19 Nisan 2014 Cumartesi
   18.12.2013 09:28:54

AÖF 2013-2014 SINAV GİRİŞ BELGESİ - ( VİZE SINAV TARİHLERİ )

2014 AÖF Açıköğretim Vize Sınavı Ne Zaman Sınav Tarihi Açıklandı Mı? Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakültelerinin tüm bölüm/programlarında kayıtlı öğrencilerden, 2013-2014 öğretim yılı Güz Döneminde Vize sınavları 14 15 Aralık tarihinde yap
2014 AÖF Açıköğretim Vize Sınavı Ne Zaman Sınav Tarihi Açıklandı Mı? Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakültelerinin tüm bölüm/programlarında kayıtlı öğrencilerden, 2013-2014 öğretim yılı Güz Döneminde Vize sınavları 14 15 Aralık tarihinde yapılacak. İşte AÖF sınav giriş belgesi, aöf sınav yerleri hakkında bilgi ve detaylar.. AÖF öğrencileri   güz ve bahar dönemlerinde ara sınav ve dönem sonu sınav olmak üzere her dönemde 2 sınava girecekler.
Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakültelerinin tüm bölüm/programlarında kayıtlı öğrenciler, 2013- 2014 öğretim yılı Güz Döneminde Vize sınavları 14 15 Aralık tarihinde yapılacak.  

http://ogrenci.anadolu.edu.tr internet adresinden TC Kimlik No ve büronuzdan aldığınız şifrenizle sisteme giriş yaparak sınav giriş belgenizi A4 ebadındaki bir kağıda printer çıktısı   alınmalı.
Öğrencilerin; AÖF ara sınav ve dönem sonu sınavlarına hangi il, bina, sa lon ve tarihte gireceği 'Sınava Giriş Belgesi'nde yer alacaktır. Öğrencilerin; AÖF ara sınav ve dönem sonu sınavlarına hangi il, bina, salon ve tarihte gireceği 'Sınava Giriş Belgesi'nde yer alacaktır.

14-15 Aralık 2013 AÖF Ara Sınav Giriş Yerleri İçin Tıklayın..!
'Sınava Giriş Belgeleri' öğrencilerin adresleri ne posta ile gönderilmeyecektir. Öğrencilerin 'Sınava Giriş Belgesi'nin dökümünü sınav tarihinden bir hafta öncesinden başlayarak AÖF Bürolarından veya http://ogrenci.anadolu.edu.tr adresi 'Açıköğretim Öğrenci Otomasyonu (Türkiye)' linkinden T.C. kimlik numarası ve şifrelerini kullanarak almaları gerekmektedir
SINAVA GELİRKEN   YANINIZDA BULUNMAMASI GEREKENLER
Aşağıdakil erden herhangi birinin, kapalı durumda olmasına rağmen yanınızda bulunduğu tespit edildiğinde sınavınız geçersiz sayılacaktır.
1. Cep telefonu, telsiz, çağrı cihazı vb. iletişim araçları.
2. Dersle ilgili her t ürlü kitap, not vb.
3. Fotoğraf   makinesi, kamera vb. görüntü kaydetmeye yarayan cihazlar.
4. Databank, taşınabilir bilgisayarlar vb. veri depolamaya elverişli elektronik cihazlar.
5. Ruhsatlı veya ruhsatsız her türlü silah
ÖNEMLİ UYARILAR
1. Kimlik kontrolleri, üst arama ve salona yerleştirme işlemlerinin zamanında tamamlanabilmesi için sınav   saatinden bir saat önce sınava gireceğiniz binanın kapısında hazır bulununuz.
2. Sına va 15 dakikadan daha fazla gecikenler sınava alınmayacaktır. Sınav başladıktan sonraki ilk 15 dakika içinde, sınava geç kalan öğrenciler, Bina Sınav Sorumlusunun yazılı izin vermesi halinde sınava alınacaktır.
3. Yum uşak uçlu siyah yazan birkaç kurşun kalem ve iz bırakmadan sile n silgi yanınızda olmalıdır. (Cevap Kağıdına siyah kurşun kalem dışında bir kalemle yapılacak işaretlemeler okutulamamaktadır.)
4. Öğrenci ve sınav hizmetleri için http://ogrenci.anadolu   .edu.tr adresini kullanabilirsiniz.
5. Öğrenci Kimlik Kartı veya Öğrenci Tanıtım kartınızı henüz almamışsanız, bağlı olduğunuz büronuzdan alınız.
6. Sınav sırasında hesap makinesi   kullanılabilir. Ancak, alfabetik tuş takımı bulunan hesap makineleri (Databank, taşınabilir bilgisayarlar vb. özel el ektronik cihazlar) kullanılmayacaktır.
7. Kıtalarından izinli olan er-erbaşlar dışında, resmi kıyafetle sınava girilmeyecektir.
8. Sınava gireceğiniz binayı sınavdan en geç bir gün önce görünüz.
2013- 2014 Açıköğretim Sınav Tarihleri
Güz Dön emi   Ara Sınavı 14   - 15 Aralık 2013
Güz Dönemi Dönem Sonu Sınavı 25 - 26 Ocak 2014
Bahar Dönemi Ara Sınavı 26 - 27 Nisan 2014
Bahar Dönemi Dönem   Sonu Sınavı 07 - 08 Haziran 2014
AÖF 2013-2014 sınav giriş belgesi, vize sınav tarihleri burada
Açıköğretim 2013-2014 güz dönemi sınav tarihleri açıklandı.

AÖF sınav giriş belgesi, aöf sınav yerleri için tıklayın. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakültelerinin tüm bölüm/programlarında kayıtlı öğrencilerden, 2013-2014 öğretim yılı Güz Döneminde Vize sınavları 14 15 Aralık tarihinde yapılacak.

AÖF, dönemlik-kredili sistemde Güz ve Bahar dönemi olmak üzere bir öğretim yılı, iki dönemden oluşmaktadır. Öğren ciler AÖF Güz ve Bahar dönemlerinde, AÖF ara ve dönem sonu sınavları olmak üzere her dönemde iki sınava gireceklerdir.
Öğrencilerin; AÖF ara sınav   ve dönem s onu sınavlarına hangi il, bina , salon ve tarihte gireceği 'Sınava Giriş Belgesi'nde yer ala caktır.   'Sınava Giriş Belgeleri' öğrencilerin adresleri ne posta ile gönder ilmeyecektir. Öğrencilerin 'Sınava Giriş Belgesi'nin dökümünü sınav tarihinden bir hafta öncesinden başlayarak AÖF Bürolarından veya http://ogrenci.anadolu.edu.tr adresi 'Açıköğretim Öğrenci Otomasyonu (Türkiye)' linkinden   T.C. kimlik numarası ve şifrelerini kullanarak almaları gerekmektedir.

Sınav sonuçları sınav tarihinden itibaren yaklaşık 20 gün içinde http://ogrenci.anadolu.edu .tr adresi 'Açıköğretim Öğrenci Otomasyonu (Türkiye)' linkinde yayımlanmakta ve öğrenciler T.C. kimlik numaraları ve şifreleriyle sonuçlara ulaşabilmektedir. Sınav sonuçları öğrencilerin adreslerine ayrıca postalanmayacaktır.
2013- 2014 Açıköğretim Sınav Tarihleri
 
Güz Dönemi Ara Sınavı   14 - 15 Aralık 2013
Güz   Dönemi Dönem Sonu Sınavı 25 - 26 Ocak 2014
Bahar Dönemi Ara Sınavı 26 - 27 Nisan 2014
Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı 07 - 08 Haziran 2014


KAYNAK: Haber Yurdum
YASAL UYARI:Sitemizde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapılmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve tüm içerikler ancak ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar hakkında yasal yollara başvurulacaktır.
Kaynak:      

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!