136.Bölüm Şefkat Tepe fragmanı izle - Küre TV

Şefkat Tepe küre tv fragman izle, Şefkat Tepe 136.bölüm özel fragmanı izle, Şefkat Tepe yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

20.01.2014 16:52

 Şefkat Tepe 136.bölüm fragmanı izle, Karanlık Kurulda bu hafta. Şefkat Tepe son bölüm fragmanı izle, Şefkat Tepe 136.bölüm fragmanı izle, Şefkat Tepe tek parça izle, Şefkat Tepe hd izle, Şefkat Tepe fragman izle, Şefkat Tepe son bölüm fragmanı HD izle.   Şefkat Tepe'de heyecan 136.bölüm fragmanı ile devam edecek. Şefkat Tepe 136.bölüm fragmanıde neler yaşanacak? Şefkat Tepe izleyenleri ne gibi sürprizler bekliyor olacak? Cumartesi akşamlarının fenomen dizisi Şefkat Tepe'de yine heyecan dorukta.

SALİH TUNA'DAN ÇARPICI İDDİA

Yeni Şafak gazetesi yazarı Salih Tuna, A Haber 'de katıldığı '%100 Siyaset' programında Samanyolu Tv’nin reyting rekorları kıran dizisi Şefkat Tepe’ye tepki gösterdi.

Tuna, dizide Türkiye ve dünya gündemini hizaya çeken toplantılarıyla tanına ‘Karanlık Kurulu'nda Başbakan'ın ihanet içerisindeymiş gibi gösterildiğini söyledi ve 'artık bir yerde durulması lazım' dedi.

Salih Tuna ayrıca şu ifadeleri kullandı:

"Televizyonda bir dizi var. Karanlık Kurul diye bir şey var. O kurulda çok açık bir şekilde siyaset yapılıyor. Başrollerinden bir tanesi de işte 'Sevilmeyen Kadın '. Son günlerde 'Kürdistan' deyimi sıklıkla kullanılmaya başlanacak diye başlayan, Kürt meselesini orada ihsas ederek, Türkiye Cumhuriyeti'nin Başbakanı'nın neredeyse ihanet içerisinde bulunduğunu söylemeye çalışmak, bunlar artık fazla şeyler, çok fazla şeyler. Bir yerde durulması lazım. Bunlar, aklı selimin yapacağı işler değil."

Samanyolu Tv canlı izle

Şefkat Tepe 136.bölüm fragmanı izle, Karanlık Kurulda bu hafta

Dershanelerin kapanacağı yönündeki tartışmaların başladığı günlerde 'Şefkat Tepe'nin 'Karanlık Kurulu' bu konuyu da masaya yatırarak ‘gizli planları’ deşifre etmişti. “Dershaneler bir oldu bittiye getirilerek, paketle getirilecek bir yasayla kapatılacak. Yıllardır bitirmeye çalıştığımız bu işi, şimdi bu insanlara yaptırıyoruz” diyen ‘Karanlık Kurul’ bu işin nasıl yapılacağını da ayrıntılı olarak anlatmıştı. Cumartesi geceleri yayınlanan dizi, her hafta Yetenek Sizsiniz ve Arka Sokaklar gibi rakiplerini geride bırakarak yüksek izlenme oranlarıyla reyting yarışında birinci olmasıyla da dikkat çekiyor.

İşte Samanyolu televizyonunun merakla beklenen dizisi Şekat Tepe'nin ilgi ile beklenen 136.bölüm fragmanı özet ve fragmanı:

ŞEFKAT TEPE 136.BÖLÜM

Naza’nın kendisini kandırdığını ve oğlu yerine başka bir bebek verdiğini öğrenen Celil çılgına döner. Yeniden eski günlerine dönen Celil, Naza’yı diri diri tabuta koyar. Bu sırada örgütle Savama Ajanları, ilçeyi karıştırır ve Sungurlar’ı zor durumda bırakacak planlarını devreye sokar.

İlçe karışır ve halk sokaklara dökülerek Sungurlar’ı istemediğini haykırır. Bu sırada kimliği belirsiz kişiler tarafından gerçekleştirilen saldırı sırasında siviller vurulur ve olay Sungurlar’ın üzerine yıkılmaya çalışılır. Fakat Sungurlar’a kurulan tuzak bununla sınırlı değildir.

ŞEFKAT TEPE 136.BÖLÜM FRAGMANI

 

İşte Şefkat Tepe dizisinini 133.Bölüm özet ve fragmanı

ŞEFKAT TEPE 133.BÖLÜM

Zorla Muta nikâhı kıyılan Aslı, bu durumdan kurtulmak için çabalarken Sungurlar da Aslı’nın yerini öğrenir. Sungurlar Kasım’ı oylamak için Savama Ajanları’nın lojistik ve istihbarat üssüne saldırır. Diğer yandan merkezi ele geçiren Sungurlar, çok önemli bilgiler içeren belgelere ulaşır.

Bu belgeler arasında, bir kampta Türkiye’ye sızdırılacak kadın ajanların yetiştirildiği bilgisi de vardır. Kampı basan Sungurlar Timi, buradaki ajanı yakalasa da konuşturmayı başaramaz. Bunun üzerine Havin de ajanın yerine geçer.

Ajanlar ise, Türkiye’de üst rütbeli bürokratları şantajla tehdit ederek örgütün istediği doğrultuda kararlar aldırmaktadır. Bu arada Şahin, Yusuf’un peşindedir ve yaptığı planla Şahin’in kurtuluşu artık an meselesidir.

ŞEFKAT TEPE 133.BÖLÜM FRAGMANI

Şefkat Tepe'nin geçtiğimiz haftaki bölümlerinde neler yaşanmıştı. İşte Samanyolu Tv'nin sevilen dizisi Şefkat Tepe'nin kaçıranlar için eski bölümleri:

ŞEFKAT TEPE 132.BÖLÜM

Yaralanan Nazo’ya müdahale etmek isteyen Sungurlar Timi, Nazo’yu kurtarabilecek mi? Sungurlar Timi karnından vurulan Nazo’yu kurtarmayı başarabilecek mi? Sungurlar Timi’nin Doktoru u Nazo’ya yaptığı müdahalede sadece kanı durdurabilmeyi başarıyor. Çok kan kaybeden Nazo’nun durumu Sungurlar Timi’nin başındaki Serdar Komutanı korkutuyor.

ŞEFKAT TEPE 132.BÖLÜM ÖZET

ŞEFKAT TEPE 131.BÖLÜM

Serdar, Havin ve doktor Suriye’nin Rojava bölgesinde yaşayan Vahit’in ihbarıyla yakalanır. Sungurlar, Rojava’da Türkmen katliamıyla ilgili çektikleri kaseti saklar ve Kasım Abbas’a vermemekte direnir. Şefkat Tepe 131. bölümde Devrim muhafızları komutanı Kasım Abbas ise Serdar ve arkadaşlarının infazına karar verir. İnfaz timi hazırlık yaparken Celil ve Aslı Tim’i kurtarmak ve çekilen katliam kasetinin Türkiye’ye ulaştırılması için zamanla yarışır.

Diğer yandan Şefkat Tepe yeni bölümde Havin, Aslı ve Suriyeli Türkmen kızlar kadın ticareti yapan bir örgütün elindedir. Örgütün planı bu rehinleri Esad’ın askerleri, devrim muhafızları ve örgütün üst düzey yöneticilerine satmaktır. Yusuf ise Şahin’i hastanede iğneyle zehirleyerek öldürmenin peşine düşer.

ŞEFKAT TEPE 131.BÖLÜM ÖZET

ŞEFKAT TEPE 130.BÖLÜM

Serdar ve Celil, generale karşı düzenlenen suikasti engellemek için harekete geçer. Diğer yandan göstericilerin arasında kalan kimyasal gaz yüklü canlı bombalardan biri ise pişman olup kurtulmaya çalışır. Ancak örgüt üyeleri, canlı bombayı biran önce ele geçirip patlatma planları yapar.

Canlı bombayı öğrenen Serdar ile Sungurlar timi bombanın patlamasını önlemeye çalışırken, Şahin’i kurtarmak isteyen Dicle ise Yusuf’un karısıyla görüşmeye gider. Hülya Yusuf’un yaptıklarını itiraf ederken Yusuf da hastanede Şahin’den kurtulmanın yollarını arar.

ŞEFKAT TEPE 130.BÖLÜM ÖZET


YORUMLAR