19 Nisan 2014 Cumartesi
   09.01.2014 11:31:10

25-26 OCAK 2014 AÖF FİNAL SINAV YERİ ÖĞRENME - AÖF GİRİŞ BELGESİ ALMA

AÖF öğrencilerini şimdide final sınavı heyecanı sardı
AÖF öğrencilerini şimdide final sınavı heyecanı sardı. Geçen ay yapılan Ara sınavların ardından sonuçların açıklanmasıyla birliklte adayları final heyecanı sardı. AÖF Sınav Yerleri, AÖF Final Sınavı Giriş Belgesi Alma, AÖF Sınav Yerleri Belli Oldu mu,25-26 Ocak AÖF sınav Yerleri... AÖF öğrencilerini şimdide final sınavı heyecanı sardı. Geçen ay yapılan Ara sınavların ardından sonuçların açıklanmasıyla birliklte adayları final heyecanı sardı. AÖF Sınav Yerleri, AÖF Final Sınavı Giriş Belgesi Alma, AÖF Sınav Yerleri Belli Oldu mu,25-26 Ocak AÖF sınav Yerleri


Öğrencilerin; AÖF ara sınav ve dönem sonu sınavlarına hangi il, bina, salon ve tarihte gireceği 'Sınava Giriş Belgesi'nde yer alacaktır. 'Sınava Giriş Belgeleri' öğrencilerin adresleri ne posta ile gönderilmeyecektir. Öğrencilerin 'Sınava Giriş Belgesi'nin dökümünü sınav tarihinden bir hafta öncesinden başlayarak AÖF Bürolarından veya http://ogrenci.anadolu.edu.tr adresi 'Açıköğretim Öğrenci Otomasyonu (Türkiye)' linkinden T.C. kimlik numarası ve şifrelerini kullanarak almaları gerekmektedir Sınav sonuçları sınav tarihinden itibaren yaklaşık 20 gün içinde http://ogrenci.anadolu.edu.tr adresi 'Açıköğretim Öğrenci Otomasyonu (Türkiye)' linkinde yayımlanmakta ve öğrenciler
2013- 2014 Açıköğretim Sınav Tarihleri

Güz Dönemi Ara Sınavı 14 â?? 15 Aralık 2013
Güz Dönemi Dönem Sonu Sınavı 25 â?? 26 Ocak 2014

Bahar Dönemi Ara Sınavı 26 â?? 27 Nisan 2014
Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı 07 â?? 08 Haziran 2014AÖF SINAV GİRİŞ BELGESİNİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ


Öğrencilerin; ara sınav ve dönem sonu sınavlarına hangi il, bina, salon ve tarihte gireceği ?Sınava Giriş Belgesi?nde yer alacaktır.

2013-2014 Eğitim yılının tüm öğrencilere hayırlı olmasını temenni ederiz

Dönemlik-kredili sistemde sınavlar nasıl yapılacak?

Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakültelerine kayıtlı öğrenciler güz ve bahar dönemlerinde, her dönem bir ara sınav ve bir dönem sonu sınavı olmak üzere her dersten iki sınava katılmaktadırlar. Bu sınavlara öğrenciler bağlı oldukları AÖF bürosunun bulunduğu ilde katılırlar.

Sınavların organizasyonu, uygulama ve değerlendirilmesi Anadolu Üniversitesince yürütülecektir.
Ara sınavına katılamayan öğrenciler dönem sonu sınavına katılabilirler.

Öğrencilerin; ara sınav ve dönem sonu sınavlarına hangi il, bina, salon ve tarihte gireceği ?Sınava Giriş Belgesi?nde yer alacaktır.

Sınava giriş belgesinde belirtilen yerde ve tarihte sınava girmeyen öğrenciler için (mazeretli bile olsalar) başka bir yerde veya zamanda mazeret sınavı açılmaz. Bu nedenle, her ne sebeple olursa olsun sınav hakkının saklı tutulması mümkün değildir.

Öğrencilerin mağdur olmamaları için mutlaka sınavlara katılmaları gerekmektedir. Sınav hakkının saklı tutulması, sistem ve yönetmelik gereği mümkün olmadığından, mazeret beyan ederek başvuruda bulunanlara gereksiz yazışmaya meydan vermemek için cevap verilmeyecektir.

Mazeretli bile olsalar, öğrenciler için mazeret sınavı açılmaz.
Sınavın yapıldığı Cumartesi ve Pazar günlerinde AÖF büroları sabah saat 07.30?dan itibaren açık tutularak hizmet vermektedir.

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!