Güneşi Beklerken tüm bölümleri izle, Güneşi Beklerken 4. bölüm Tek Link izle, Kanal D'nin son bombası Güneşi gördüm canlı izle, (1080p)

Güneşi Beklerken yeni bölüm izle.. Güneşi Beklerken son bölüm tek parça izle.. Güneşi Beklerken 4.Bölüm izle.. Cihan ile ex aşkı hastanede karşılaşıyor ve eski aşkları alevleniyor!

GÜNEŞİ BEKLERKEN 4.BÖLÜM

Güneşi Beklerken 4. bölüm full izle. Güneşi Beklerken 4. bölüm seyret. Güneşi Beklerken 4. son bölüm izle Kanal D dizi izle.. Cihan Hoca ile Kerem arasında gerginlik!Dün akşam yayınlanan 4. bölümüyle dizi severleri ekran başına kilitleyen kanal d'nin yeni fenomen dizi Güneşi Beklerken gönülleri fethetmeye devam ediyor. İlk 3 bölümle kısa sürede kendini sevdiren ve uzun soluklu bir iş olacağının sinyallerini veren dizi fenomen olmaya aday durumda.

4. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

İşte ben de bu yarışta varım hem çok güçlü bir şekilde diyerek gençlik dişzisi kulvarında bir çığır açan dizinin salı günü ekrana gelen bölümü. Şimdiden iyi seyirler.

Güneşi Beklerken 4. bölüm izle. Güneşi Beklerken 4. bölüm full izle. Güneşi Beklerken 4. bölüm seyret. Güneşi Beklerken 4. son bölüm izle Kanal D dizi izle... Güneşi Beklerken 4. bölüm izle, Güneşi Beklerken tek parça izle, Güneşi Beklerken son bölüm izle, bu yazın fenomen dizisi Güneşi Beklerken yeni bölümü ile Kanal D'de dizi izle...
 

Sana Bir Sır Vereceğim, Benim Hala Umudum Var,  Babam Sınıfta Kaldı, Bir Aşk Hikayesi gibi dizler yaza hızlı girdi.. Bunalrın arasında sıyrılan ve tahtını sağlamlaştıran Güneş'i Beklerken'in 4. Bölüm Fragmanı burada: Güneşi Beklerken'deki Kerem'le Barış'ın odalarında The Beatles,Pink Floyd,London,New York posterleri dolu.. 

Güneşi Beklerken 4.Bölüm fragmanı izle.. GÜneşi Beklerken dizisinde şok eden sahne.. Güneşi Beklerken 4.Bölüm fragmanı izle Kanal D 23 Temmuz 2013  Kanal D’nin yeni gençlik dizisi, “Güneşi Beklerken” Salı akşamı ekrana gelen bölümü ile, günün en çok izlenen programı ve sosyal medyanın 1 numaralı gündemi oldu. Güneşi Beklerken'deki Kerem'in gerçek adınında Kerem olması izleyiciyi şaşıttı.. Zeynep, Melis’le dost olabileceğine inanıp ona büyük bir açık veriyor!

 Güneşi Beklerken 4. bölüm fragmanı yayınlandı: 23 Temmuz Salı

"En büyük aşklar kavgayla başlar" İşte marjinal bir aşk hikâyesi..

Güneşi Beklerken kendi kitlesini oluşturdu.. Güneşi Beklerken izleyicileri Güneşi Beklerken'i Bekleyenler diye grup bile oluşturdu.. Diziyi bazı klişe espirilerinden dolayı(üzerine boya fırlatıp gülmeler)  Amerikan dizilerine benzetenler de olmadı değil ama büyük çoğunluk diziyi sahiplendi.  Hatta izleyicilerin çoğu dizinin orjinal versiyonu Kore yapımı "Boys over Flowers" izlemeye bile başladı ve karşılaştırmalar ortaya çıktı.

 Kerem ilk defa Zeynep'i kıskanıyor:

YOKSA ZEYNEP İKİ AŞK ARASINDA MI KALACAK,BARIŞ MI KEREM Mİ, ZEYNEP ANNESİNE HESAP VERMEK ZORUNDA KALIYOR ÇÜNKÜ MELİS ONU ANNESİNE GAMMAZLIYOR, CİHAN HOCA İLE KEREM KOZLARINI PAYLAŞIYOR, KEREM CİHAN HOCAYA BIÇAK ÇEKİYOR.. 

Güneşi Beklerken setinden en son kareler ve fotoğraflar:

 

Kerem’in yeni hedefi Cihan Hoca..Güneşi Beklerken heycan dolu yeni bölümü 23 temmuz akşamı saat 20.00'de Kanal D'de ekranlarındaydı.

güneşi beklerken 4.bölüm izle, kanal d,güneşi beklerken 4.bölüm tek parça izle,güneşi beklerken son bölüm,yeni bölüm izle,güneşi beklerken Seyret,23 temmuz 2013 izle,son bölüm,en son bölüm,geçlik dizisi,lise defteri,hayat bilgisi,komedi,draUsta oyuncu Emre Kınay'ın iyi bir okulda beden eğitimi öğretmeni "

Güneşi Beklerken başrol oyuncuları:

 


YORUMLAR