18 Nisan 2014 Cuma
   20.12.2013 20:32:24

20.12.2013 CANLI YAYIN AKIŞI STAR TV İZLE (YENİ BÖLÜM MEDCEZİR) SAAT 20:00'DE

   
Star Tv Yayın Akısı 20 Aralık 2013 Cuma Günü ve Akşamında Yayınlanacak Arşiv Zaman Rehberi dizilerin,Yarışmaların,magazin filmlerin,maç ve Futbol Sporların,Ana Haber Programların listesine Saat Saat Ulaşmak İçin Doğru Yerdesiniz

   
Star Tv Yayın Akısı 20 Aralık 2013 Cuma Günü ve Akşamında Yayınlanacak Arşiv Zaman Rehberi dizilerin,Yarışmaların,magazin filmlerin,maç ve Futbol Sporların,Ana Haber Programların listesine Saat Saat Ulaşmak İçin Doğru Yerdesiniz. İşte Star Tv İzle Haftalık Yayın Akışı Bugün 20.12.2013 Takibi ve Ayrıca Web Sayfamızda Bedava Star Tv Canlı Yayın İzle Donmadan,Star Tv HD Online İzle İmkanınız Bulunmaktadır.Star Tv ızle Kesintisiz live seyret.

Türkiye'de Büyük Bir Beğeni İle izlenilen Kanallarından Star Tv'de yine birbirinden güzel programlar diziler, Filmler Eğlenceler ve Yarışma Programlarına Saat Saat Ulaşmak İçin Doğru Yerdesiniz. Star Tv Yayın Akışını Günlük Listesini Pirsushaber.com Sayfamızdan Tüm Detayını Takip Edebilirsiniz. Ayrıca Wev sitemizde Star Tv Canlı İzliyebilirsiniz. İşte Star Tv'nin bugün ve akşamındaki yer verilecek program listesi Pirsushaber.com'u Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

Star TV yönetimi kanalın kuruluşundan bu yana kanalla bütünleşmiş Star TV logosunu değiştirmeye karar verdi. Kırmızı S harfi üzerine beyaz yıldız şeklindeki logonun yerine ortası boş olan yıldız şeklinde renkli bir logo kullanılmaya başlandı. 31 Aralık 2011'de saat 19.00'da yeni logonun yanı sıra yeni reklam, program fragmanları kullanılmaya başlandı. Kanalın görsel kimliği bu şekilde tamamen değişmiş, Doğuş Grubu tarafından yeniden yaratılmış oldu; diğer DYG kanallarında olduğu gibi kanal logosu ekranın sol üst köşesinden sağ üst köşesine taşındı. Daha sonradan logonun ortasındaki yıldız şeklindeki boşluğa beyaz bir yıldız eklendi. 3 Eylül 2012'de ise kanalın logosunda yer alan Star yazısı kaldırıldı ve logonun içerisindeki beyaz yıldız biraz daha küçültüldü.

Doğuş Yayın Grubu'na geçtikten sonra yayın içeriğini değiştiren Star TV, yayınladığı programları da değiştirdi. Diğer ulusal kanalların yayın politikasının dışında yayın yapmayı planlayan Star TV, ABC'nin Türkiye sürümü olmayı hedeflediklerini açıkladı. Sabah kuşağında Melek Baykal'ın sunacağı bir sabah kuşağı programı ve Üstün Dökmen'in hazırlayıp sunacağı Küçük Şeyler'i eklemeye karar verdi. Uzan döneminde ve daha sonra bir dönem Doğan döneminde de yayınlanmış olan Pazar Gecesi Sineması programını geri getirdi. Bununla beraber bir de çizgi film severler için çeşitli animasyon filmlerin yayınlandığı Düşler Sineması Kuşağını yayına koydu. Bazı dizileri yayından kaldırdı, bazı yeni diziler ekledi. Muhteşem Yüzyıl adlı diziyi TVen'e transfer olacağı ama TVen'in rafa kaldırdığı için yönetim diziyi Star TV'ye transfer etti.
1989 yılında Ahmet Özal ve Cem Uzan tarafından kurulan Star TV, Türkiye'nin ilk özel kanalı olma unvanını elinde tutmaktadır. Kanal günümüzde Doğuş yayın Grubuna bağlı olarak yayın hayatını sürdürmektedir. Hemen hemen tüm kategorilerde başarılı programlara imza atan Star TV özellikle dizileri ve Şampiyonlar Ligi maçlarının gösterimi ile yüksek rating toplamaktadır.
Almanya'da kurulduğu yıllarda Türkiye'de tüm yayın hakları TRT'nin elinde bulunduğundan kanal, görüntüleri Almanya'nın   Ludwigshafen şehrinden Eutelsat F-5 uydusu aracılığıyla Türkiye'ye yansıtıyordu. bu nedenle kanal yayın yapmaya başladığı ilk yıllarda sadece uydu antenleri ile izlenebilmişti.

Star TV 'nin en yeni ve güncel ve frekans bilgileri ;

Uydu adı: TÜRKSAT 3A
Frekans: 11054 MHz
Polarizasyon: YATAY (H)
Symbol Rate: 30.000 Ksym/s
FEC : 5/6
Vpid:519 Apid:710 Sid:7

D-Smart : 24. kanal (HD/SD)
Digitürk : 27. kanal (SD)
Kablo TV : S 10 (SD)
Tivibu : 27. kanal (SD)

Kanal 17 Ekim 2011 tarihinde doğuş grubuna satılmıştır. Star TV'nin Doğuş grubuna satılmasının ardından kanalın yayın içerikleri ve programlarında değişikliğe gidilmiştir. Doğuş Grubu aynı zamanda Türkiye'nin ilk özel televizyonu olan Star TV'nin logosunu da değiştirme kararı almış, kanalı   yeniden vücuda getirerek izleyicinin beğenisine sunmuştur.


1 Alternatif

2.Alternatif Donmadan

Star Tv Canlı Yayın Kesintiniz Online İzlemek İçin Tıklayınız. 3.Alternatif

Star Tv Yayın Akışı Akşam ve Gündüz Kuşağı Listesi 20 Aralık 2013

05:10 Soframız Yaşam - Tekrar

06:00 Sevgili Dünürüm Yerli Dizi - Tekrar

06:45 Bugün Güncel - Yeni Bölüm
Seda Akgül her sabah saat 08.00'ı gösterdiğinde geceden güne kalanlar ve yeni günün manşetleriyle evlerinize, kahvaltı sofralarınıza konuk olacak...
Hayat, Star'da Bugün'le akmaya başlayacak ve hayata dair herşey Seda Akgül'ün pozitif enerjisi ile sizlerle buluşacak... Haberler okunacak, gazeteler seyirciyle birlikte yorumlanacak... Hayatı kolaylaştıran bilgiler, gün içinde dikkat edilmesi gerekenler, sanal alemin gözdeleri, yerine göre nostaljik klipler ve konuklarıyla Seda Akgül, sabah saatlerinin alışkanlığını değiştirecek...

09:00 Beni Affet Yerli Dizi - Tekrar

10:00 Melek Kadın - Yeni Bölüm
Gastronomi , sağlık, doğal yaşam, maneviyat, moda, sohbet, eğlence, sağlıklı yemekler ve uzman konuklar, kısacası hayata dair her şey her gün Melek'le ekranlarınıza gelecek.
Yemek kültürü yazarı, ekranların sevilen ve deneyimli ismi Sahrap Soysal yeme - içme kültürümüze ait deneyimleri, birbirinden farklı ve lezzetli yemek tarifleri ile her gün ekranlarda olacak.
Melek bu sezon çok önemli   bir ismi   daha sizlerle buluşturacak. İlahiyat Profesörü   Prof. Dr. Mustafa Karataş maneviyat konularında sohbet etmek için her Cuma melek stüdyosunda olacak

12:00 En Güzel Bölüm Magazin - Yeni Bölüm
Dizi dünyasından son haberlerin ekran geldiği En Güzel Bölüm, Burcu Esmersoy'un neşeli sunumuyla hafta içi her gün Star'da.
Ekranların beğenilen dizilerinin en çok konuşulan sahneleri, reality şovların perde arkası, ekran yüzlerinin özel açıklamaları, setlerden görüntüler, oyuncularla röportajlar, dizi dünyasından son haberler Star'da 'En Güzel Bölüm' de.

12:30 Aşkın Bedeli Yerli Dizi - Yeni Bölüm
Sabah Poyraz'la birlikte uyanan Selen, amacına ulaşmış, yatakta fotoğraflarını çekmiştir. Gülten, Selen'in Poyraz'ı ikna ederek, Zeynep'in eve dönmesini sağlayacağını düşünmektedir. Selen'in asıl amacı, önceki gece Poyraz'la birlikteyken çektiği fotoğrafları Taner'e göstermektir. Selen, Poyraz'la olan fotoğrafları Taner'i derinden etkilese de beklediğini etkiyi yaratamadığını düşünür.
Betül; Veda ve Ender buluşmasını Cem'in öğrenmesini istemektedir. Bunun için Dicle'nin sinsi planıyla Veda ve Ender'i buluşturur ve Cem'in onları yakalamasını sağlayacak hamleyi yapar

14:15 Soframız Yaşam - Yeni Bölüm
Türkiye'nin dört bir köşesini gezip, evlere konuk olan Soframız, yeni sunucusu Yeliz Güler ile yöresel yemekleri tanımaya, tatmaya ve izleyenlerle buluşturmaya devam ediyor.
Hünerli ev hanımları Soframız'da...
Yeliz Güler Türkiye'yi gezip, her gün bir başka hünerli ev hanımına konuk oluyor, birlikte yemek hazırlıyor ve lezzetli yemeklerin sırlarını öğreniyor...

15:15 Geniş Aile Yerli Dizi - Tekrar

16:10 En Güzel Bölüm Magazin - Tekrar

16:45 Beni Affet Yerli Dizi Yeni Bölüm
Kemal karısıyla cezaevinde bir gün geçirebilmek için tüm yolları denerken, Asiye'nin tuzağına düşerek zehirlenen Bahar'ın durumu iyi değildir. Ancak Bahar'dan istediğini alamayan Asiye'nin hırsı daha da kamçılanır. Öte yandan Sevgi ve Şahin, Musa'nın ölümünden dolayı Kemal'i suçlar. Sait'in Leyla'ya gönderdiği notu bulan Kader ise abisinin eşi sandığı Leyla'ya bunun hesabını soracaktır.
Eylül ve Zühre'nin evle ilgili yaptığı işbirliğini öğrenerek küplere binen Cüneyt, Eylül'den şimdiye kadar yaptıklarının hesabını sorarken, Zühre'nin evlerini geri alma planı suya düşer

18:30 Star Haber Haber
Nazlı Çelik ile Star Ana Haber hafta içi her gün 18.30'da Star'da!
Her şeyden haberiniz olsun diye yeni sezonda aynı saatte!

19:15 Büyük Risk Yarışma - Yeni Bölüm
Başarılı oyuncu Selçuk Yöntem' in sunduğu Büyük Risk yeni sezonda sormaya devam ediyor.
Selçuk Yöntem, Büyük Risk'in yeni bölümünde yine üç yarışmacı ile ekranda. Yöntem'in yanıtını verdiği soruları yarışmacılar bilmeye çalışacak.
'Büyük Risk'te bilgisini konuşturan ve hızlı olan yarışmacılar bir sonraki yarışmada devam hakkı kazanırken para ödülü de çığ gibi büyüyüyor.
Sorular ünlülerden!
Sanat, spor ve şov dünyasının önemli isimleri her bölümde   sorularıyla yarışmaya renk katıyor.

20:00 medcezir Yerli dizi - Yeni Bölüm
Mira ile Yaman'ın baş başa geçirdikleri ilk akşamları unutulmaz olur. Saflıkları kalplerindeki bütün kilitleri açar. Birbirlerini daha iyi tanırlar. Aralarındaki görünmez engellerle yüzleşirken Mira, Yaman'ın korkularına sakin bir liman olur.
Tuğçe'yle arasında yaşanan anın vicdan azabı, Mert'i Eylül'ü kapısına kadar götürür. Mert'in pişmanlığı, Eylül'ün hayal kırıklığını dindirmeye yetmez. Tuğçe, Mert ile Eylül arasındaki ilişkide en kritik eşik haline gelir.
Sude'yle yaptığı planı ters tepen Orkun, Yaman'la Mira'nın İstanbul'da yalnız kalmasını engellemeye çalışır. Ama iki sevgilinin arasına Mert'ten gelen telefon girer. Sedef, Mira'nın güzel anlarından çalmaya devam eder

23:30 Yeni Nesil Ajans 2 Yabancı Sinema

01:20 Yerli Dizi

02:30 Aşkın Bedeli Yerli Dizi - Tekrar

03:30 Melek Kadın - Tekrar

« Önceki Haber

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!