Medcezir 3.bölüm izle, Son Bölüm izle, 3.bölüm izle, dizisi 3.bölümü tek parça izlesene, dizisinin 3.bölüm 27 eylül 2013 salı tarihli yayını

27 eylül Medcezir son bölümü indirmeden izle, yeni bölümü kaliteli izle, 3.bölüm dizi izle, 3.bölüm izle, 3.bölüm izle - 27.09.13 - Tek Parça & Kamera Arkası Fotoğrafları

Medcezir 3.bölüm izle Full tek parça izle Star Tv dizi izle.. Medcezir 3.bölüm izle, Medcezir tek parça izle, Medcezir son bölüm izle, fenomen dizi Medcezir yeni bölümü ile tıkla dizi izle Star Tv dizi izle..

 

Star Tv Canlı Medcezir 3. yeni bölüm İzle Medcezir 3. bölüm İzle (Medcezir) Star Tv Canlı - Medcezir 3. bölüm izle.Medcezir 3. bölüm fragmanı İzle Medcezir 3. yeni bölüm  İzle.Medcezir 3. yeni bölüm ile dün akşam Star Tv ekranlarındaydı.Medcezir 3. bölümde acaba neler oldu?Medcezir 3. bölüm özeti burada. Medcezir 3. yeni bölümde yine heyecan dorukta. Çağatay Ulusoy-Serenay Sarıkaya Medcezir 3. yeni bölüm ile dün akşam saat 20.00 da Star Tv'deydi.

Çağatay Ulusoy havuz partisinde - FOTO GALERİ

Med Cezir yayınlandığı andan itibaren her hafta en çok izlenenler arasında… Dizi severler, Med Cezir’ı cuma akşamı dizi bittikten sonra bir sonraki haftayı ,yani yeni bölümlerini adeta iple çekiyor. Türkiye nin fenomen dizisi Med Cezir Yeni Yaz sezonuna müthiş başladı. Türkiye nin aşk kokan dizisi Med Cezir Yeni bölüm merakla bekleniyordu. Med Cezir 3.Yeni bölümde neler yaşandı? Med Cezir 3. Yeni bölüm 27 Eylül 2013 cuma akşamı star tv ekranlarından naklen yayınlandı.

 

Medcezir 3. Bölümİzle (27 Eylül Cuma).. Medcezir 3. bölümde işler Yaman için hiç de iyi gitmiyor. Medcezir yeni bölümde olacakları merak edenler için yayımlanan 3 fragmanı da haberimizden izleyebilirsiniz. Star TV'nin ilgi çeken yeni dizisi Medcezir 3. bölümü ile yarın yani 27 Eylül Cuma günü kaldığı yerden devam ediyor. Hatırlanacağı gibi Medcezir son bölümde Orkun yangına sebep olmuş ama son anda işi kendine lehine çevirmeyi başarmıştı. Orkun Medcezir yeni bölümde sebep olduğu yangının suçunu Yaman'ın üstüne yıkar ve kendini kahraman ilan eder.

Bu durumu Mira'ya karşı da bir avantaj olarak kullanır. Böylelikle Yaman'la Mira arasına istediği seti çekmeye başlamıştır. Asım Şekip Kaya, yangının sorumlusu olduğunu düşündüğü Yaman'dan şikayetçi olur ve Yaman tutuklanır. Tabii Selim ve Mert gerçeği biliyordur ancak Yaman, hapse girme tehlikesiyle karşı karşıya kalmasına rağmen kimseyi ele vermez. Yaman'ın sessiz kalması sonucu Ender evinin kapılarını Yaman'a tamamen kapatır. Bu karar, Selim ve Ender arasındaki mutlu evliliğin aslında göründüğü kadar sağlam olmadığını kanıtlar.

Çağatay'dan çok özel pozlar - FOTO GALERİ 

Medcezir 3. Bölüm izle...

Orkun sebep olduğu yangının suçunu Yaman'ın üstüne yıkar ve herkese kendini kahraman ilan eder. Bu durumu Mira'ya karşı da kullanır. Böylelikle Yaman'la Mira arasına istediği duvarı örmeye başlamıştır. Asım Şekip Kaya, yangının sorumlusu olduğunu düşündüğü Yaman'dan şikayetçi olur ve Yaman tutuklanır. Herkesin aksine Selim ve Mert gerçeğin farklı olduğundan emindir. Ancak Yaman, hapse girme tehlikesiyle karşı karşıya kalmasına rağmen kimseyi ele vermez.

 

 

Medcezir 3. Bölüm fragman izle...

 

 


YORUMLAR