Ben onu çok sevdim yeni dizi izle, Ben Onu Çok Sevdim ilk bölüm izle, Ben Onu Çok Sevdim HD izle, ATV , 10 Eylül 2013

Ben Onu Çok Sevdim 1.Bölüm izle, Demokrasi tarihimizin çalkantılı döneminde halkın umudu olarak ortaya çıkmış bir başvekil! Ben Onu çok sevdim yeni bölüm izlemek için tıklayınız.

  Başrollerini Mehmet Aslantuğ (Adnan Menderes), İdil Fırat (Berrin Menderes) ve Birce Akalay’ın (Ayhan Aydan) paylaştığı “Ben Onu Çok Sevdim”, bu akşam izleyici karşısına çıkıyor. 

Başvekil Adnan Menderes’in eşi ve aşkı arasında kalmasının o yıllardaki siyasi süreç çerçevesinde anlatılacağı “Ben Onu Çok Sevdim” dizisinin çekimleri 18 Şubat Pazartesi günü başlıyor. Dizinin tanıtımları ise şimdiden ekranlarda dönmeye başladı.

Yapımcılığını Pana Film’in, yönetmenliğini Mehmet Bahadır Er’in yaptığı “Ben Onu Çok Sevdim”de Mehmet Aslantuğ, Birce Akalay ve İdil Fırat’ın yanı sıra pek çok başarılı oyuncu bir araya geliyor.

Dizide Ayhan Aydan’ın eşi Hasan Ferit Alnar’ı Erdinç Gülener, Adnan Menderes’in en yakın arkadaşı Ethem Menderes’i Rıza Akın, Adnan Menderes’in en büyük oğlu Yüksel Menderes’i Mehmetcan Mincinözlü, ortanca oğlu Mutlu Menderes’i Savaş Zafer ve en küçük oğlu Aydın Menderes’i Burak Temiz canlandırıyor.

Dizinin dev kadrosunda tarihin önemli simalarını canlandıran diğer isimler ise; Şemsi İnkaya (İsmet İnönü), Ege Aydan (Nihat Erim), Tuğrul Çetiner (Celal Bayar), Levent Öktem (Muhsin Ertuğrul), Erdal Bilingen (Fatin Rüştü Zorlu) ve Halit Ergör (Fuat Köprülü).

İLK BÖLÜM FRAGMANI ;

Dizinin genel konusu
Sene 1950... Demokrasi tarihimizin çalkantılı döneminde halkın umudu olarak ortaya çıkmış bir başvekil... 1950 seçimleriyle tek parti iktidarının son buluşu... Adnan Menderes'in başbakan olarak göreve başlamasıyla ülkede yeni bir dönemin ilk perdesi aralanır. Bu karmaşık günlerin ortasında başbakan Adnan Menderes ve opera sanatçısı Ayhan Aydan, Çubuk Barajı açılışında karşılaşır. Bu tanışma her ikisinin hayatı için de dönülmez bir andır. Ayhan Aydan, eşi Ferit Anlar ile en sorunlu dönemindedir. Adnan Menderes ise hasta olduğunda oğlunun yanından bir dakika bile ayrılmayacak kadar ailesine bağlıdır. Aile aşkı, vatan aşkı, bir kadının aşkı... Aşkın her hali, üç tarafı dalgalı denizlerle çevrili ülkenin başbakanının yüreğine sığacaktır.

DİZİLERİN 'İTHAL' YILDIZLARI - FOTO GALERİ


YORUMLAR