19 Nisan 2014 Cumartesi
   21.01.2014 18:04:13

AŞKIN BEDELİ SON BÖLÜM FULL TEK PARÇA İZLE (91. BÖLÜM HD) STAR TV

Aşkın Bedeli Son Bölüm izle, 91
Aşkın Bedeli Son Bölüm izle, 91. bölüm tek parça izle, Star TV'nin her gün yayınlanan fenomen dizisi Aşkın Bedeli 91. bölümüyle 21 Ocak 2014 Salı günü 12:30'da star'da yayınlandı. Aşkın bedeli bugün'ki yayınlanan yeni bölümü full HD izle. Star tv canlı izle. Aşkın bedeli son bölüm özeti. Aşkın bedeli 91. bölümünde neler yaşandı? mersinim.net haber. Aşkın Bedeli 92.bölüm fragmanı ve Özeti, Aşkın bedeli dizi haberi, Star Tv dizi izle, Youtube aşkın bedeli 91.bölüm Tek parça izle, Aşkın Bedeli Son bölüm kesintisiz izle. Aşkın bedeli tek parça izle, Aşkın Bedeli canlı izleyin. 21 Ocak 2014 Salı 17:46 Aşkın Bedeli Son Bölüm izle, 91. bölüm tek parça izle, Star TV'nin her gün yayınlanan fenomen dizisi Aşkın Bedeli 91. bölümüyle 21 Ocak 2014 Salı günü 12:30'da star'da yayınlandı. Aşkın bedeli bugün'ki yayınlanan yeni bölümü full HD izleyin.

Star tv canlı izle. Aşkın bedeli son bölüm özeti. Aşkın bedeli 91. bölümünde neler yaşandı? mersinim.net haber.

Aşkın Bedeli 92.bölüm fragmanı ve Özeti, Aşkın bedeli dizi haberi, Star Tv dizi izle, Youtube aşkın bedeli 91.bölüm Tek parça izle, Aşkın Bedeli Son bölüm kesintisiz izleyin.

Aşkın bedeli tek parça izle, Aşkın Bedeli canlı izle, Aşkın Bedeli 91. bölümü HD izle. Aşkın Bedeli bedava izleyin.

Star TV'nin her gün yayınlanan fenomen dizisi Aşkın Bedeli 90. bölümüyle   21 Ocak 2014 Salı günü 12:30'da star'da yayınlanacaktır. Dizinin son bölümünü sayfamızdan izleyebilirsiniz.

İzleyici tarafından merakla beklenen Aşkın Bedeli 91. bölümünde neler yaşandı? İşte tüm sorularınızın yanıtı mersinim.net haberde. Aşkın Bedeli dizisinin son bölümü kaçıranlar sayfamızdan tekrar izleyebilirler.


Aşkın Bedeli 91. Bölüm Özeti:

Poyraz son aylar da kendisine söylenilen yalanları öğrendiğinde yaşadıklarına sebep olanlara karşı büyük bir öfke duymaktadır.. Zeynep, Poyraz´ın verdiği tepkide haklı olduğunu düşünüyordur.

Yaşadıklarını yeterince anlatamadığını düşünen Zeynep, onunla konuşmaya gider, sadece yüzünün değiştiğini, sevdiği kadının değişmediğini ona anlatır.. Poyraz Zeynep´in anlattıklarından çok etkilenmiş ve büyük bir yol ayrımındadır..

Selen, Poyraz´ı kurtarma kartını ileri sürerek Gülten´i etkileme peşindedir. Evde kalmanın yollarını arayan Selen´le ilgili ne karar vereceği belli olmayan Poyraz´ı Gülten yatıştırmaya çalışsa da başarılı olamaz..

Gülten Canan´ın da işin içinde olduğunu öğrenerek onu evden kovar. Evden kovulan Canan nerede olduğu ve başına ne geldiğini bilmediği Taner´in peşine düşer.

Hayriye, Veda ve Ender de bütün gerçeği öğrenmiştir. Taner´in yaptıklarını öğrenen Ender büyük bir hayalkırıklığı yaşamaktadır.. Çok öfkelenen Ender olayları çözmesi için Poyraz´a destek olmaktadır.

Alper de Özge´ye bütün olan biteni anlatır. Duyduklarının karmaşası karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Özge, Alper´in Zeynep takıntısına oldukça kızmaktadır.

Betül, Cem´in başına bela olan adamlara onu bulmalarını sağlayacakları adresleri verir. Cem peşindeki büyük bir tehlikeden habersizdir..

Yapım: Düş Gezginleri Film - Nilgün Sağyaşar. Yönetmen: Canan Evcimen - Atilla Cengiz. Senaryo: Ali Alpgezmen - Aysun Erdoğan - Murat Can Türe. Kanal . Star tv. Aşkın bedeli dizisi kadrosu oyuncuları.. Deniz Bolışık, Ali Mert Yavuzcan, Zeynep Aydemir, Yeşim Alıç, Göktuğ, Alpaşar, Kevork Türker, Zafer Demircan, Fahri Öztezcan.

Aşkın bedeli dizisinin konusu: Poyraz, Türkiye´nin sayılı şirketlerinden olan Haznedar Holding´in genç veliahtıdır.

Karısı Sedef ile parmakla gösterilen bir çifttirler. Biricik oğulları Uğur altı yaşındadır.   Baba Mümtaz oğlu ile gurur duymaktadır.

Ancak ailenin mutluluğu uzun sürmeyecektir. Çünkü kökleri yıllar öncesine dayanan bir düşmanlık nedeniyle, genç bir adam bu aileden intikam alma peşindedir. Üstelik şimdi elinde büyük bir koz da vardır.

Bir gün Sedef kaçırılır ve hem polis hem aile seferber olsa da kimse izini bulamaz. Ancak birkaç gün sonra Sedef, hiçbir şey olmamış gibi eve döner.

Herkes mutludur ama bir terslik vardır.. Küçük Uğur daha görürü görmez Sedef´e bağırır: Sen benim annem değilsin.

Poyraz şoktadır. Karısına ne olmuştur da oğlu onu istemez. Ya da karısı değilse eve gelen ve karısına tıpa tıp benzeyen bu kadın kimdir.

Oysa işin içinde şeytanın bile aklına gelmeyen bir plan vardır. İntikam peşindeki Taner, gerçek Sedef´i kaçırmış ve bir depoya hapsetmiştir. Yerine ise tüm aileyi yok etmek üzere başka bir kızı göndermiştir.

Peki bu kız kimdir ve bu aile ile ne derdi vardır? Sedef eski hayatına nasıl geri dönecektir? Bundan sonra olaylar kimsenin tahmin edemeyeceği yerlere sürüklenecek, kim iyi kim kötü birbirine karışacaktır.

21 Ocak Salı
günü, Aşkın Bedeli 91. bölümünde neler yaşanacak? Dizinin Son bölümü yayınlandığında sayfamıza eklenecektir.

İşte tüm sorularınızın yanıtını haberimizden öğrenin, Aşkın Bedeli son bölümü kaçıranlar sayfamızdan tekrar izleyebilirler.

AŞKIN BEDELİ 90. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Star Tv Aşkın Bedeli Canlı izlemek için Tıklayın..

Sponsor Reklamlar
Google Reklam Politikalari - Mersinim.net - Reklam Rahatsizlik Bildir!
Yasal Uyari:

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!