay olanlar birliklerinden alacakları resmi belgeleri 
- ÖSYS sonuç belgesi
aof-kitap

 
Ders Kitapları Dağıtımı 
Ders kitapları kayıt sonrasında AÖF bürosundan dağıtılır. Büronuzdan aldığınız ders kitaplarının bölüm, program veya sınıfınıza ait olup olmadığını kontrol ediniz. Ders kitapları ücretsiz olarak öğrencilere dağıtılmaktadır.

 
AÖF bürolarında öğrencilere şu hizmetler sunulur:
- Not durum belgesi (Transkript) 
- Önlisans yazısıburolar 
- Diploma 
- Önlisans diploması 
- Öğrenci belgesi 
- Askerlik tecil işlemleri 
- Kayıt sildirme 
- Büro, sınav merkezi ve kişisel bilgi değişiklikleri 
- Başarı belgesi

YORUMLAR