19 Nisan 2014 Cumartesi
   04.12.2013 00:22:27

O SES TÜRKİYE SON BÖLÜM İZLE TEK PARÇA HALİNDE 03 ARALIK 2013 FULL

O Ses Türkiye'de beklenen düello geldi
O Ses Türkiye'de beklenen düello geldi. İkili düello sırası Gökhan'ın takımına geldi. Gökhan Düello için  Özhan Gül ve Cemal-Soysal Dilmaç kardeşleri seçti. Dülle şarkısı olarak Divane aşık gibi şarkısını seçen Gökhan'ın seçim konusunda çok ama çok zorlanacağı kesin.

Seçmelere katıldıklarında bütün Türkiye'nin dikkatini çeken Cemal-Soysal Dilmaç kardeşler bu akşam O Ses Türkiye sahnesini salladılar. Dilmaç kardeşlerin güçlü rakibi Özhan'ın Cemal ve Soysal'dan geri kalır hiç bir yanı yoktu. Özhan tek başına sahnede devleşti de devleşti.

Şarkılarıyla bütün salonu ayağa kaldıran Özhan ve Cemal-Soysal kardeşler herkesi Karadeniz'in kıyılarına götürüp duygulandırdılar.. Düello bitiiminde bütün salon ve jüri üyeleri ayağa kalkıp bir daha bir daha sesleriyle salonu inletti. Acun Ilıcalı Özhan ve Dilmaç kardeşlerden şarkıyı bir kez daha seslendirmeleri için ricada bulundu..Kazım Koyuncu'nun unutulmaz şarkısı Yar seni Sevduğumi'yi düello parçası olarak seçen Gökhan yarışmacılarını pür dikkat izledi. Cemal ve Soysal Dilmaç kardeşler şarkıyı öyle güzel okudular ki salon ikinci kez yine ayağa kalktı

O Ses Türkiye'nin bu akşam ki bölümüne damgasını vuran Cemal ve Soysal Dilmaç kardeşlerin düellosu izleyen herkesi çok ama çok etkiledi.  

Murat Boz ve Hadise bu kadar güzel bir performans izlemediklerini söylediler. Murat Boz konser tadında bir düello izlediğini ve Gökhan'ın işinin çok ama çok zor olduğunu söyledi.

Gökhan yarışmacılarını elese bile bir jüri arkadaşının kesin alacağını söyledi ve buna dayanarak rahat seçim yapacağını söyledi..  
CEMAL VE SOYSAL DİLMAÇ KARDEŞLER NASIL SEÇİLDİLER

Cemal- Soysal Dilmaç  kardeşler Karşıya Çifte çamlar şarkısını seslendirdi.. Şarkıya başladıkları ilk anda Murat Boz hemen döndü..

Murat Boz'un dönmesinin ardından bütün jüri üyeleri saniye farkıyla ikiz kardeşler  Cemal ve Soysal'a döndüler.. Karadeniz türküsü ile O Ses Türkiye sahnesini inleten yarışmacılar salonu kendine hayran bıraktı..

Murat Boz yıllardır aradığım ikizler geldi.. Bende sizin üçüzünüzüm dedi.. Aslen Artvinli olan ikizler Kazım Koyuncu'nun yeniden varolmuş hali gibiydiler... Gökhan kendi ikizinin olduğunu söyleyerek kendisinin kardeşine çok benzemediğini fakat eksik kalan her yerde birbirlerini çok güzel tamamladıklarını söyledi..

Gökhan ikiz kardeşleri gördükten sonra lazca şarkı söylemeye başlayınca Hadise sahneye atlayıp Oy Nurcanım Nurcanım şarkısını söyleyip horon tepmeye başladı.. Kendisinin Çerkes olduğunu söyleyen Hadise kardeşliğiniz beni çok etkiledi dedi.

Ebru Gündeş yarışmacıların sesini olağanüstü olarak tanımladı. Karadenizlileri çok sevdiğini ve en yakın arkadaşlarınında karadenizli oludğunu söyleyen Ebru Gündeş kendi takımında bulunan Azerbaycanlı ikizlerin onları etkilemeyeceğini söyledi..

Cemal ve Soysal jüriyi epey beklettikten sonra Gökhan'ı seçerek takımına katıldı..

 


Yasin-Gökmen ve Ümit'ten Hayatı Tespih Yapmışım süper düello
Günlerdir beklenen düellonun sırası geldi. Üçlü düellolarda sıra Hadise'nin takımına geldi.  Hadise Yasin-Gökmen ve Ümit'i düello için karşı karşıya getirdi. Hadise bu üç güçlü ses için düello şarkısı olarak Hayatı Tespih Yapmışım'ı seçti.  

Sahneyi yıkıp geçen bu düello salonu ayağa kaldırdı. Sahnede fıkır fıkır oynayarak şarkıyı seslendiren yarışmacılar bütün jüri üyelerini piste döküp oynattı. Özellikle Yasin şarkıyı öyle güzel okudu ki rakiplerinden bir adım öne çıktı..

Düello bitiminde oynamaya doymayan stüdyo ve jüri üyeleri hep bir ağızdan bir daha bir daha diye bağırmaya başlayınca Acun yarışmacıların şarkıyı yeniden seslendirmesini istedi..

YASİN NASIL SEÇİLMİŞTİ
Ses Türkiye'ye katılan Yasin'in söylediği şarkı jüri üyelerini coşturdu. Ebru Gündeş, oynamaktan dönmeyi unuttu...
O Ses Türkiye yarışmasına katılan yarışmacı Yasin Ay söylediği türküyle jüriyi coşturdu. O Ses Türkiye Jüri üyeleri yarışmacı türküyü söylerken oynamaya başladılar. Hadise, Gökhan ve Murat Boz dönerken Ebru Gündeş kendini oynamaya kaptırıp dönmeyi unuttu. Jüri üyeleri türkü bittikten sonra Yasin isimli yarışmacıdan türküyü tekrar söylemesini istediler ve doyasıya oynadılar.
HADİSE'Yİ TERCİH ETTİ
Yasin Ebru Gündeş'e gitmek istediğini açıklayınca, Ebru Gündeş üzülerek ' ben oynamaktan dönmeyi unuttum' dedi. Yasin Ay ise kararını Hadise'den yana kullandı.

.

Celal-Necdet-Dilara Neden saçların beyazlamış arkadaş düellosu

O Ses Türkiye'de sıra üçlü düellolara geldi. Üçlü düello için Ebru Gündeş takımından Necdet-Dilara ve Celal karşı karşıya geldi. Ebru Gündeş  Necdet-Dilara ve Celal için Neden saçların beyazlamış arkadaş şarkısını seçti.

Ebru Gündeş öylesine güçlü üç sesi karşı karşıya getirmişki izleyen herkesin kulakları bu şarkı ve bu üçlü ile bayram etti. Düello sırasında Azerbaycanlı Celal hiç beklenmedik bir şekilde harika bir çıkış yaptı ve en çok alkışı o aldı..

Gökhan bu şarkıyı çok sevdiğini bu düellonunda harika olduğnu söyledi. Hadise'de üç yarışmacının hepsinden ayrı ayrı olarak çok etkilendiğini söyledi.Dilara-Hazal-Melisa mükemmel Survivor düellosu

O Ses Türkiye'de sıra üçlü düellolara geldi. Hadise üçlü düello için takımından  Hazal-Melisa ve  Dilara'yı karşı karşıya getirdi. Destiny's Child'en Survivor şarkısını düello şarkısı olarak seçen Hadise bu performansı dans ederek izledi..

Gökhan performans bittikten sonra harikaydı ben böyle bir performans izlemedim ne kadar kaliteli bir peformanstı Hadise'nin işi çok zor dedi. Ebru Gündeş'te Hadise ne kadar güzel bir performanstı nasıl eleme yapacaksın bence eleme üçünüde al git dedi.

Acun Ilıcalı Hadise hadi bakalım bugün kaç genç kızın hayallerini yıkacaksın dedi. Hadise'de zamanında benim hayatımı karartılar ama şuanda burda bu koltukta oturuyorum dedi.  Berkay-Sevcan-Öznur Anlatamam görmen lazım düellosu

O Ses Türkiye'de düello sırası Murat Boz'un takımına geldi. Murat Boz düello için takımından  Berkay, Öznur, Sevcan'ı karşı karşıya getirdi. Murat Boz düello şarkısı olarak Berkay, Öznur ve Sevcan için Anlatamam görmem Lazım şarkısını seçti.

Bu üç güçlü sesi karşı karşıya getiren Murat Boz düello sırasında yarışmacılarını pür dikkat izledi. Gökhan performans bittiğinde yine olan bitenden habersiz yaptığı espiriler ile herkesi kırdı geçirdi.

Bu mükemmel düellonun ardından karar vermekte zorlanan Murat Boz vokal koçundan bir fikir aldıktan sonra kararını açıkladı..  Caner ve Ali Bir Garip Yolcuyum (Yalan Dünya) düellosu

O Ses Türkiye 3 Aralık 2013 tarihli yani bugün yepyeni bir bölüm ile ekranlara geldi. O Ses Türkiye'de düellolar tüm hızıyla devam ediyor. İkili düellolarda sıra Hadise'nin takımına geldi. Hadise düello için  Caner Uğurluel  ve Ali Topallı isimli yarışmacıları karşı karşıya getirdi. Hadise düello şarkısı olarak  Caner ve Ali için Bir Garip Yolcuyum  şarkısını seçti..

Hadise düellonun ardından O Ses Türkiye'ye Ali ile devam etmek istediğini söyledi.

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!