O Ses Türkiye İZLE, Filiz yarışmayı terketti, Yarışmayı terk eden Filiz'i kim kızdırdı?

Dün akşam neler oldu? Fliz programı neden terk etti, ,o ses türkiye son bölüm, acun ılıcalı murat boz ne tepki verdi? 2013 (yeni bölüm seyret)

O Ses Türkiye' de Filiz yarışmayı terketti:

ŞOK!.. 41 yaşında güçlü bir ses katıldı yarışmaya. Kızım atan kalbim dedi ve O'nun için katıldığını ifade etti. Filiz O Ses Türkiye'de bir ilke imza attı. Filiz Orhan Gencebay'ın Dilenciyim' şarkısını seslendirdi. Gökhan o kadar çok mutlu oldumki dönmediğinize..

İşte 'O Ses Türkiye' yarışmasına yeni rakip! - FOTO GALERİ

Gçkhan Özoğuz: "Sesde herkes doğru şarkı söyleyebiliyor herkes güzel şarkı söylüyor ama siz farklısınız. Eski İspanyol kadınlarına çok benziyorsunuz" dedi. Ebru Gündeş "sizin sesinizden takımımda o kadar çok ses vardı ki o yüzden dönmedim. Döver gibi söylüyorsun sever gibi söyle" diyince  Filiz "Ben Arap kızıyım saygısızlık olarak algılamayın ama mikrofonu bırakarak gidiyorum" dedi. Israrlar üzerine nedenini 'Ben tarzımdan tavrımdan hiç bir zaman ödün vermeyerek devam ettim böyle devam edeceğim' dedi mikrofonu sahneye koydu ve gitti..

O Ses Türkiye 7 Ekim 2013 tek parça izle, O Ses Türkiye yeni bölümü dün akşam seyircisiyle buluştu..

Yıldız isimlerden oluşan jüri dün akşam hangi yarışmacılar için döntü?

Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu, sevilen şarkı yarışması O Ses Türkiye'de, Hadise ve Murat Boz’un ardından bu sezon yarışmaya dahil olan Ebru Gündeş ve Athena grubundan Gökhan Özoğuz Türkiye’nin en iyi sesini bulmaya çalışıyor.

O Ses Türkiye’de efsane jüri O Ses için birbirinden farklı, birbirinden güzel sesleri kendi takımına almak için kıyasıya mücadele ediyor.

O SES TÜRKİYE 07 EKİM 2013 PERFORMANSLARI İZLE 

 O SES TÜRKİYE ÇİĞDEM BEZCİ SENİ SANA BIRAKMAM İZLE

3 ADAMDAN  "O SES TÜRKİYE PARODİSİ" 
3 Adam'ın ilk bölümünde O Ses Türkiye programının parodisi.

Murat Boz, Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç'un yer aldığı parodide, Eser Gökhan'ı, İbrahim Hadise'yi, Oğuzhan ise Ebru Gündeş'i oynadı. Özellikle Eser'in Gökhan taklitleri ve İbrahim'in Hadise tiplemesi seyredenleri acayip güldürdü..

Yarışmadan unutulmayan enstantaneler:

o ses türkiye izle yarışmayı terketti,terk etti,filiz,o ses türkiye son bölüm,acun ılıcalı,murat boz,hadise,Gökhan,ebru gündeş,,o ses türkiye,o ses,acun ılıcalı,murat boz,hadise,Gökhan,ebru gündeş,o ses türkiye 07 ekim peformans, O Ses Türkiye, O Ses Türkiye izle, O Ses Türkiye Yeni Bölüm izle, O Ses Türkiye Son Bölüm izle, O Ses Türkiye 7 Ekim 2013 hd izle, O Ses Türkiye 7 Ekim 2013 full izle, O Ses Türkiye 7 Ekim 2013 online izle, O Ses Türkiye 7 Ekim 2013 full hd izle, O Ses Türkiye 7 Ekim 2013 Tek Part izle, O Ses Türkiye 7 Ekim 2013 Tek Parça izle, O Ses Türkiye O Ses Türkiye izle O Ses Türkiye Yeni Bölüm izle O Ses Türkiye Son Bölüm izle O Ses Türkiye 7 Ekim 2013 hd izle O Ses Türkiye 7 Ekim 2013 full izle O Ses Türkiye 7 Ekim 2013 online izle O Ses Türkiye 7 Ekim 2013 full hd izle O Ses Türkiye

 


YORUMLAR