Sakarya'da şüpheli ölüm! Arslan Altıntaş'ın vefatı intihar mı cinayet mi? Müge Anlı araştırıyor! 10 Haziran 2013 Müge Anlı izle, Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı izle

Müge anlı izle, Müge izle 10 Haziran, Müge Anlı Bugünkü yayını izle, müge anlı izle, müge anlı canlı izle, Müge Anlı ile Tatlı Sert, Müge Anlı videoları ve Resimleri

SAKARYA'DA ŞÜPHELİ ÖLÜM!

Müge Anlı şüpheli ölümde gerçeğin peşinde! Adapazar'ında yaşan Arslan Altıntaş'ın vefatı cinayet mi intihar mı? İntihar denilen Altıntaş'ın elinde barut izine rastlanmadı? Altıntaş'ı kim, ne için öldürmüş olabilir? Müge Anlı ve ekibi olayı derinlemesine araştırıyor.

 10 Haziran 2013 tarihli programı izlemek için tıklayınız..

FİRUZAN KIZININ SESİNİ DUYUNCA KENDİNİ YERLERE ATTI - VİDEO - TIKLA İZLE

TWİTTER'DA MÜGE ANLI KONUŞULUYOR!

Müge anlı ile Tatlı sert programı iletişim bilgileri

Telefon Numaraları: 0212 601 19 78 – 0212 601 19 79
Programın Mail Adresi : tatlisert@mugeanli.com.tr

 

 

 TWİTTER'DA MÜGE ANLI KONUŞULUYOR!

Müge Anlı Biyografi ;
Doğum Tarihi : 19/12/1973
Doğum Yeri : İSTANBUL
Meslek : Sunuculuk
Burç : Yay
Favori Sporu : Yürüyüş

Müge Anlı 19 Aralık 1973 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir.Türk izleyicilerinin yakından tanıdığı Müge Anlı Atv de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programını sunmaktadır. Bu programda oldukça reyting kazanan Müge Anlı bu program sayesinde insanların dertlerine çare bulmaktadır. İnsanların kısa sürede sevgisini kazanan Müge Anlı Televizyon ekranlarının en sevilen yüzü haline gelmiştir.

 Eğitim hayatından bahsedece olursak Müge Anlı Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun oldu. Daha sonra Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde yaptı.

Müge Anlı 2008′de gazeteci Burhan Akdağ’dan boşandı. Bu evlilikten Lidya Müge adlı bir kızı vardır.

Comedium ‏@comedium 
+ Kurt! Ananı kim öldürdü? 
- HAV HAV! 
+ Böyle olmayacak yürü Müge Anlı'ya gidiyoruz

EDA ‏@bitterkolatam 30m
YA ŞİMDİ SANA GERİLİR GERİLİR KÜREĞİ AĞZINA Bİ GEÇİRİRİM YÜZÜNÜN PARÇALARINI MÜGE ANLI BİLE BULAMAZ

Tuğçe ‏@tugce_gundogdu 15m
Bir Müge evinde yaşama sebebi olarak: Apartmanın önündeki beyaz dut.

Mügiş ‏@mugsrt 14m
Evin yakınındaki ilkokulda anlamsız bir şenlik var ve tek çalan şarkı 'ankaranın bağları' SONRA MÜGE NİYE ÖLÜYO ?Müge anlı ile Tatlı sert programı iletişim bilgileri

Telefon Numaraları: 0212 601 19 78 – 0212 601 19 79
Programın Mail Adresi : tatlisert@mugeanli.com.tr

Bir yıldır kayıp olan Bülent Akay'ın, eşinin sevgilisi tarafından uyurken silahla vurulduğu ortaya çıktı. Zanlılar Suriye'ye kaçmak üzereyken yakalandı..

Müge Anlı olayları çözmeye, vatandaşın derdine ortak olmaya devam ediyor. Anlı, kendini mağdur insanların yanında olmaya adadı ve bu iş için canla başla uğraşmakta.. Programı başladığından beri sayısız cinayet, kaybolma ve tülü vakaları aydınlığa kavuşturan Anlı bu esnada ilginç olaylar da yaşamakta.. İşte onklardan biri:

Kocasını öldürüp canlı yayına çıktı

Müge Anlı'da gözyaşları sel oldu

TWİTTER, MÜGE ANLI'NIN BAŞINA BELA OLDU

Müge Anlı, kendi adına açılan sahte hesaptan yapılan “gezi protestoları eleştirilerine” canlı yayında açıklık getirdi!

Yazılanlar karşısında şaşkına dönen Anlı, ATV’de sunduğu “Tatlı Sert” programında şu açıklamayı yaptı:

BENİM HESABIM YOK!

Ünlü sunucu: “Bin 40'ına merdiven dayamış bir kadınım. Benim internetle, sosyal paylaşım siteleriyle, Twittera ne gücüm ne bilgim ne zamanım yetmiyor. İnternet ve Twitter’da adıma açılmış hesaplar var ama onlar bana ait değil. Lütfen kim ne fikir beyan etmek istiyorsa kendi adına açsın Twitter ve Facebook'unu orda yapsınlar. Rica ediyorum fikir beyan etmek istiyorsanız beni ve programın adını kullanarak yapmayın. Benim aklım yok mu yani istesem açarım bir site orda söylerim. İstemiyorum, ilgilenmiyorum, ilgilenmeyeceğim, zorla mı kardeşim...Üzüleyim mi öfkeleneyim mi ne yapayım! Yok benim hesabım. Yok yani!".

 


YORUMLAR