20 Nisan 2014 Pazar
   07.12.2013 04:53:59

ÇALIKUŞU 10.BÖLÜM FRAGMANI VE ÖZETİ VİDEO İZLE (3 ARALIK SALI)

Kanal D'nin başrollerini Burak Özçivit ile Fahriye Evcen'in paylaştıkları sevilen dizisi Çalıkuşu 10
Kanal D'nin başrollerini Burak Özçivit ile Fahriye Evcen'in paylaştıkları sevilen dizisi Çalıkuşu 10.Bölüm Fragmanı yayınlandı. Çalıkuşu dizisi 10.bölüm ile 3 Aralık Salı akşamı Kanal D de. Çalıkuşu yeni bölüm de neler yaşanacak? İşte Çalıkuşu dizisi 10.bölüm fragmanı ve özeti... Çalıkuşu Dizisi 10.Bölüm Özeti resmi web sayfasında şu şekilde yeraldı...

Kamran, Feride'nin peşinden gidiyor
 
Kamran, gerçekleri öğreniyor ve kendini affettirebilmek için Feride'nin peşinden gitmeye karar veriyor.
Necmiye ve Selim'in, Feride ile ilgili yalanlarına tüm konak halkı, en çok da Kamran ile Besime inanır. Feride'nin gururu ve umutları kırılır. Gidecek yeri olmayan Feride, mektepten ayrılır. İçi kan ağlarken çaresizce yollara düşer. Onu, kim durduracaktır?
 
Kamran, gerçekleri öğrenir. Kendini affettirebilmek için çırpınır durur. Zaman, aleyhine işlerken, Feride'nin peşinden gitmeye karar verir. Ya ona yetişemezse, ya kalbindekileri söyleyemezse...

Çalıkuşu 10.Bölüm Fragmanı İzlemek İçin Tıklayın!

Çalıkuşu 10.Bölüm Fotoğrafları İçin Tıklayın!
Necmiye'nin yeni yalanı konağı utanca boğar. Çareler tükenir. Besime Hanım ve Seyfettin Bey'i yeni üzüntüler beklemektedir. Köşeye sıkışan Selim ise Neriman'ın kapısını çalar.
 
Kimsesiz Feride, Tekirdağ'da Ayşe Teyzesi'nin evinde beklediği sıcaklığı bulamaz. Evini çok özler. Öte yandan Ayşe Teyze, Feride'nin evliliği için planlar yapar. Ve bir akşam 'aşk' kapıyı çalar.

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!