12 yaşındaki Fatma Uzun bulundu mu? Müge Anlı 13 Şubat izle atv

Müge Anlı yine dopdolu bir programla güne başladı. Muammer Kaygısız tarafından kaçırılan Fatma Uzun nerede? Gürkan Kaya olayında sır perdesi aralandı mı? Müge Anlı izle.

Müge Anlı izle, Müge Anlı 11 Şubat izle, Müge Anlı full izle, Müge Anlı tek parça izle, Müge Anlı HD izle...  Müge Anlı'da Gürkan Kaya bulundu mu? Müge Anlı 11 Şubat izle!   Müge Anlı 11 Şubat programını MÜGE ANLI İZLE – 11 ŞUBAT 2014 CANLI YAYIN linkinden canlı izleyebilirsiniz. Müge Anlı’da bugün neler olup bitiğini facebook ve twitter üzerinden de takip edebilrisiniz. Müge Anlı’da Ali Rıza Arduç’ın nerede olduğu bir türlü ortaya çıkmadı. Facebook’tan ve Twitter’dan takip eden kullanıcılar, artık Ali Rıza’nın öldüğüne inanmış durumda. Peki nerede Ali Rıza Arduç? Kaybolalo 51 gün olan Ali Rıza’nın nerede olduğunu bakalım Müge anlı ve ekibi bulabilecek mi?

Müge anlı’da Türkiye’nin kınadığı bir olay yaşandı. 12 Yaşındaki çocuk Fatma Uzun, 30 yaşındaki Muammer Kaygısız tarafından kaçırıldı. 37 gündür haber alınamayan Fatma için, Müge Anlı 11 Şubat 2014 Pazartesi günü yayınlanan programda isyan etti. Devletin yetkili kurumlarını göreve çağıran Müge anlı, bugüne kadar Fatma Uzun’un bulunanaması sonra sebebiyle programda bütün imkanları seferber etti. Kan donduran olayda Fatma Uzun’un babası olan Hüseyin Bey bugün programda ilk defa konuştu. Artık kızının bulunması istediğini söyleyen acılı baba, kızına baskı yaptığı iddialarını da reddetti. Kızının evlendirilmesi için kendisine gelen teklifleri hiçbir şekilde kabul etmeyeceğini söyleyen Fatma Uzun’un babası Müge Anlı izle’de ilk kez konuştu. Bu konuyu çözmek için her türlü imkanları kullanan Müge Anlı, Fatma Uzun’u bulabilecek mi? Merakla izlenen Müge Anlı’nın 11 Şubat Pazartesi günü yayınlanan bölümünü sitemizden canlı olarak izleyebilirsiniz.

MÜGE ANLI CANLI YAYIN İZLE
MÜGE ANLI İZLE – 11 ŞUBAT 2014 CANLI YAYIN

Kaçırılan 12 yaşındaki Fatma Uzun ile ilgili endişelerini dile getiren Müge Anlı, çocuğun hamile bırakılmasından korktuğunu söyledi. Olaylar anlatıldıkça dehşete kapılan Müge Anlı’nın yüzünde çok büyük bir şaşkınlık vardı. Müge Anlı Fatma Uzun’u bulabilmek için köyde bulunan Jandarmaya çağrıda bulunarak kayıp olan küçük çocuğun bulunmasını istedi.

ENGELLİ SERKAN ÖZÇELİK 7 GÜNDÜR KAYIP!
İstanbuk’un Kağıthane ilçesinde ikamet eden yüzde 65 zihinsel engelli 33 yaşındaki Serkan Özçelik, 7 gün önce kayboldu. Kendisini arayan ailesi Serkan’ın nerede olduğunu bilmiyor. Evden bakkala gidiyorum diyerek çıkan ve bir daha haber alınamayan Serkan nerede? Cep telefonunun yanında olduğu söylenen Serkan’ın telefonunu zaman zaman açtığı ve arada bir ses vermeden sadece nefes alıp verdiğini söyleyen aile, Serkan’ın canından şüphe etmeye başladı. 7 gündür sokaklarda olduğu düşünülen Serkan’ı bulmak için Müge Anlı ve ekibi ilk önce sosyal hizmetlere bakacağını söyledi.

ALİ RIZA BULUNDU MU? ALİ RIZA’DAN HABER VAR MI?
Tokat’ta kaybolan ve 51 gündür kendisinden haber alınamayan Ali Rıza Arduç hakkında her kafadan bir başka ses çıkıyor. Ali Rıza’yı arayan Müge Anlı, Ali Rıza’nın babasına ulaştı. Ali Rıza’nın babası bugüne kadar anlatılanlardan çok daha farklı şeyler anlattı.

Ali Rıza'nın babası bugün programda oğlunu en son kaybolmadan 11 gün önce gördüğünü söyledi. Ali Rıza pastanenin önünde kız yüzünden kavga etti mi? Sorusuna Ali Rıza'nın babası cevap verdi. Bedriye Hanım kocası kaybolduktan 1 hafta sonra trafik kazası için neden “Ali Rıza’nın kaybolduğu gece kaza oldu” Dedi? Müge Anlı ile Tatlı Sert’te esrarengiz bir kayıp..
Ali Rıza’nın nerede olduğu bulunamadı. Tokat’ta bir garip kayıp! 21 Aralık’ta Ayşe Ardıç’ın kardeşi Ali Rıza Ardıç kaybolmuş. Arkadaşı ile Niksar’a gitti, eşine “eve geliyorum” dedi, dönmedi… Arkadaşı İhsan gece eşine gidi “Ali cinayet işledi, seni arayacak” dedi… Programa katılan Ali Rıza Arduç'un arkadaşı kaybolduğu gece yanındaydı. Peki Hasan Bey programda neler anlattı?

GÜRKAN KAYA NEREDE?
Günlerdir aranan ve bir türlü bulunamayan Gürkan Kaya’da hala bir haber yok. Bugüne kadar yapılan araştırmalarda nerede olduğu ve nereye gittiği bilinmeyen Gürkan Kaya’nın ailesi ve yakınları artık canından şüphe etmeye başladı. Müge Anlı ve ekibi, Gürkan Kaya’yı bulabilmek için her türkü imkanları seferber etti.
Bakalım Müge Anlı, Gükan Kaya’yı bulabilecek mi? Manisa'da evlendikten 2 hafta sonra kaybolan Gürkan Kaya, en son kayınpederiyle PTT'ye gidip para çekmişti. Daha sonra çektiği paralarla iş kurmaya gidiyorum diyen Gürkan Kaya'dan bir daha haber alınamamıştı.
Gürkan Kaya'nın arkadaşları ise onu Manisa'da parkta gördüğünü iddia etti. Ancak Müge Anlı ve ekibi yaptığı araştırmalarda kimsenin o parkta Gürkan Kaya'yı görmediğini ortaya çıkarttı. Gürkan Kaya bir cinayete kurban mı gitti? Gürkan Kaya'ya ne oldu?

 


YORUMLAR