23 Nisan 2014 Çarşamba
   10.01.2014 13:42:48

AŞKIN BEDELİ SON BÖLÜM FUL TEK PARÇA İZLE - 10 OCAK CUMA (84. BÖLÜM HD) STAR TV

Aşkın Bedeli Son bölüm izle, Aşkın bedeli 84
Aşkın Bedeli Son bölüm izle, Aşkın bedeli 84. bölümü Tek Parça izle, Aşkın bedeli bugün'ki bölümü izle, Star tv canlı izleyin. Aşkın Bedeli 85. bölüm fragmanı izle, Star Tv dizi izle, Youtube aşkın bedeli 84.bölüm full izle, Aşkın Bedeli son bölüm kesintisiz HD izle. Aşkın bedeli tek parça izle, Aşkın Bedeli canlı izle, Aşkın Bedeli 84. bölümü HD izle. Aşkın Bedeli bedava izleyin. Star TV'nin her gün yayınlanan fenomen dizisi Aşkın Bedeli 84. bölümüyle 10 Ocak Cuma günü 12:30'da. 10 Ocak 2014 Cuma 12:09 Aşkın Bedeli Son bölüm izle, Aşkın bedeli 84. bölümü Tek Parça izle, Aşkın bedeli bugün'ki bölümü izle, Star tv canlı izleyin.

Aşkın Bedeli 85. bölüm fragmanı izle, Star Tv dizi izle, Youtube aşkın bedeli 84.bölüm full izle, Aşkın Bedeli son bölüm kesintisiz HD izle.

Aşkın bedeli tek parça izle, Aşkın Bedeli canlı izle, Aşkın Bedeli 84. bölümü HD izle. Aşkın Bedeli bedava izleyin.

Star TV'nin her gün yayınlanan fenomen dizisi Aşkın Bedeli 84. bölümüyle 10 Ocak Cuma günü 12:30'da star'da yayınlandı.

İzleyici tarafından merakla beklenen Aşkın Bedeli 84. bölümünde neler yaşandı? İşte tüm sorularınızın yanıtı haberimizde. Aşkın Bedeli dizisinin son bölümü kaçıranlar sayfamızdan tekrar izleyebilirler.


Aşkın Bedeli 84. Bölüm Özeti:

Taner. Poyraz´ın arabasına bomba yerleştirmeyi planlamaktadır.. Ender, Poyraz´a Veda ile evleneceğini söylemiştir..

Poyraz Mümtaz´a durumu anlatarak Veda´nın usulünce istenmesini önerse de Ender kabul etmez.. Bunun üzerine Ender´le birlikte Veda´yı istemeye gitmeye karar verirler.. Selen ve Gülten'de onlara katılacaktır..

Ender ve ailesinin geleceğini öğrenen Veda, heyecanlansa da Cem için üzülmektedir.. Bu arada Betül yine boş durmaz ve Veda´yı arar kendisiyle buluşmak için ikna eder.. Veda´yı tehdit eden Betül, onu nikâhtan vazgeçirmenin peşindedir..

Cem ise tüm yaşananlar karşısında oldukça huzursuzdur.. Bu duruma daha fazla dayanamayan Cem, Ender´le ilgili bütün gerçeği Özge´ye anlatır.

Zeynep, Taner´e karşı ne yapabileceğini araştırarak, yavaş yavaş ona karşı planlar hazırlama gayretine girer. Durumdan memnun olmayan Alper onu vazgeçirmeye çalışsa da başarılı olamaz. Taner ise Poyraz´ın arabasına koyacağı bombayı alarak, Mümtaz´ın davet ettiği akşam yemeğine gider.

Poyraz, Selen, Ender, Gülten ve Uğur Hayriye´nin evine gelir. Zeynep onlar gelmeden çıkmak istese de başarılı olamaz. Uğur sevgiyle onu kucaklarken, Poyraz´la arasında büyük bir gerilim vardır.

Oğlundan ayrı kalmaya daha fazla dayanamayan Zeynep, için artık en önemli şey oğludur.. Belki de Poyraz olmasa da Uğur´la birlikte olması mümkün olacaktır..

Yapım: Düş Gezginleri Film - Nilgün Sağyaşar. Yönetmen: Canan Evcimen - Atilla Cengiz. Senaryo: Ali Alpgezmen - Aysun Erdoğan - Murat Can Türe. Kanal . Star tv. Aşkın bedeli dizisi kadrosu oyuncuları.. Deniz Bolışık, Ali Mert Yavuzcan, Zeynep Aydemir, Yeşim Alıç, Göktuğ, Alpaşar, Kevork Türker, Zafer Demircan, Fahri Öztezcan.

Aşkın bedeli dizisinin konusu: Poyraz, Türkiye´nin sayılı şirketlerinden olan Haznedar Holding´in genç veliahtıdır. Karısı Sedef ile parmakla gösterilen bir çifttirler. Biricik oğulları Uğur altı yaşındadır.   Baba Mümtaz oğlu ile gurur duymaktadır.

Ancak ailenin mutluluğu uzun sürmeyecektir. Çünkü kökleri yıllar öncesine dayanan bir düşmanlık nedeniyle, genç bir adam bu aileden intikam alma peşindedir. Üstelik şimdi elinde büyük bir koz da vardır.

Bir gün Sedef kaçırılır ve hem polis hem aile seferber olsa da kimse izini bulamaz. Ancak birkaç gün sonra Sedef, hiçbir şey olmamış gibi eve döner.

Herkes mutludur ama bir terslik vardır.. Küçük Uğur daha görürü görmez Sedef´e bağırır: Sen benim annem değilsin.

Poyraz şoktadır. Karısına ne olmuştur da oğlu onu istemez. Ya da karısı değilse eve gelen ve karısına tıpa tıp benzeyen bu kadın kimdir.

Oysa işin içinde şeytanın bile aklına gelmeyen bir plan vardır. İntikam peşindeki Taner, gerçek Sedef´i kaçırmış ve bir depoya hapsetmiştir. Yerine ise tüm aileyi yok etmek üzere başka bir kızı göndermiştir.

Peki bu kız kimdir ve bu aile ile ne derdi vardır? Sedef eski hayatına nasıl geri dönecektir? Bundan sonra olaylar kimsenin tahmin edemeyeceği yerlere sürüklenecek, kim iyi kim kötü birbirine karışacaktır.

10 Ocak Cuma  
günü, Aşkın Bedeli 84. bölümünde neler yaşandı? Dizinin Son bölümü yayınlandığında sayfamıza eklenecektir.

İşte tüm sorularınızın yanıtını haberimizden öğrenin, Aşkın Bedeli son bölümü kaçıranlar sayfamızdan tekrar izleyebilirler.

AŞKIN BEDELİ 83. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Star Tv Aşkın Bedeli Canlı izlemek için Tıklayın..

Sponsor Reklamlar
Google Reklam Politikalari - Mersinim.net - Reklam Rahatsizlik Bildir!
Yasal Uyari:

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!