18 Nisan 2014 Cuma
   22.12.2013 12:44:37

AÖF 2013-2014 SINAV GİRİŞ BELGESİ, VİZE SINAV TARİHLERİ BURADA!

   
14-15 Aralık Açıköğretim AÖF sınav giriş yerleri sorgula e öğrenme AÖF 14-15 Aralık Açıköğretim AÖF sınav giriş yerleri sorgula e öğrenme 14-15 Aralık Açıköğretim AÖF sınav giriş yerleri açıklandı tıkla öğren TC Kimlik no ile sorgu adresi için tıklayın

   
14-15 Aralık Açıköğretim AÖF sınav giriş yerleri sorgula e öğrenme AÖF 14-15 Aralık Açıköğretim AÖF sınav giriş yerleri sorgula e öğrenme 14-15 Aralık Açıköğretim AÖF sınav giriş yerleri açıklandı tıkla öğren TC Kimlik no ile sorgu adresi için tıklayınız. AÖF Ara sınavı ne zaman yapılacak ? 14-15 Aralık AÖF sınav giriş belgesi nasıl alabilirsiniz. İşte AÖF Ara sınavı hakkında tüm detaylar...

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakültelerinin tüm bölüm/programlarında kayıtlı öğrencilerden, 2013-2014 öğretim yılı Güz Döneminde Vize sınavları 14 15 Aralık tarihinde yapılacak. AÖF, dönemlik-kredili sistemde Güz ve Bahar dönemi olmak üzere bir öğretim yılı, iki dönemden oluşmaktadır. Öğrenciler AÖF Güz ve Bahar dönemlerinde, AÖF ara ve dönem sonu sınavları olmak üzere her dönemde iki sınava gireceklerdir.

2013 AÖF Sınav Giriş Belgesi / Yerleri Sorgulama Ekranı İçin Tıklayın!

Öğrencilerin; AÖF ara sınav ve dönem sonu sınavlarına hangi il, bina, salon ve tarihte gireceği 'Sınava Giriş Belgesi'nde yer alacaktır. 'Sınava Giriş Belgeleri' öğrencilerin adresleri ne posta ile gönderilmeyecektir. Öğrencilerin 'Sınava Giriş Belgesi'nin dökümünü sınav tarihinden bir hafta öncesinden başlayarak AÖF Bürolarından veya http://ogrenci.anadolu.edu.tr adresi 'Açıköğretim Öğrenci Otomasyonu (Türkiye)' linkinden T.C. kimlik numarası ve şifrelerini kullanarak almaları gerekmektedir Sınav sonuçları sınav tarihinden itibaren yaklaşık 20 gün içinde http://ogrenci.anadolu.edu.tr adresi 'Açıköğretim Öğrenci Otomasyonu (Türkiye)' linkinde yayımlanmakta ve öğrenciler T.C. kimlik numaraları ve şifreleriyle sonuçlara ulaşabilmektedir. Sınav sonuçları öğrencilerin adreslerine ayrıca postalanmayacaktır.

2013- 2014 Açıköğretim Sınav Tarihleri
Güz Dönemi Ara Sınavı 14 - 15 Aralık 2013
Güz Dönemi Dönem Sonu Sınavı 25 - 26 Ocak 2014
Bahar Dönemi Ara Sınavı 26 - 27 Nisan 2014
Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı 07 - 08 Haziran 2014

INAVA GELİRKEN YANINIZDA BULUNMAMASI GEREKENLER

Aşağıdakilerden herhangi birinin, kapalı durumda olmasına rağmen yanınızda bulunduğu tespit edildiğinde sınavınız geçersiz sayılacaktır.


1. Cep telefonu, telsiz, çağrı cihazı vb. iletişim araçları.


2. Dersle ilgili her türlü kitap, not vb.


3. Fotoğraf makinesi, kamera vb. görüntü kaydetmeye yarayan cihazlar.


4. Databank, taşınabilir bilgisayarlar vb. veri depolamaya elverişli elektronik cihazlar.


5. Ruhsatlı veya ruhsatsız her türlü silah

ÖNEMLİ UYARILAR

1. Kimlik kontrolleri, üst arama ve salona yerleştirme işlemlerinin zamanında tamamlanabilmesi için sınav saatinden bir saat önce sınava gireceğiniz binanın kapısında hazır bulununuz.


2. Sınava 15 dakikadan daha fazla gecikenler sınava alınmayacaktır. Sınav başladıktan sonraki ilk 15 dakika içinde, sınava geç kalan öğrenciler, Bina Sınav Sorumlusunun yazılı izin vermesi halinde sınava alınacaktır.


3. Yumuşak uçlu siyah yazan birkaç kurşun kalem ve iz bırakmadan silen silgi yanınızda olmalıdır. (Cevap Kağıdına siyah kurşun kalem dışında bir kalemle yapılacak işaretlemeler okutulamamaktadır.)


4. Öğrenci ve sınav hizmetleri için http://ogrenci.anadolu.edu.tr adresini kullanabilirsiniz.


5. Öğrenci Kimlik Kartı veya Öğrenci Tanıtım kartınızı henüz almamışsanız, bağlı olduğunuz büronuzdan alınız.


6. Sınav sırasında hesap makinesi kullanılabilir. Ancak, alfabetik tuş takımı bulunan hesap makineleri (Databank, taşınabilir bilgisayarlar vb. özel elektronik cihazlar) kullanılmayacaktır.


7. Kıtalarından izinli olan er-erbaşlar dışında, resmi kıyafetle sınava girilmeyecektir.


8. Sınava gireceğiniz binayı sınavdan en geç bir gün önce görünüz. « Önceki Haber

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!