Erdoğan esenboğa havalimanı canlı izle, Başbakan'ın Ankara konuşması izle, Erdoğan Ankara'ya döndü mü?

Erdoğan konuşmasını izle, canlı izle, Başbakan Ankara'da! Recep Tayyip Erdoğan Ankara mitingi canlı izle, Esenboğa havalimanı konuşması canlı izle:

Başbakan Erdoğan bugün şehr şehir dolaşmaya başladı. Erdoğan Sabah saatlerinde Adana'da; daha sonra da Mersin'de bir konuşma yaptı. Erdoğan, Çukurova'da havalimanını aktif hale getireceklerini ve Adana'daki Şakirpaşa havalimanını geliştirerek işletileceğini söyledi. AKP Mersin İl Başkanlığı'nın düzenlediği Miting'de, yapılan porjeler hakkında bilgiler verdi. İki büyük mitingden sonra ise Erdoğan saat 16.00'da Ankara'ya gelecek. Esenboğa Havalimanında binlerce AKP'linin karşılayacağı Erdoğan'ın Ankara'da da bir konuşma yapması bekleniyor. 

Başbakan'ın Ankara Konuşması >> Canlı İzle

Ankara'da şölen var!

Alınan bilgilere göre Başbakan, Ankara'ya inişinden sonra Merkez'e girmek için kullanacağı yolda AKP'liler tarafından karşılanacak. Vatandaşlar, Akyurt yolu üzerinde BAşbakanı jkarşılayacak. Diğer gruplar ise PUrsaklar, Altınpark ve Ankamall'da başbakanı karşılayacak. Ankaralı'lar, Tayyip Erdoğan için AKP Genel Merkezi'nde toplanması bekleniyor. 

Yollar kapatıldı

Ankaralı AKP'liler, bir şeridi kapatarak konvoy halinde Esenboğa'ya giden yoldan gidecek ve yol kapatılara tek şeride inecek. Başbakanın kalabalığa hitap etmesi bekleniyor. 

Melih Gökçek Duyurdu

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Twitter sayfasından dün geceden itibaren halkı Başbakan'ı karşılaması için duyurular yaoptı. Gökçek, "Ankara büyük şölene hazır olsun!" dedi.  Erdoğan’ın konvoyunun yol alacağı güzergahta bulunan bilboardlar da Menderes, Özal ve Erdoğan’ın fotoğrafları ve ‘Astınız...!, Zehirlediniz...! Yedirmeyiz...!’ yazılı afişler ile süslendi. 

 


YORUMLAR