21 Nisan 2014 Pazartesi
   19.12.2013 01:04:29

3 KASIM 2013 AÇIK ÖĞRETİM ORTAOKUL SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK? (MEB 2013)

3 Kasım 2013 Açık Öğretim Ortaokul sınav sonuçları Ne Zaman açıklanacak? Adaylar merak içinde sonuçların açıklanmasını bekliyor
3 Kasım 2013 Açık Öğretim Ortaokul sınav sonuçları Ne Zaman açıklanacak? Adaylar merak içinde sonuçların açıklanmasını bekliyor. AİO sonuçları ne zaman açıklanacak bir tarih var mı? AİO sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? MEB 3 kasım aiö sınav sonuçları açıklanacak mı işte cevabı. AİO sınav sonuçları sorgulama ekranı ve dahası sitemizde! aio sınav sonuçları açıklama tarihi açıklandı mı? aio sınav sonuçları açıklanıyor mu, işte detaylar.. 19 Aralık 2013 Perşembe 00:27 3 Kasım 2013 Açık Öğretim Ortaokul sınav sonuçları Ne Zaman açıklanacak? Adaylar merak içinde sonuçların açıklanmasını bekliyor. AİO sonuçları ne zaman açıklanacak bir tarih var mı? AİO sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? MEB 3 kasım aiö sınav sonuçları açıklanacak mı işte cevabı. AİO sınav sonuçları sorgulama ekranı ve dahası sitemizde! aio sınav sonuçları açıklama tarihi açıklandı mı? aio sınav sonuçları açıklanıyor mu, işte detaylar..

Açık Öğretim Ortaokulu 1. Dönem sınavı 3 Kasım 2013 tarihinde yapılmıştı. Açık Öğretim Ortaokul sınav sonuçlarının açıklanması beklenen tarihin üzerinden iki hafta geçmesine rağmen açıklanmadı bu durum Öğrencilerin yeni Dönem kayıtlarındda aksaklığa neden oldu. milli Eğitim Bakanlığı gecikmenin Açık Öğretim Ortaokulu Yönetmeliğinde yapılan çalışmalardan kaynaklandığını açıkladı.


Önemli Not:  Yapılan açıklamada Yeni kayıt işlemlerinin başlangıç tarihinde herhangi bir değişiklik olmadığı duyurulmuştur.

Milli Eğitim Bakanlığı Açık Öğretim Ortaokulu 1. Dönem sınavı 3 Kasım pazar günü yapıldı. Adaylar şimdi soru ve cevapların açıklanmasını bekliyor. Açık İlköğretim Okulu soru ve cevapları MEB ile eş zamanlı olarak sitemizde olacaktır. AÖO 1.dönem sınav sonuçları ise açıklandığı anda yine sitemizde yer alacaktır.

MEB Açık Öğretim Ortaokulu 1.dönem sınavını 3 Kasım 2013 pazar günü tüm yurtta gerçekleştirdi.  3 Kasım AÖO 1.dönem sınav sorularını  AÖO çıkmış soru ve cevapları  sitemizde yayınlanacaktır.   3 Kasım AÖO 1.dönem sınav sonuçları yayımlandığında sitemizin eğitim kategorsinden adaylara duyuracağız.    3 Kasım Açık Öğretim Ortaokulu 1.dönem sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte detaylar: AÖO sınav iş takvimine göre sınav sonuçları 2 Aralık 2013 tarihinde açıklanacak. Peki sonuçlar açıklandığında nereden öğrenebilirsiniz?  

Sonuçları buradan takip edebilirsiniz..

Dönem sınavları yapıldıktan sonra Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü bünyesinde bulunan Ölçme Değerlendirme ve Yerleştirme Grup Başkanlığınca cevap kağıtlarının okutulması sonucu öğrencilerin sınavına katıldıkları derslerden aldıkları puanlar belirlenir.  Söz konusu puanlar Açık Öğretim Ortaokulu Bilgi Sistemine aktarılır. Aktarılan sınav sonuçlarına göre öğrencilerin ders, sınıf geçme ve mezuniyet durumlarını belirlenir. Belirlenen bu sonuçları öğrenciler Açık Öğretim Ortaokulu Bilgi Sistemine 'Öğrenci Girişi' nden sisteme şifreleri ile girerek öğrenebilirler.
MEB AÖO öğrenci girişi için tıklayınız

AÖO çıkmış soru ve cevap anahtarları için tıklayınızSponsor Reklamlar


Google Reklam Politikalari       -         Reklam Rahatsizlik Bildir!
Yasal Uyari:

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!