20 Nisan 2014 Pazar
   25.12.2013 19:46:00

BUGÜNÜN SARAYLISI 8. BÖLÜM FRAGMANI VE ÖZETİ | ATV YENİ DİZİSİ

ATV ekranlarında yayınlanan ve beğeni ile takip edilerek sevilerek izlenen yeni dizi Bugünün Saraylısı 8
ATV ekranlarında yayınlanan ve beğeni ile takip edilerek sevilerek izlenen yeni dizi Bugünün Saraylısı 8.bölümü ile izleyicisine merhaba demeye hazırlanıyor. Bugünün Saraylısı Dizisi 8.bölüm fragmanı yayınlandı. Bugünün Saraylısı 8.bölüm fragmanı web sitemizdeki yerini aldı. Bugünün Saraylısı son bölüm 8.bölüm fragmanı sitemizde izleyebilirsiniz. Bugünün Saraylısı 8.bölümde neler olacak neler yaşanacak? İşte Bugünün Saraylısı 8.yeni bölüm fragmanı ve özeti.. Bugünün Saraylısı 8. Bölüm Fragmanı / VİDEO
Bugünün Saraylısı Dizisi 8.bölüm fragmanı yayınlandı.

ATV ekranlarında yayınlanan ve beğeni ile takip edilerek sevilerek izlenen yeni dizi Bugünün Saraylısı 8.bölümü ile izleyicisine merhaba demeye hazırlanıyor.
Kökleri saraya dayanan Katiboğlu ailesi maddi anlamda zor günler geçirmektedir.
Kuyumculuk mesleğini atalarından devralan 'Saraylı Bey' lakaplı Ata Katiboğlu, ailenin iki asırdır ikamet ettiği yalıyı satışa çıkarmak durumunda kalır.
Statülerini kaybetmek üzere olan karısı Üftade ve kızı Feride bu durumdan oldukça hoşnutsuzdur. Yalıya beklenmedik, sürpriz bir alıcı çıkar.

Hayatında Kayseri'deki bağ evinden başka bir yer görmemiş olan genç, güzel ve milyoner Ayşen, 'Bugünün Saraylısı' olarak yalıya yerleşir.
Yalının bu şekilde el değiştirmesiyle herkes şoke olurken, Ayşen'le beraber herkesin de hayatı değişecektir.

ATV ekranlarının sevilerek izlenen dizisi Bugünün Saraylısı   8. Bölümüyle 28 Aralık Cumartesi akşamı izleyecisinin karşısında olacak..


KAYNAK: Haber Yurdum
YASAL UYARI:Sitemizde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapılmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve tüm içerikler ancak ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar hakkında yasal yollara başvurulacaktır.

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!