17 Nisan 2014 Perşembe
   03.01.2014 11:16:23
Güncelleme : 03.01.2014 13:05:45  

Beyaz Show konukları. Beyaz Show'a kimler gelecek. 3 Ocak cuma talk show izle- 03 01 2014

(3 Ocak 2014 Cuma, Kanal D Beyaz Show) 03 01 2014. 3 Ocak Beyaz Show konukları. Beyaz Show'a kimler gelecek. Her Cuma Kanal D ekranlarında yayınlanan Beyaz Show bu gecede çok güldürecek.

 Bugün 3 Ocak 2014 Cuma, her cuma olduğu gibi bu cuma'da Kanal D ekranlarında Beyaz Show kahkahası yaşanacak. Beyazıt Öztürk konuklarınıda aldı evinize konuk olmaya geliyor. Bakalım bu akşam Beyaz Show'da neler neler yaşanacak. Ekranların sevilen programı yine kahkahalara boğmaya gelecek.17 yıldır yayında olan programda kimler kimler bu akşam sahne alacak. Beyaz Show'a kimler konuk olacak bugün 3 Ocak 2014 Beyaz Show konukları.

Beyaz Show'a bu hafta; pop müziğin başarılı yorumcularından Bengü, muhteşem ikili Tolga Çevik ve Ezgi Mola; Türkiye’yi güldüren adam Ersin Korkut ve televizyon dünyasının başarılı isimlerinden Murat Başoğlu konuk oluyor.

Beyaz Show yine şahane!

“Beyaz Show” geçen hafta özel bölümüyle ekrana geldi.
Kanal D"nin sunuculuğunu Beyazıt Öztürk"ün yaptığı sevilen talk- show programı “Beyaz Show”a geçen hafta; yılbaşı dolayısıyla 2013 yılı programlarının; en renkli, en keyifli, en çarpıcı, en eğlenceli kısımlarından oluşan özel bölümüyle ekrana geldi.

Beyaz Show'a ondan önceki hafta  kimler konuk olmuştu?
İlker Ayrık, Algı Eke, Model ve Soner Sarıkabadayı  “Beyaz Show”daydı.
Kanal D"nin sunuculuğunu Beyazıt Öztürk"ün yaptığı sevilen talk- show programı “Beyaz Show”a sevenlerinin karşısına bu kez de “Kedi Özledi” filmi ile çıkan başarılı ve sempatik oyuncu, sunucu İlker Ayrık ile filmde başrolü paylaştığı arkadaşı Algı Ege; kendilerine has tarzları ve farklı yorumlarıyla Model Grubu ve pop müziğin güçlü yorumcularından Soner Sarıkabadayı konuk oldu.

Sohbeti, eğlencesi, esprileri, skeçleri ve canlı yayın sürprizleriyle “Beyaz Show” bu sayfadan canlı izleyebilirsiniz...

BEYAZ SHOW TIKLA İZLE 27 ARALIK CUMA 2013

BEYAZ SHOW KANAL D CANLI YAYIN İZLE

Günümüze uyarlanan kaçırma sahnesindeki diyaloglar hem izleyicileri hem de Emel Sayın'ı gülmekten kırdı geçirdi.

 Kanal D'nin sunuculuğunu Beyazıt Öztürk'ün yaptığı sevilen talk- show programı ' Beyaz Show'a bu hafta kimler konuk olacak?

kanal d, Beyaz Show 20 aralık 2013 Cuma izle, Talk show programı Beyaz Show’un 20 aralık 2013 cuma tarihli yayını. Beyaz Show 6 aralık 2013 seyret, beyaz show son bölümü hd izle, beyaz show yeni bölümü indirmeden izle, beyaz show 20 aralık tek parça izlesene. Beyaz Show.Bölüm izle, Beyaz Show 20 aralık 2013, Beyaz Show 20 aralık izle, Beyaz Show Son Bölüm izle.

Güneşi Beklerken ekibi Beyaz'a katıldı

BEYAZ VE MEDCEZİR

 

Beyazıt Öztürk

 

   

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!